60 درصد زیرساخت های ورزشی خراسان جنوبی فرسوده است

[ad_1]

ایسنا/ خراسان جنوبی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان جنوبی گفت: 60 درصد زیرساخت های ورزشی خراسان جنوبی فرسوده است که توجه ویژه وزارت ورزش و جوانان را می طلبد.

محمدرضا طالبی امروز چهارشنبه 15 فروردین ماه در مراسم تودیع و معارفه سرپرست اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی با حضور معاونین حقوقی، امور مجلس و استان های وزارت ورزش و جوانان برگزار شد. جوانان گفت: البته خدمات خوب جمهوری اسلامی ایران در منطقه خراسان جنوبی ارائه می شود.

به گزارش ایسنا، وی گفت: در دولت جهادی آیت الله رییسی امیدواریم وزارت ورزش و جوانان توجه ویژه تری به خراسان جنوبی داشته باشد چرا که مردم استان شایسته خدمات ارزنده هستند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان جنوبی با بیان اینکه برای داشتن جامعه ای پویا و زنده نیازمند جوانانی پرشور، جهادگر و انقلابی هستیم، تصریح کرد: یکی از راه های ساختن چنین جامعه ای این است که جوانان ما در یک جامعه بزرگ شوند. جامعه در شرایط خوب جسمی، روحی و روانی قرار دارد.

طالبی ادامه داد: یکی از وظایف اصلی وزارت ورزش و جوانان تربیت بدنی، روحی و روانی نسل جوان است.

وی در ادامه بر لزوم جهاد در اردوی جوانان در مقابل هجمه های مختلف دشمنان تاکید کرد و افزود: نسل جوان به ویژه با غرایز منفی دست و پنجه نرم می کند.

معاون استاندار افزود: برای تحقق اهداف دشمنان باید در حوزه وزارت، ورزش و جوانان در زمینه تبیین جهاد به جوانان تلاش ویژه تری کرد.

وی با بیان اینکه در بحث جهاد ابتدا باید دشمن را بشناسیم، اضافه کرد: باید در این جهاد واقعیات را به خوبی بشناسیم و واقعیات را به درستی برای مردم و جوانان تحلیل و تبیین کنیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: ما در خراسان جنوبی مردمی جهادی انقلابی داریم و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را دنبال می کنیم که همواره در عرصه های مختلف ملی و مذهبی درخشیده است، اما با این همه حمایت، دولت های اول کمتر به این منطقه توجه کرده اند.

طالبی با قدردانی از زحمات 33 ماهه مدیرکل سابق اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی یادآور شد: یکی دیگر که طبیعی است بدهید.

وی افزود: سرپرست جدید اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی نیز فردی ایثارگر، متخصص و مجرب در بدنه این اداره کل است که امیدواریم در انجام وظایف محوله به توفیقات لازم دست یابد. .

در این مراسم از زحمات 33 ماهه حسن عزیزی قدردانی و محمدحسین خسروی به عنوان سرپرست جدید اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی معرفی شد.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.