کلاهبردار را شناسایی کنید

[ad_1]

ایسنا/ البرز پلیس آگاهی فردیس با انتشار عکسی از زنی که با وعده دریافت وام و کارت اعتباری قرض الحسنه برای خرید لوازم منزل، 23 شهروند را فریب داده بود، از شهروندان پرسید که آیا فریب آن فرد را خورده یا به این شکل. منجر به ارجاع پلیس آگاهی شهرستان برای تشکیل پرونده و پیگیری موضوع شد.

به گزارش ایسنا، به نقل از پلیس البرز، سرهنگ کامران ملکی، فرمانده انتطامی شهرستان فردیس با اعلام این خبر گفت: کارآگاهان پلیس آگاهی فردیس در جریان فعالیت های شخصی در زمینه کلاهبرداری از شهروندان با وعده دریافت وام های کلان قرار گرفتند. موضوع در دستور کار شما

وی افزود: بررسی های کارآگاهی نشان داد این کلاهبردار هنگام شناسایی افراد متقاضی وام، با وعده پرداخت وام های کلان، از مالباختگان پول دریافت کرده و به آنها پاسخی نداده است.

فرمانده انتظامی فردیس تصریح کرد: کارآگاهان با شناسایی مخفیگاه متهم در فردیس، وی را غافلگیر کردند و اطلاعات را به پلیس آگاهی منتقل کردند.

سرهنگ ملکی در پایان گفت: پلیس آگاهی فردیس با رعایت دستور بازپرس شعبه نهم دادگاه عمومی و انقلاب این شهرستان تصویر این متهم را منتشر می کند تا در صورت کلاهبرداری از شهروندان اقدام شود. توسط این شخص یا از این طریق برای تشکیل پرونده و پیگیری موضوع را به پلیس آگاهی شهرستان ارجاع دهید.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.