پرابهام و عجیب 2 وزنه بردار را به مسابقات جهانی جوانان اعزام کردند

[ad_1]

فدراسیون پاورلیفتینگ در حال اعزام پاورلیفترهای زن و مرد به مسابقات قهرمانی جوانان جهان است، اما مشخص نیست چه استراتژی این تصمیم را گرفته است.

به گزارش ایسنا، حضور پاورلیفترهای جوان در مسابقات قهرمانی جوانان جهان در یونان بسیار عجیب است. در ابتدا برنامه ای برای برگزاری اردوها وجود نداشت و سعیدعلی حسینی سرمربی این تیم تصمیم به برگزاری اردوی تیم ملی گرفت. پس از آن شاهد تعطیلی اردوها بودیم تا اینکه اردوی دیگری در رشت برگزار شد و سپس وزنه برداران در اسفند 93 به خانه اعزام شدند.

البته از همان ابتدا پاورلیفترهای جوان نیز نگران اعزام نشدن بودند چرا که اقدام خاصی برای اخذ ویزا صورت نگرفته بود که به واقعیت پیوست.

پس از انتقادات به غیبت ایران، ناگهان خبر رسید که فدراسیون از دو وزنه بردار علیرضا یوسفی و یکتا جمالی به همراه مربیان خود خواسته است تا حدود 20 روز مانده به شروع مسابقات به تهران بیایند و برای مسابقات جهانی اعزام شوند. .

با این حال این سوال پیش می آید که آیا واقعا فدراسیون برای حضور در این رقابت ها برنامه و استراتژی داشت یا خیر؟ اگر برنامه ای برای کشتی وجود داشت، پس چرا اردوهای منظم برگزار نمی شد و در نهایت وزنه برداران به خانه فرستاده می شدند، و اگر اعزامی وجود نداشت، پس چرا او ناگهان تصمیم گرفت فقط 2 وزنه بردار را بفرستد و بقیه افراد را امیدوار به مسابقه کند؟ • وقتی آنها تمرین کردند چه اتفاقی افتاد؟

نکته مهم این است که اگر فدراسیون به دنبال اعزام باکیفیت بود، باید نگران وضعیت فعلی حمایت بود، زیرا زمانی که تنها دو وزنه بردار انتخاب شدند، یعنی کل سرمایه وزنه برداری جوانان ایرانی که شانس قهرمانی داشتند. مدال فقط یک مدال بود؟ یا در قسمت دختران هر بار که اعلام شد خبرهای خوبی از رده نوجوانان و جوانان می شنوید، پس چرا الان که وقت رفتن به مسابقات قهرمانی جوانان جهان است فقط یک نفر انتخاب شده است؟

مهمتر اینکه آیا سرمربی تیم ملی در تعیین تعداد نفرات اعزامی نقشی داشته یا رکوردی برای تعیین رکورد پاورلیفترها و اینکه چه کسانی شانس مدال آوری دارند یا خیر انجام شده است؟

این اعزام ابهامات زیادی دارد و البته باید خوشحال باشید که یوسفی و جمالی به مسابقات می روند اما پاورلیفترهای جوان دیگری هم هستند که شانس حضور در این مسابقات را از دست دادند و این تصمیم فدراسیون می تواند باعث ناامیدی و پایان دادن به مسابقات شود. ورزش قهرمانی .

ایران یکی از قدرت‌های پاورلیفتینگ در جهان است و برای ادامه ادعای آن، همه اقشار آن، از نوجوانان و جوانان تا بزرگسالان، باید با هدف و استراتژی به جلو حرکت کنند و این تصمیم‌های عجیب می‌تواند برای اقشار مردم آسیب‌رسان باشد. . وقتی رده پایه ضعیف باشد در آینده تیم بزرگسالان آسیب خواهد دید.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.