پاسخ به هر تهدیدی مستلزم حرکت به سمت لبه دانش است

[ad_1]

پاسخ به هر تهدیدی مستلزم حرکت به سمت لبه دانش است

فرمانده نیروی هوافضای ارتش جمهوری اسلامی ایران در مراسم تودیع و معارفه فرماندهان جدید و سابق دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری گفت: پاسخگویی به هر سطح و هر نوع تهدیدی مستلزم پیشرفت در لبه دانش است.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی ارتش؛ امیر سرتیپ خلبان حمید واحدی فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در مراسم تودیع و معارفه فرمانده جدید و سابق دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری با اشاره به منویات مقام معظم رهبری در حرکت گفت: خطاب به نیروی هوایی در تراز انقلاب اسلامی: برای رسیدن به این هدف باید دانش آموزان جوان تراز انقلاب اسلامی داشته باشیم، دانشجویان متدینی که تعهد، اخلاق و دانش از مهمترین ویژگی های آنهاست و بدون شک هر کدام دانش آموز در رسیدن به چنین هدف والایی مؤثر است.
وی افزود: باید به مرحله ای برسیم که در هر سطحی به هر تهدیدی پاسخ دهیم و قطعا پاسخگویی به هر سطح و هر نوع تهدیدی مستلزم حرکت به سمت لبه دانش است و کانون آن دانش دانشگاه است.
امیر سرتیپ واحدی گفت: دانش آموزان امروز با استعداد و تجهیزات اولیه خود را برای جنگ های احتمالی آینده آماده می کنند.
وی افزود: دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری قلب تپنده نیروی هوایی ارتش است، قلبی که رگ های آن دانشجویان متعهد، متخصص و مؤمن هستند و آن شریان ها باید روز به روز قوی تر شود تا دانش آنها به روز شود. با پیشرفت دانشگاه.” پیدا کردن.
فرمانده هوانیروز خاطرنشان کرد: دانشگاه هوایی شهید ستاری دانشگاهی ماموریت گرا و مسئله محور است، بنابراین آموزش ها باید ماموریت محور و معطوف به مشکلات حال و آینده نیروی هوایی باشد تا انشاءالله نیرو داشته باشیم. در سطح جمهوری اسلامی ایران و قدرت بازدارندگی خود را بیشتر تقویت کنیم.
امیر واحدی خطاب به اساتید و دانشجویان گفت: شما اساتید بزرگوار یکی از عوامل اصلی ارتقای توان عملیاتی نیروی هوایی هستید و باید هر چه می دانید به دانشجویان بیاموزید و فراموش نکنید که نظم، ایمان، اخلاق و وجدان چهار مورد است. عناصر کلیدی.” در آموزش و پرورش است که می توان افق های روشنی را فراهم کرد و دانش آموزان باید بدانند که امروز زمان شکل گیری شخصیت سی ساله است و سعی کنند در انتخاب دوستان خود دقت کنند و همواره در رفتار خود به عنوان یک نیروی نظامی مراقب باشند.
وی گفت: ما دو بال داریم یکی بال علم و دانش و دیگری بال ایمان و تقوا، بنابراین ارتش جمهوری اسلامی ایران افسری را می خواهد که این دوگانه را داشته باشد، علم و دانش بسیار خوب است به شرطی که ایمان قوی داشته باشیم. و تقوا».
فرمانده نیروی هوافضای ارتش تصریح کرد: امروز دشمنان نظام با استفاده از شیوه جدید جنگ فرهنگی به دنبال شکستن باورها و افکار نسبت به نظام اسلامی هستند و این ممکن است فرهنگ خانواده های ما را تحت تأثیر قرار دهد، اما تنها راه با آن مرد برخورد کن.” تهدید، تقویت باورهای درونی است که می تواند همه توطئه های دشمن را خنثی کند.
در پایان امیر واحدی ضمن قدردانی و قدردانی از زحمات والای امیر سرتیپ دوم رودباری فرمانده سابق دانشگاه هوانوردی شهید ستاری، خلبان امیر سرتیپ دوم مروی را به عنوان فرمانده جدید دانشگاه هوانوردی شهید ستاری منصوب و برای فرمانده سابق این دانشگاه آرزوی موفقیت کرد. و فرمانده جدید دانشگاه گفت: انتظار داریم در دوره جدید شاهد تغییرات اساسی تری در دانشگاه باشیم.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.