پارسیان لیزر، انواع خدمات برش لیزر ورق برنج

برش لیزر فلزات تهران, برش لیزری فلز برنج, برش فلزات با لیزر, برش لیزر فلز تهران, برش لیزری فلزات تهران, خدمات برش لیزر فلزات چهاردانگه, خدمات برش لیزر فلزات, خدمات برش لیزر فلزات تهران, برش لیزر فلزات دستگاه, برش لیزر فلزات صنعتی, طراحی برش لیزر فلزات, لیزر برش فلزات کوچک, دستگاه برش لیزری مخصوص فلزات, مرکز برش لیزر فلزات, نرخ برش لیزر فلزات, هزینه برش لیزر فلزات

این نرم افزار به شما امکان می دهد از میان پالت بلوک ها یکی را انتخاب کرده و اشیا مختلفی به آن اضافه کنید.

ما توانسته ایم با بیش از بیست سال سابقه در عرصه ارائه محصولات و خدمات با کیفیت در میان مشتریان خود جزو برترین و اولین انتخاب های آن ها باشید.

در صفحه تنظیمات دستگاه برش لیزر مقالاتی در مورد تنظیمات عدسی، فاصله کانونی، بهترین نرم افزار دستگاه برش لیزر و همینطور نکاتی که باید در مورد تنظیم ایینه ها رعایت کنید نوشته ایم.

این سری از لیزر ها که از تکنولوژی لیزر CO2 نیز بهره می برند، لیزر هایی با قیمت مناسب هستند که به عنوان یک محصول اقتصادی نیز شناخته شده اند.

این برش دارای عرضی بسیار کوچک است و باعث می شود شکل های بسیار پیچیده و سوراخ های کوچک را بتوان با آن ایجاد نمود.

در روش برش لیز فلزات هیچ فشار فیزیکی ای روی قطعه ای که برش می خورد وارد نشده و در نتیجه باعث له شدن لبه قطعه نمی شود.

که از این تکنولوژی لیزر فایبر برای حکاکی و برش انواع فلزات مانند آلومینیوم، مس، طلا، آهن، چدن، برنج، روی استفاده می شود.

دستگاه لیزر فلزات را دستگاه برش فلزات هم نامیده شده و از نوع تکنولوژی لیزر فایبر برای حکاکی و برش انواع فلزاتی مانند آلومینیوم، مس، طلا، آهن، چدن، برنج، روی استفاده میشود.

در این روش پارامترهای لازم و ابعاد مورد نظر از طریق سیستم رایانه به دستگاه داده شده و دستگاه لیزر با سرعت و دقت و قدرت زیاد شروع به برش دادن و ساخت طرح مورد نظر مینماید که در این حین بخش اضافی ماده مورد نظر تبدیل به آب، بخار و سوخته میشود.از دستگاه برش لیزری شرکت رادوکس میتوان برای برش انواع مختلف فلزات نظیر طلا، نقره، آهن، پلاتین، برنج، کروم، استیل و همچنین جهت برش غیر فلزات همانند مقوا، ام دی اف، چرم، لاستیک، پلکسی، جیر، چوب، کف پوش و موکت و …

با این تفاوت که میزکار مؤثر در این مدل دارای ابعاد 130×250 سانتی متر بوده و فضای بیشتری جهت تحقق بخشیدن ایده های بیشتر ارائه می دهد.

2، ایده آل ترین دستگاه برای کارهای خدماتی میباشد چرا که طرح های صنعتی معمولا در این ابعاد هستند و مناسب ترین سورس برای این مدل ، 1.5 یا 2 kw است.

این نور خارج شده باعث می شود که هر فلزی با هر ضخامتی به راحتی و با سرعت بالایی برش داده شود.

اگر این افزایش فرکانس از یک میزان مشخص بالاتر برود برعکس باعث نازکتر شدن شیار برش لیزر می گردد. با تحریک مادهٔ مولد لیزر پرتو با استفاده از تکههای آینه منعکس میشود تا انرژی لازم برای تبدیل شدن به یک جریان نور تکرنگ منسجم را به دست آورد.

 Th is content was do᠎ne ​by G​SA Content G​enerat​or D em​oversi᠎on !

تراکم انرژی بالا باعث گرم شدن سریع، ذوب شدن و تبخیر جزئی یا کامل مواد می شود. به علت اهمیت فلزات و استفاده انواع فلزات در صنعت های متفاوت باعث شده است.

علامت گذاشتن بر روی مواد آلی مثل چوب بر اساس کربونیزاسیون مواد است که باعث تیرگی سطح میشود. که از این دستگاه لیزر بیشتر از قبل به کار برده شود.

همچنین این دستگاه در صنایع فلزی شامل تبلیغات، خودرو سازی، قطعه سازی، کابین سازی، لوازم خانگی و طلا و جواهر و هوافضا و نظامی به کار برده میشود.

همچنین اگر تلورانس نیز پایین باشد می توان از این روش استفاده کرد. فروش دستگاه لیزر در صدرا لیزر اگر نیاز به خرید دستگا لیزر دارید می توانید از صدرا لیزر دستگا لیزر مورد نظر خود را خریداری کنید.

اگر به دنبال خرید دستگاه برش غیر فلزات با هزینه کم هستید این دستگاه گزینه مناسبی جهت انتخاب است. جنس و مقاومت متریال غیر فلزی در میزان ضخامت قابل برش تأثیر می گذارد.

به طور کلی میتوان گفت دستگاه های لیزر غیر فلزات جهت برش و حکاکی متریال غیر فلز دارای عملکردی یکسان و مشابه هستند.

خدمات برش لیزر در دو دسته بندی کلی خدمات برش لیزری فلزات و خدمات برش لیزری غیر فلزات دسته بندی و معرفی میگردد.

دستگاه لیزر غیر فلزات مدل 1610 از سری لیزر های CO2 مدل لایت است که به عنوان یک لیزر اقتصادی مناسب برای کارهای سبک طراحی شده است.

که غیرفلزاتی مانند چوب کاغذ پلکسی پارچه چرم نمد و سنگ را برش یا روی آنها کار حکاکی انجام داده میشود.

تکنولوژی به کار رفته در این دستگاه ها تکنولوژی لیزر CO2 است که از به روزترین و قدرتمندترین فناوری های روز در صنعت لیزر به شمار می رود.

ساختار دستگاه های لیزر مشابه است و تفاوت آن ها مربوط به نوع مواد گازی و یا جامدی است که به عنوان منبع اصلی تولید لیزر یا همان سورس دستگاه فعالیت می کند.

موتور پیشرفته به همراه ساختار Guide، قابلیت حرکت صحیح محصول را با سرعت عملیاتی بالا ایجاد می کند. در این قسمت با تمرکز این لیزرها بر نوک دستگاه میتوان طرحهای مورد نظر را روی فلز ایجاد کرد و برشهای دلخواه را روی آن انجام داد.

لیزر CO2: لیزر دی اکسیدکربن یک جایگزین قوی تر برای مدل Nd: YAG است و از یک محیط گاز به جای کریستال برای تمرکز نور استفاده می کند.

ماشین قابلیت برش خودکار تسمه همراه با گیره های پنوماتیک جهت رفع موج ورق می باشدکه انجام کار با تیراژ بالا را بدون نیاز به اپراتور فراهم می کند.

مزایای برش لیزر فایبر شامل بهبود سرعت، حذف هزینههای ابزار، کاهش زمان راهاندازی و خاموش شدن، کاهش مصرف برق و هزینهها، ضایعات بسیار کمتر مواد، و همه اینها از طریق فرآیند بدون تماس (که ایمنتر است و از آلودگی جلوگیری میکند) اتفاق می افتد.

این امر باید به گونه ای انجام پذیرد که بدون شکست یا از بین رفتن بیش از اندازه ضخامت موضعی باشد.

دلیل این امر این است که در این دستگاه ها برای انتقال اشعه لیزر از ﺁینه استفاده نمی شود که سبب پایداری این دستگاه شده است.

به همین دلیل است که برش لیزری این فلزات کاری سخت بوده و بسیاری از مراکز خدمات لیزر از انجام آن خودداری می کنند.

دستگاه لیزر غیر فلزات مدل پایونیر 1318 از سری محصولات برند NTC می باشند که جهت کار در محیط های سخت و صنعتی و جهت عملکرد بی وقفه طراحی شده اند.

دستگاه لیزر غیر فلزات همان طور که از نامش پیداست به دستگاه هایی گفته می شود که قابلیت برش و حکاکی بر روی متریال غیر فلزی که جنس آن ها از فلز نیست را دارند.

پس توصیه می شود که برای تهیه و اطلاع از قیمت انواع دستگاه های لیزر تحقیقات لازم به عمل آمده.

هم اکنون مجموعه صدرا لیزر با کولهباری از تجربه در زمینه فروش و خدمات پس از فروش دستگاههای برش لیزری و ارائه خدمات برش لیزر فلزات در خدمت مشتریان عزیز میباشد.

تجربه کار با برش لیزر فلزات بسیار متفاوت از کار به صورت دستی و سنتی می باشد. در دستگاه های برش و حکاکی لیزری غیر فلز از گاز CO2 استفاده می شود.

این دستگاه لیزر غیر فلزات که در گروه لیزر های CO2 قرار می گیرد قابلیت برش انواع متریال غیر فلز همچون چوب، پلاستیکهای بر پایهی اکریلیک، کاغذ، چرم، پارچه و …

میزکار مؤثر در این مدل از لیزر دارای ابعاد 100×140 سانتی متر در نظر گرفته شده است که فضای مناسبی را به اپراتور می دهد.

بسته به نیاز شما، صنعتی که در آن شاغل هستید، میزان سرمایه ای که در نظر دارید، ابعاد و اندازه کارگاه و بسیاری موارد دیگر انتخاب دستگاه لیزر غیر فلز برای شما متفاوت خواهد بود.

روش های زیادی برای برش فلزات وجود دارد که برش لیزر فلزات یکی از آن موارد می باشد. حکاکی دیوارها و ساختمان یکی از ترئینات مناسب می باشد.

در سال های اخیر اما با توجه به پیشرفت های چشمگیر صنعت وررق کاری در دنیا و همچنین نیازهای جدید بازار تصمیم گرفتیم تا با بهره گیری از ماشین آلات روز دنیا یکی از مراکز نوین برش لیزر فلزات در محدوده استان البرز و شهرستان کرج را با نام مرکز تخصصی برش لیزر فلزات پارما را بنا نهیم.

همچنین از سرویس های آنلاین می توانیم این دستگاه را سفارش دهیم و چند روز منتظر بمانیم تا آن را برای مان بفرستند.

با توجه به سفارش برش یا سوراخ کاری روی فلز انجام میشود. با دستگاه حکاکی لیزری می توان موادی همچون پارچه، چوب، نمد، پلاستیک، شیشه، چرم، فلز و …

متریال های مورد استفاده در دستگاه های برش غیر فلزات عبارتند از پارچه، چوب، مقوا، چرم، کاغذ، نمد، پلکسی، سنگ و بسیاری از متریال دیگر.

در انتخاب بهترین دستگاه لیزر غیر فلز مناسب شما کارشناسان نوین تاک لیزر از هیچ کمکی دریغ نخواهند کرد و آماده ارائه مشاوره رایگان در تمامی مراحل خرید به شما عزایزن هستند.

سرعت، دقت، هزینه پایین تولید، ظرافت و کیفیت بالای برش فلز از دیگر مزایای استفاده از دستگاه برش لیزری فلزات می باشد.

متریال ها دو دسته فلز و غیر فلز هستند. این مدل از دستگاه لیزر غیر فلزات که دارای تکنولوژی لیزر CO2 نیز می باشد، همچون مدل پایونیر 1318 در توان های 100 و 130 و 150 وات تولید و عرضه می گردد.

سپس اتمهایی که محیط لیزر را تشکیل میدهند، درون آن فیبر کمیاب قرار میگیرند. در دنیای لیزرها، به نظر میرسید که تعداد کمی از سیستمها به اندازه سیستمهای لیزر فایبر اولیه مورد توجه کاربران قرار میگیرند.

که این لیزر از طریق آیینه ها و فیبرهای نوری به سمت هد دستگاه رفته و روی سطح کار تابیده شده .

سرعت بالای برش، کیفیت سطح فوق العاده و مصرف انرژی بسیار پایین از جمله برتری های منحصر به فرد این دستگاه می باشد.

و در آخر هم با گاز فشار بالا سطح کار را تمیز و صیقل میدهند. این گاز مخلوطی از دی اکسید کربن، نیتروژن، هیدروژن و هلیوم است.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.