ورون: اینتر نسبت به رقبا برتری جزئی دارد

[ad_1]

خوان سباستین ورون، هافبک سابق اینتر، می گوید که نراتزوری کمی از رقبای قهرمانی خود جلوتر است و لائوتارو مارتینز، خواکین کوریا و مارسلو بروزوویچ را تمجید می کند.

به گزارش ایسنا و به نقل از فوتبال ایتالیا، اینتر و رم روز شنبه در دیداری حساس در میلان به مصاف یکدیگر خواهند رفت. اینتر برای قهرمانی می جنگد و رم برای کسب سهمیه اروپا تلاش می کند. رم اکنون از ثبات بیشتری برخوردار است و در شرایط بدنی بسیار خوبی قرار دارد. ملی پوش سابق آرژانتینی دو فصل را در اینتر گذراند و در 74 بازی 4 گل به ثمر رساند. او همچنین بین سال های 1999 تا 2001 با سیمونه اینزاگی هم تیمی لاتزیو بود.

ورون به لاگاتزتا دلو اسپورت گفت: تیم سیمونه روزهای سختی را پشت سر گذاشته است، اما اکنون به مسیر برگشته است. آنها قبلاً سوپرکاپ را برده اند، به فینال کوپا ایتالیا رسیده اند و برتری جزئی نسبت به میلان در سری آ دارند. اگر در تمام بازی های باقی مانده پیروز شوند، قهرمان خواهند شد. آنها به دیگران وابسته نیستند و این نکته بسیار مهمی است. مطمئناً، آنها می توانند فشار سایر رقبا را احساس کنند، اما باید آن را مدیریت کنند. همیشه جلوتر بودن بهتر از عقب ماندن است.

وی افزود: “اینتر اکنون فوتبال خوبی مقابل رقبای خود ارائه می دهد و سعی می کند با پاس های سریع، عمودی و برتری عددی روی جناحین بر بازی ها مسلط شود. فوتبال به نتیجه می رسد. من پاس گل تماشایی کوریا را مقابل میلان دیدم. به او کمک کردم. زمانی که او بود. جوان و من امیدوارم که او حرفه ای عالی داشته باشد. لائوتارو همچنین قهرمان فعلی است، همانطور که مارسلو بروزوویچ نیز قهرمان فعلی است. آیا به شخصیت او توجه کرده اید؟ این تیم می تواند سه تیم ملی را به دست آورد و آنها شایسته آن هستند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.