واگذاری 58 هکتار زمین به واحدهای صنعتی دانش بنیان

[ad_1]

ایسنا/ سمنان مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان سمنان گفت: تاکنون 58 هکتار از اراضی شهرستان ها و نواحی صنعتی استان به 40 واحد تولیدی دانش بنیان اختصاص یافته است.

محمدرضا باقری با اشاره به تعیین سال 1401 به عنوان تولید، دانش و اشتغال زایی از سوی مقام معظم رهبری، اظهار کرد: یکی از اقدامات جدی سازمان صنایع کوچک و شهرهای صنعتی ایران ایجاد واحدهای دانش بنیان در شهرها و شهرستان ها است. مناطق صنعتی .کلید در واگذاری زمین به شرکت های فناوری نهفته است.

وی تاکید کرد: در حال حاضر ظرفیت و ظرفیت انتقال بیش از 720 هکتار زمین با امکانات زیربنایی برای دستیابی به تولید اشتغالزا در شهرها و نواحی صنعتی استان سمنان وجود دارد.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان سمنان یادآور شد: اکثر واگذاری های مجتمع های کارگاهی خرد به دلیل محدودیت زمین به صورت مزایده است اما به دلیل اهمیت شرکت های دانش بنیان، این شرکت ها از این قاعده مستثنی شده اند.

وی بیان کرد: شرکت شهرک های صنعتی استان سمنان دارای 7 هزار و 571 هکتار زمین است که تاکنون 3 هزار و 299 قرارداد واگذاری به ارزش یک هزار و 953 هکتار منعقد شده و یک هزار و 137 واحد به ارزش 915 هکتار در شهرها و نواحی صنعتی استان سمنان به بهره برداری رسیده است. فعال.
انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.