نوسان کرونا در گیلان/ 202 بیمار بستری هستند

[ad_1]

ایسنا/ گیلان سخنگوی علوم پزشکی گیلان با بیان اینکه شب گذشته 222 بیمار عروق کرونر بستری شده بودیم، افزود: در حال حاضر 202 بیمار عروق کرونر بستری هستند و حال 43 نفر وخیم است.

دکتر در گفت وگو با ایسنا، فردین محرابیان با اشاره به نوسانات آمار عروق کرونر در استان گیلان گفت: طی شبانه روز گذشته 42 بیمار جدید عروق کرونر در مراکز درمانی استان پذیرش شدند.

وی گفت: شب گذشته 222 بیمار عروق کرونر بستری شدیم. در حال حاضر 202 بیمار عروق کرونر در بیمارستان بستری هستند و حال 43 نفر وخیم است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با بیان اینکه تکمیل واکسیناسیون کرونا در ارتقای امنیت فردی و عمومی حائز اهمیت است، تصریح کرد: طبق آمار بیش از یک میلیون و 30 هزار نفر در گیلان معادل 49 درصد دوز سوم هستند. واکسن کرونا تزریق شد.

محرابیان گفت: از آغاز واکسیناسیون عمومی کووید، بیش از 5 میلیون و 264 هزار دوز واکسن کرونا به مردم گیلان تزریق شده است و امید است با همکاری بیشتر مردم، روند دریافت واکسن به نتیجه برسد. در استان ادامه دارد.»

وی با اشاره به تزریق واکسن کرونا برای گروه سنی 5 تا 12 سال، یادآور شد: تاکنون 34 هزار و 926 نفر معادل 14.6 درصد از گروه سنی 5 تا 5 سال گیلان اولین دوز واکسن را دریافت کرده اند. . هفت درصد از این گروه سنی معادل 16000 نفر نیز نوبت دوم را مصرف کردند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.