نرخ مصوب زولبیا و بامیه در مشهد اعلام شد

[ad_1]

ایسنا/ خراسان رضوی مدیر بازرسی و اجرای اصناف مشهد گفت: نرخ مصوب هر کیلوگرم زولبیا و بامیه ممتاز ۶۵ هزار تومان و هر کیلوگرم بامیه و بامیه درجه یک و دو به ترتیب ۵۵ و ۴۰ هزار تومان است.

امیر دلداری در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: واحدهای صنفی در پخت زولبیا و بامیه موظف به استفاده از ماست، نشاسته، تخم مرغ، زردچوبه و روغن مرغوب هستند و باید همیشه از مواد تازه استفاده کنند.

مدیر بازرسی و نظارت اصناف مشهد تصریح کرد: رعایت پروتکل های بهداشتی و ارائه فاکتور معتبر از دیگر الزامات واحدهای صنفی است. افزودن خلال بادام و پسته فقط به درخواست مشتری انجام می شود در غیر این صورت تخلف فروش اجباری محسوب می شود.

دلداری ادامه داد: مدل های هدفون، سوزنی و …. باید به درخواست مشتری فروخته شود. در حال حاضر در قالب این طرح بازرسی از طرح ضیافت رمضان در حوزه کالاهای اساسی و کالاهای مربوط به ماه مبارک رمضان در حال انجام است. قنادی ها، رستوران ها، نانوایی ها و میوه و تره بار مورد بازرسی ویژه قرار خواهند گرفت. این بازرسی ها از ساعت 9 صبح تا بعد از افطار ادامه خواهد داشت.

وی افزود: گشت های مشترک با سازمان تعزیرات حکومتی و سازمان دامپزشکی استان در طرح ضیافت رمضان پیش بینی شده است. در بازارهای عرضه مستقیم کالا و واحدهای صنفی منتخب سطح شهر، کالاهای اساسی مانند شکر و برنج تایلندی و هندی با قیمت مصوب عرضه می شود و حتی امروز گوشت مرغ در سطح شهر کیلویی 29 هزار تومان عرضه می شود. کمتر از قیمت مصوب اکنون در دسترس است.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.