مصرف زردآلو برای روزه داران مفید است

[ad_1]

روزه گرفتن در روزهای گرم سال باعث کم آبی و تشنگی مفرط می شود. یکی از راه های کاهش تشنگی روزه داران استفاده از میوه های مناسب است. زردآلو یکی از میوه های شیرین و پرطرفدار است که سرشار از آنتی اکسیدان است و به شادابی و درخشندگی پوست در ماه رمضان کمک می کند.

به گزارش ایسنا، مصرف زردآلو برای روزه داران مفید است زیرا روزه گرفتن در روزهای گرم سال باعث کم آبی و تشنگی مفرط می شود. یکی از راه های کاهش تشنگی روزه داران استفاده از میوه های مناسب است.

زردآلو یکی از میوه های شیرین و پرطرفدار است که سرشار از آنتی اکسیدان است و به شادابی و درخشندگی پوست در ماه رمضان کمک می کند.

روزه گرفتن در روزهای گرم سال باعث کم آبی و تشنگی مفرط می شود. یکی از راه های کاهش تشنگی روزه داران استفاده از میوه های خوب است.

زردآلو یکی از میوه های شیرین و پرطرفدار است که سرشار از آنتی اکسیدان است و به شادابی و درخشندگی پوست در ماه رمضان کمک می کند.

علاوه بر این، زردآلو یک ملین قوی است که یبوست را برطرف می کند، کم خونی را درمان می کند و احساس ضعف و بی حالی را در ماه رمضان کاهش می دهد. وجود فلوراید در زردآلو از پوسیدگی دندان جلوگیری می کند.

زردآلو تشنگی را رفع می کند و تشنگی را رفع می کند زردآلو حاوی ساکاریدهای اسیدهای آلی و عناصر معدنی مانند آهن، بور، کلسیم و ویتامین هایی مانند ویتامین های A، B و C و پلی فنول ها است.

مواد مغذی موجود در زردآلو از چشم و قلب محافظت می کند و فیبر موجود در آن در برابر بیماری ها استفاده می شود. زردآلو منبعی غنی از بتاکاروتن (پیش ساز ویتامین A) است.

به گزارش روابط عمومی پژوهشکده گیاهان دارویی جهاد دانشگاهی، زردآلو حاوی آنتی اکسیدان بالایی است. بیشتر آنتی اکسیدان های آن متعلق به فلاونوئیدهای پلی فنلی مانند لوتئین، زآگزانتین و بتا کریپتوکسانتین است. ترکیبی از این ها محافظت بیشتری از سلول ها در برابر رادیکال های آزاد اکسیژن که باعث پیری، سرطان و بیماری های مختلف می شوند، فراهم می کند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.