مراکز انتقال خون ایلام در شب های قدر تا ۲۴ شب دایر هستند

[ad_1]

مراکز انتقال خون ایلام در شب های قدر تا ۲۴ شب دایر هستند

ایسنا/ ایلام مدیرکل انتقال خون استان ایلام با اشاره به جزئیات فعالیت پایگاه های انتقال خون استان ایلام در لیالی قدر گفت: ایثارگران و خیرین می توانند تا ساعت 24 به پایگاه انتقال خون ایلام در لیالی مبارک قدر مراجعه کنند. سوگند خون

دکتر در گفت وگو با ایسنا، مهدی اکبری دهبلایی با بیان اینکه نیاز به خون و فرآورده های آن محدود به زمان خاصی نیست و این نیاز همیشه وجود دارد، تصریح کرد: خون گیری در ماه مبارک رمضان در سه نوبت صبح و عصر و همچنین شیفت شب بعد از افطار تا نیمه های شب ادامه دارد. .
وی با تاکید بر اینکه بی شک انجام این عمل خداپسندانه در ماه مبارک رمضان ثواب مضاعف خواهد داشت، افزود: ساعت خون گیری پایگاه انتقال خون ایلام در لیالی قدر روز چهارشنبه 19 ماه مبارک رمضان، جمعه 21 ماه مبارک رمضان است. و یکشنبه 23 ماه مبارک رمضان از ساعت 21. حداکثر 24 شب وجود دارد.
اکبری دهبلایی به استقبال روزه داران ایلامی در شب های این ماه مبارک اشاره کرد و گفت: استقبال خوبی از اهدای خون در پایگاه های انتقال خون استان ایلام صورت گرفته است که جا دارد از مردم ایثارگر تشکر کنم.
مدیرکل انتقال خون استان ایلام تاکید کرد: افراد 18 تا 60 سال با سلامت کامل جسمانی می توانند با کارت ملی به پایگاه انتقال خون ایلام مراجعه کنند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.