مراسم شب قدر با رعایت اصول بهداشتی در پیشوا برگزار می شود

[ad_1]

ایسنا/ تهران فرماندار پیشوا گفت: چندین دستگاه خدماتی، امدادی، امنیتی، نظامی و انتظامی در لیالی قدر آماده و تا پایان مراسم فعال خواهند بود.

به گزارش ایسنا، ابراهیم تاجیکونوری فرماندار پیشوا دوشنبه شب در جلسه ستاد مبارزه با فساد کرونا گفت: خوشبختانه ویروس کرونا در مرحله کنترل شده است اما این امر نباید منجر به ساده سازی و بی توجهی به دستورالعمل ها شود.

وی ادامه داد: بر اساس مصوبه ستاد ملی و استانی کرونا، مراسم شب های قدر و همچنین راهپیمایی روز جهانی قدس با رعایت نکات بهداشتی و نماز عید سعید فطر در شهرستان پیشوا برگزار می شود. ارائه خواهد شد.”

تاجیک نوری افزود: بر اساس آمار و رصد، میزان رعایت رویه های بهداشتی کاهش یافته و میزان واکسیناسیون دوز سوم با میزان مطلوب فاصله دارد.

فرماندار شهرستان پیشوا گفت: برای تشویق مردم به واکسیناسیون لازم است ائمه جماعات، مدیران مدارس، روسای ادارات، هیئات مذهبی، هنرمندان، اصناف، شرکت های ورزشکار و همه افراد تاثیرگذار به افزایش ایمنی شهر و جامعه کمک کنند.

این مسئول تاکید کرد: در بازدید از مدارس، وضعیت رعایت موازین بهداشتی نسبتا مطلوب تلقی می شود، اما شبکه بهداشت باید نظارت مستمری بر این موضوع داشته باشد.

نماینده عالی دولت در پیشوا تصریح کرد: به دانشگاه ها نیز تاکید شده است که با توجه به حضور آموزش و پرورش، ساده سازی نکنند و به رعایت اصول بهداشتی توجه کنند.

وی ادامه داد: از مشاغل و اصناف انتظار می رود رعایت پروتکل های بهداشتی را ترویج و مردم را به این امر تشویق کنند و لازم است اداره صمت و اتاق اصناف نظارت جدی تری در این زمینه داشته باشند.

تاجیک نوری در پایان سخنان خود گفت: دستگاه های مختلف خدماتی، امدادی، امنیتی، نظامی و انتظامی در لیالی قدر آماده و تا پایان مراسم فعال خواهند بود.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.