مدیرکل جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی منصوب شد

[ad_1]

ایسنا/ آذربایجان شرقی طی حکمی از سوی معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، جابر ابوالفتح زاده به عنوان مدیرکل جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی منصوب شد.

در حکم قاضی هاشمی آمده است:

نظر به تعهد و تجارب ارزنده جنابعالی به عنوان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی منصوب می شوید.

در این راستا امید است با استعانت از خداوند متعال و بهره مندی از ظرفیت های تخصصی بنیاد و استان و همچنین حمایت و همدلی همکاران در اداره کل، سیاست های کلی نظام در ارتقاء و تقویت فرهنگ ایثار و جهاد اولویت های ذیل را ارائه نمایید.

در این تصمیم در اولویت هایی چون ترویج، ترویج و تقویت ارزش ها و باورهای فرهنگ ایثار و جهاد در جامعه، حفظ و ترویج آثار، ارزش ها، حماسه ها و تجربیات انقلاب اسلامی و دفاع مقدس قرار گرفت. برای ایجاد، توسعه و نگهداری موزه ها، بناها، نمادها و نشانه های جهاد. مقاومت و ایثار و تشکیلات گلزار شهدا، التزام به رویکرد تکریم و تکریم شهدای سرافراز و پاسداری از کرامت حق بزرگ آنان بر کشور، حفظ و ارتقای جایگاه اجتماعی، عزت، خوداتکایی، اقتدار و هویت جامعه ایثارگر، تبیین نقش بزرگ و برجسته در انقلاب اسلامی و دستاوردهای دفاع مقدس، به روز رسانی علمی، آموزشی و توانمندی های شهدا و خانواده های آنان به منظور ایجاد نقش فعال و حضور موثر در در زمینه های فرهنگی، اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و اداری، نیازهای واقعی را شناسایی و به خانواده های شهدا و ایثارگران خدمات موثر ارائه می کنند. درمان، بیمه، معیشت، اشتغال و مسکن، حفظ اصول کرامت، عدالت و ایثار، مشارکت فعال در تدوین برنامه عملیاتی و نظارت مستمر آن در اداره کل و افزایش بهره وری و ارتقای بهره وری.

تلاش برای ایجاد سازمان الکترونیک در تمامی سطوح مدیریت موثر و هوشمندی خدمات ارائه شده به جامعه ایثارگر، ارتقای کمی و کیفی خدمات سلامت به جامعه ایثارگران همراه با چابکی در ارائه خدمات جهت افزایش رضایتمندی جامعه هدف. توجه ویژه به آموزش و پژوهش و گسترش روابط علمی با دانشگاه ها و مؤسسات آموزشی و پژوهشی استان، بسترسازی، ایجاد و توسعه ظرفیت های لازم در رسانه ها به ویژه صدا و سیما و دستگاه های علمی، آموزشی، فرهنگی و هنری استان برای ترویج فرهنگ ایثار و جهاد و حمایت قانونی و قضایی از شهدا. استان یکی دیگر از اولویت های اعلام شده از سوی مدیرکل جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی است.

این پیام همچنین بر تعامل و ارتباط نزدیک با سایر ادارات بنیاد و مدیریت عالی استان تاکید دارد.

به گزارش ایسنا، ابوالفتح زاده معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی بود.

من باید بگویم؛ پیش از این عباس پورحسن در سال ۱۳۹۷ مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی بود.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.