ما در حوزه فرهنگ به جای آرمان آرمان را گم کردیم

[ad_1]

ایسنا/ همدان معاون حقوقی، امور مجلس و استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بر همگرایی و هم افزایی در حوزه فرهنگی تاکید کرد و گفت: اگر بگذاریم آرم جای آرمان را بگیرد ضرر خواهیم کرد.

به گزارش ایسنا، سید محمد هاشمی روز چهارشنبه 30 فروردین در آئین تکریم و معارفه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان با اشاره به سختی کار فرهنگی با اشاره به اینکه تغییرات مدیریتی طبیعی است، گفت: این تغییرات تغییرات توانایی های افراد را نفی نمی کند.”

وی با اشاره به سابقه غنی فرهنگ و ادب در همدان گفت: این موضوع بر عهده مدیرکل فرهنگی استان است و مدیر کل ارشاد باید به سرمایه انسانی در اداره کل فرهنگ و ارشاد توجه ویژه ای داشته باشد و از آن صیانت کند. سرمایه انسانی.”

هاشمی بر همگرایی و هم افزایی در عرصه فرهنگ تاکید کرد و گفت: یک مدیر فرهنگی باید با جدیت این کار را انجام دهد و با ظرفیت مردم و دولت باشد چرا که به تنهایی نمی توانست کارها را انجام دهد، آرم جای آرمان را بگیرد باختیم.”

وی چندین قرارگاه فرماندهی با اعتبار کم را یکی از معضلات حوزه فرهنگی دانست و گفت: بودجه فرهنگی نیز باید بر همین اساس افزایش یابد تا دولت شاهد رشد چشمگیری در حوزه فرهنگی باشد.

معاون حقوقی، امور مجلس و استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه مدیرکل ارشاد باید یک عملیات تحول بزرگ فرهنگی داشته باشد، گفت: حوزه فرهنگ نیاز به تحول اساسی دارد اما شاهکار ما در حال شدن است. بتواند جوانان را وارد عرصه فرهنگ و هنر کند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.