مانه: ما قدرت بردن همه جام ها را داریم

[ad_1]

سادیو مانه معتقد است که لیورپول تیمی آماده برای بردن چهار تیم جدید دارد.

به گزارش ایسنا، سادیو مانه، ملی پوش سنگالی نه تنها بهترین گلزن این بازی بود، بلکه بهترین عملکرد او در نیمه نهایی جام حذفی مقابل منچسترسیتی بود. این پیروزی رویای لیورپول را برای کسب هر چهار جام در این فصل زنده نگه داشت، با قهرمانی در جام اتحادیه، لیورپول به دنبال قهرمانی در جام حذفی، لیگ قهرمانان و لیگ برتر است.

فکر می‌کنم هنوز خیلی زود است که در مورد کسب چهار جام صحبت کنیم، اما مطمئناً فکر می‌کنم که باید برای آن بجنگیم، زیرا تیمی داریم که می‌تواند در هر جام برای قهرمانی بازی کند و برای رسیدن به آن هر کاری از دستمان برمی‌آید انجام می‌دهیم. سادیو گفت. مانه. .

او همچنین درباره بازی مقابل سیتی گفت: می‌دانستیم بازی بسیار سختی در پیش است زیرا منچسترسیتی، اگر بهترین تیم جهان نباشد، قطعا یکی از بهترین‌هاست و باید به آن احترام بگذاریم. البته این درست است که سیتی بهترین تیم جهان است، اما لیورپول نیز می خواهد بهترین تیم جهان باشد، بنابراین ما برای آن تلاش می کنیم.

لیورپول فردا شب باید در ورزشگاه آنفیلد به مصاف منچستریونایتد برود. منچسترسیتی نیز قرار است در روز چهارشنبه 21 آوریل به دیدار برایتون برود.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.