مامور پلیس ملایر جان یک نوجوان را نجات داد

[ad_1]

ایسنا/ همدان فرمانده انتظامی ملایر از اقدام انسان دوستانه و به موقع سرباز وظیفه وظیفه شناس حوزه 13 ولی عصر(عج) که جان یک نوجوان را در ماه مبارک رمضان نجات داد، خبر داد.

به گزارش ایسنا؛ سرهنگ احمد ساکی در تشریح جزئیات این خبر گفت: پس از حضور ماموران انتظامی این کلانتری در شهرستان و مشاهده اقدام به خودکشی یک نوجوان، این مامور وظیفه شناس پلیس بلافاصله به محل حادثه نزدیک شده و خود را در محل حادثه قرار داد. خطر، در کوتاه ترین زمان، دست به دامان او شد و در آخرین لحظه جان این نوجوان را نجات داد.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه این افسر مصداق بارز خدمتگزار نیروی انتظامی به مردم است، افزود: اقدام وظیفه شناسانه و خداپسندانه این مامور وظیفه شناس مورد تقدیر مردم حاضر در محل قرار گرفت.

ساکی با تاکید بر اینکه والدین باید به نوجوانان در مواجهه با چالش های این دوران کمک کنند، افزود: حتی در صورت اختلاف نظر نباید با خشونت و لجبازی مواجه شد، بلکه باید به آنها احترام گذاشت. شواهد و قرائن تا آنجا که در خطر جدی نبودند، با عقاید و رفتارشان همراه بود و آماده کمک و راهنمایی آنان برای رفع خطر بودند.

وی با بیان اینکه بلافاصله پس از نجات جان این نوجوان اقدامات قانونی برای تحویل وی به خانواده اش در دستور کار عوامل این یگان قرار گرفت، تصریح کرد: پلیس برای امنیت پایدار در کنار مردم است.

فرمانده انتظامی ملایر همچنین از دستگیری سارق تاسیسات آبیاری فضای سبز و کشف 10 فقره سرقت با رصد و حضور ماموران کلانتری 12 سپاه پاسداران خبر داد.

ساکی افزود: در پی وقوع سرقت از تاسیسات آبیاری فضای سبز این موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت و با تلاش مجدانه و کار اطلاعاتی در نهایت سارق حین سرقت دستگیر شد.

این مقام مسئول تاکید کرد: با انجام تحقیقات فنی و تخصصی از این متهم 10 فقره سرقت به ارزش 250 میلیون ریال کشف و پرونده این سارق حرفه ای تحویل مراجع قضایی شد.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.