عزت و اقتدار ایران در عرصه جهانی به برکت خون شهداست

[ad_1]

ایسنا/ آذربایجان غربی فرمانده مرزبانی کشور گفت: عزت و اقتدار ایران در عرصه جهانی به برکت خون شهداست.

سردار سرتیپ احمدعلی گودرزی شامگاه جمعه سوم اردیبهشت ماه در سفر به شهرستان سلماس با حضور در منزل شهید مرزبان سروان شهروز زین العابدین زاده اظهار داشت: شهدای عزیز و خانواده هایشان در راه خدا تلاش کردند. استقلال و سرافرازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران». حق بزرگ شهدا در ملت ما بسیار بزرگ است و عزت و امنیت امروز کشور مرهون مجاهدت و از خودگذشتگی شهدایی است که در راه دفاع از اسلام و پاسداری از مرزهای کشور با اخلاص و شراب خواری جان خود را فدا کردند. شهد شیرین شهادت

سردار گودرزی تصریح کرد: شهدا در پیشگاه خداوند مقام والایی دارند و فداکاری این بزرگان باعث سربلندی و سربلندی کشور عزیزمان شده است.

وی تصریح کرد: امروز عزت و عزت ما در دنیا به برکت خون شهداست و وظیفه ما پاسداری از راه این عزیزان است.

فرمانده مرزبانی کشور خاطرنشان کرد: ایثار، وظیفه، ولایتمداری، استکبار ستیزی، ترس از مرگ و عبادت و نماز شب از جمله ویژگی های اخلاقی شهداست که این سبک زندگی شهدا باید برای نسل جوان تبیین شود.

سردار گودرزی افزود: آرامشی که در این شب های عزیز در کشور حاکم است و لیالی پرفیض قدر در گوشه و کنار ایران اسلامی مدیون چشمان بیدار فرزندان این ملت در نیروهای مسلح و مرزبانان است که خواب را بر هرکسی حرام کرده اند. که جرأت نمی کنند امنیت مردم مومن و شریف ایران اسلامی را طولانی و مخل نکنند.

وی تاکید کرد: مرزبانان غیور و جان برکف تمام تلاش خود را برای تامین امنیت مردم و مرزنشینان عزیز به کار خواهند گرفت و لحظه ای از این امر غافل نخواهند شد.

به گزارش ایسنا؛ شهید شهروز زین العابدین زاده از مرزبانان شهرستان سلماس استان آذربایجان غربی در سال 1387 در درگیری با اشرار در منطقه مرزی هشترک آن شهرستان به شهادت رسید.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.