عجله برای خرید مانتو دانش آموزی / مانتو شلوار مدرسه ای در بازار نیست

[ad_1]

ایسنا/ کرمانشاه رئیس اتحادیه پوشاک کرمانشاه با اشاره به بازگشایی مدارس و دانشگاه ها گفت: برای خرید مانتوهای دانشگاهی و مدارس شاهد هجوم هستیم اما مانتو مدارس در بازار نیست.

حسین بیات در گفت وگو با ایسنا، به افزایش تقاضا برای پوشاک مناسب مراکز آموزشی با حضور دانشگاه ها و مدارس اشاره کرد و ادامه داد: بازگشایی دانشگاه ها را می فروشند.

وی ادامه داد: اگرچه متریال بسیاری از فروشگاه ها برای فروش مانتو دانشجویی مناسب نیست، زیرا از قبل آمادگی لازم را نداشته اند، اما این مدل از مانتوها قابل تهیه است و از این نظر مشکلی وجود ندارد.

رئیس اتحادیه پوشاک کرمانشاه مشکل فعلی را مربوط به کت شلوار دانش آموزی دانست و تاکید کرد: در حال حاضر فروشگاهی در بازار کت شلوار مدارس وجود ندارد.

بیات با بیان اینکه در دوره قبل از بازگشایی مدارس برخی از مدارس برای تامین شلوار مدارس با تولیدکنندگان قرارداد منعقد کرده بودند، گفت: تعطیلی مدارس باعث شده برخی دانش آموزان از عرضه لباس فرم مدارس خودداری کنند و اکنون با مشکل مواجه شده اند. بودن.

وی خاطرنشان کرد: تنها راه این است که در حال حاضر دانشجویان باقی مانده برای خیاطی به تولیدکنندگان مراجعه کنند که در این صورت از یک هفته تا 10 روز طول می کشد تا مانتو آماده شود.

رئیس اتحادیه پوشاک کرمانشاه با بیان اینکه تقاضا برای مانتو اداری نیز به دلیل از سرگیری فعالیت معلمان افزایش یافته است، گفت: البته مانتو اداری به اندازه کافی در بازار وجود دارد.

بیات با بیان اینکه قیمت ها نسبت به گذشته تغییر نکرده است زیرا هنوز دستمزد و قیمت پارچه جدید اعمال نشده است، تصریح کرد: اکنون قیمت هر شلوار مدرسه 220 تا 270 هزار تومان و هر شلوار اداری حدود 600 هزار تومان است. یک و نیم میلیون تومان. مانتوهای دانشجویی نیز بسته به جنس و جنس قیمت های متفاوتی دارند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.