شهردار تبریز با خانواده دو شهید دوران دفاع مقدس دیدار کرد

[ad_1]

ایسنا/ آذربایجان شرقی شهردار تبریز در سالروز وفات حضرت خدیجه(س) به همراه حکیمه غفوری رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر به صورت جداگانه با مادران شهدا دیدار و با مادران شهدا دیدار کردند.

یعقوب هوشیار در حاشیه حضور در منزل شهیدان رستم رزمی و شهید حسن فرجی اظهار داشت: روح مطهر شهدای والامقام مایه خیر و برکت در جامعه ماست و ما تمام آرامش و امنیت کنونی خود را مدیون خون ها هستیم. پاک شهدا

وی ادامه داد: به همین دلیل خانواده شهدا بر دوش همه ما به ویژه کارمندان و خادمان جامعه حق دارند و تمام تلاش ما بر این خواهد بود که وظیفه خود را نسبت به دین خود به نحو احسن انجام دهیم. فداکاری و فداکاری».

وی گفت: من که به تازگی به عنوان شهردار تبریز فعالیت خود را آغاز کرده ام از دیدار با خانواده شهدا انرژی و روحیه می گیرم.

هوشیار تصریح کرد: برنامه ما این است که با خانواده های معزز شهدا ارتباط مستمر داشته باشیم و در این راستا با خانواده های شهدا ارتباط برقرار خواهم کرد که به طور مستمر با خانواده های شهدا در ارتباط خواهند بود.

غفوری یکی از اعضای شورای اسلامی شهر در این جلسه در خصوص لزوم حفظ جایگاه و ارزش والای خانواده شهدا گفت: من به عنوان منتخب مردم در شورای اسلامی شهر وظیفه خود می دانم که همواره پیگیر این موضوع باشم. امور خانواده شهدا . .

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، در پایان شهردار تبریز با اهدای لوح های جداگانه از مادران فداکار شهید حسن فرجی و شهید رستم رزمی تقدیر کرد.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.