رهاسازی پله های بیمارستان سائوپائولو

[ad_1]

اسطوره فوتبال برزیل از بیمارستانی که چهار روز به دلیل سرطان روده بزرگ در بیمارستان بستری بود مرخص شد.

به گزارش ایسنا و به نقل از ستاره، پله اسطوره فوتبال برزیل که چهار روز پیش به دلیل سرطان روده بزرگ در بیمارستان بستری شده بود، از بیمارستان مرخص شد. اسطوره برزیلی 81 ساله اوایل هفته گذشته در کلینیک آلبرت اینشتین در سائوپائولو بستری شد. جایی که قبلاً جلسات شیمی درمانی را گذرانده بود. گزارش شده است که پله تحت نظارت پزشکی است و هیچ چیز زندگی او را تهدید نمی کند، اگرچه این فوتبالیست سابق تحت مراقبت های بخش مراقبت های ویژه نبود.

به گفته خانواده او، او که در برزیل با نام “O Rei” یا “Rei” شناخته می شود، حداقل یک بار در ماه برای معاینه و پیگیری شیمی درمانی برای تومور روده بزرگ که در سپتامبر گذشته تشخیص داده شده بود، به بیمارستان مراجعه می کند. در ماه فوریه، پله دو هفته را برای درمان سرطان که به دلیل عفونت مجاری ادراری پیچیده بود، در بیمارستان گذراند. ستاره سابق تیم سانتوس و برزیل قبل از تشخیص سرطان، در سال 2019 به دلیل ابتلا به عفونت ادراری در سال 2019 به دلیل سنگ کلیه در بیمارستان بستری شد.

در آن زمان مجبور شد فقط کلیه باقی مانده را دیالیز کند. کلیه دیگر او در دهه 1970 به دلیل جراحت برداشته شد.

در سپتامبر 2021، پله برای برداشتن تومور در روده بزرگ تحت عمل جراحی قرار گرفت. ESPN بعداً گزارش داد که پله در مراحل اولیه درمان تومورهای روده، کبد و ریه است. شیمی درمانی این بازیکن سابق تیم فوتبال برزیل که پیش از این سه بار قهرمان جام جهانی شده است در آینده نیز ادامه خواهد داشت.

پله تنها قهرمان سه بار جهان (1958، 1962، 1970) است. او 92 بازی برای برزیل انجام داد و 77 گل به ثمر رساند. پله توسط فدراسیون بین المللی فوتبال به عنوان بهترین بازیکن قرن بیستم شناخته می شود. این مهاجم برای سانتوس برزیل (1956-1974) و برای نیویورک کاسموس آمریکا (1975-1977) بازی کرد. این بازیکن برزیلی 1279 گل رسمی به ثمر رساند که در کتاب رکوردهای گینس ثبت شده است.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.