رقتی اعلام کرد: تعیین پاداش مدال آوران تا پایان هفته

[ad_1]

سرپرست کاروان ایران در المپیک ناشنوایان گفت: میزان پاداش مدال آوران ناشنوایان پس از تایید هیات رئیسه فدراسیون تا پایان هفته اعلام می شود.

به گزارش ایسنا، علی رقتی در این مراسم گفت: این مراسم در دوره های مختلف بسیار بهتر برگزار شد و کارکنان برای ناشنوایان ارزش زیادی قائل بودند.

وی همچنین درباره میزان پاداش مدال آوران ناشنوا گفت: میزان پاداش در آیین نامه سازمان تربیت بدنی مشخص شده است و امیدوارم این پاداش ها افزایش یابد. واضح است که ورزشکاران ناشنوا هنوز به آنچه که لیاقتش را دارند نرسیده اند.

وی درباره میزان پاداش مدال آوران بیان کرد: ارزش پاداش سکو تا پایان هفته با تایید هیات مدیره فدراسیون اعلام می شود. کاروان بزرگی داریم و هزینه ها بالاست. به همین دلیل فشار مالی زیادی به فدراسیون وارد شد، البته وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک حمایت خوبی از کاروان المپیک داشتند اما باید ابتدا اقدامات لازم را انجام می دادیم و سپس پاداش را پرداخت می کردیم.

وی با اشاره به همکاری خوب سفارت برزیل برای صدور ویزا افزود: برای صدور ویزا مستقیما با سفارت برزیل رایزنی کرده ایم که در این زمینه همکاری خوبی با ما داشته است.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.