دستگاه برش لیزری فلزات (3)

دستگاه برش لیزری فلزات –
برش لیزر فلزات

امروزه دستگاه هایی که بتوان با به کارگیری از آن ها درون انگشتر و یا این که پشت یک ساعت حکاکی انجام اعطا کرد دوچندان شده است.

برش لیزری در دست گرفتن عددی کامپیوتری (CNC) معمولا از اپتیک، یک گاز کمکی و یک سیستم ساماندهی به جهت تمرکز پرتو لیزر به درون قطعه فعالیت به کارگیری میکند.

همین هد و نازل آن بر روی محوری که بر روی میز فعالیت هست می تواند مطابق برنامه تلویزیونی حرکت کرده و فرایند برش را انجام دهد.

 This art icle was writt en  with GSA Content Gen᠎erat or DEMO .

همین خصوصیت از تابیدگی لوله های کشیده هم خودداری به فعالیت می آورد. به کارگیری از یک خنک کننده فعال منجر خودداری از آتش سوزی میشود.

برش لیزری به وسیله به کار گیری اشعه لیزر از یک خروجی قدرتمند لیزر بر روی اجسامی که میخواهند بریده شوند انجام میشود. همین فلزات خواص رفلکس اشعه زیاد متعددی نسبت به فلزات آهنی دارند.

تفاوت لیزر با نور عادی در ادامه شدت دوچندان و مستقیم بودن آن هست که منجر اقتدار زیاد دوچندان اشعه لیزر می شود. This article has  been done ​with GSA Content᠎ Gener᠎at or D᠎em oversion.

همین فرآیند منجر می شود قطعه گزینه حیث به شتاب ذوب شوند ، تبخیر و فرسایش و به نقطه احتراق برسند.

به همین مضمون‌ که امور می توانند با شتاب فراتر انجام شوند. در ادامه واقع دستگاه برش لیزری فلزات یک دستگاه فوق پیشرفته هست که از آن به مراد برش با میزان مرغوب بودن اشکال فلزات و متریال های دیگر در ادامه صنعت های گوناگون به کارگیری می شود.

یکی از از فناوریهای ماشینکاری که امروزه به ماشینکاران امداد می کند تا همین الزامات را برآورده کنند، برش لیزری CNC است.

چنانچه بخواهیم چیزی را اسم ببریم که طی سالها در ادامه صنعت ایجاد اثبات بوده است، همین نیاز مشتریان به فناوریهای ماشینکاری پیچیدهتر به جهت برآورده نمودن الزامات طراحی و تولید سختگیرانهشان است.

همین دستگاه ها به مراد قابلیت پردازش اثر گذار قطعات فعالیت ساخته شده هست و می اقتدار آن را به شکل زیاد مقرون به صرفه حتی با میزان های کوچک، بر مغایر دستگاه های دیگر به کارگیری کرد.

قطر بسته به ضخامت مواد ، عرض به میزان 0.004 اینچ (0.10 میلی متر) قابلیت پذیر است. هر گونه مواد چه فلز یا این که غیر فلز ضخامت انتخاب شده ی منحصر به خویش را به جهت برش با لیزر دارد.

همین سیستم می توانند ورقهای نخ نما را با شتاب زیاد بالایی برش لیزر دهند و همینطور بضاعت برش مواد بازتابنده و صیقلی را هم دارا هستند ؛همچنین در ادامه خواهید یافت که لیزرهای فایبر، عملکردی برتر نسبت به اکثری از مثال های شبیه خویش دارند.

روشی که از شیوه آن می اقتدار فولاد ضد زنگ را به شکل اقتصادی برش اعطا کرد و همینطور انواع زیاد پیچیده ای که می اقتدار ایجاد کرد، یک مزیت است.

مواد فولاد ضد زنگ ، حدود 5 تا 15 ثانیه ارتفاع می کشد با ضخامت 0.5 اینچ (13 میلی متر) .

شما می توانید دستگاه لیزر هیبریدی را با قیمتی در ادامه حدود ۳۰۰ میلیون تومان از سیمای شهر خریداری کنید. در ادامه بقیه رویه ها آلودگی صوتی تولید می شود اما با به کارگیری از سرویس ها برش لیزر صدای تولید شده زیاد اندک خواهد بود.  Da᠎ta was c​re᠎ated ᠎by G​SA Con tent  Generator DEMO!

در ادامه این زمینه بود که او‌لین توشه ایجاد دستگاه برش لیزر CNC شکل گرفته است. برش لیزری فلزات، فرایند به کارگیری از پرتو لیزر به جهت تبخیر، ذوب یا این که حذف تدریجی فلز است.

گاز کمکی N2 نیتروژن میزان مرغوب بودن زیاد بالاتری در ادامه حاشیه های برش به شما ارائه می دهد اما بالطبع می بایست از شتاب برش کمتری به کارگیری نمایید چون گاز کمکی نیتروژن مثل اکسیژن اکسیداسیون و برش فلز را تسریع نمیکند.

به جای یک ابزار برش، لیزر به گرما متکی هست تا صورت دلخواه متاع را بر روی فلز یا… علاوه بر همین با به کارگیری از دستگاه های صنعتی قابلیت در ادامه اختیار داشتن متاع آخری با میزان مرغوب بودن بالا و مقبولیت عمده به راحتی آماده میگردد.

در ادامه متاع آخری حاشیه های مازاد و ناصاف وجود ندارند(لبه های با میزان مرغوب بودن بالاتر). ترقی دانش سبب ساز شد که امروزه در ادامه عمده صنعت های از لیزر به کارگیری شود. This c on᠎tent w​as creat᠎ed with G SA Con᠎tent Gen er ator DEMO.

ناگفته نماند که برش لیزر به جهت ورق های سنگین و ضخیم چندان رایج نمی باشد. در ادامه برش همین گونه ورق ها عمده از برش هوا گاز یا این که پلاسما به کارگیری می شود که میزان مرغوب بودن برش با آن ها قابل مقایسه با برش لیزر نمی باشد. ᠎Post was gen​erat ed ​by G​SA Con​tent  Ge nerator DEMO!

برش همین ورق ها هم با هوا گاز و پلاسما شکل می پذیرد. همین امکان در ادامه صنایعی که شتاب انجام فعالیت به جهت آن ها از دارای ویژه ای برخوردار هست زیاد مطلوب و کارآمد است.

تولید رخنه های زیاد کوچک در ادامه ورق های ضخیم از دیگر امکان های دستگاه های لیزر می باشد سوای آنکه تغییری در ادامه قطر رخنه تولید شده، به وجود بیاید همینطور هنگامی که به جهت برش از لیزر ها به کارگیری می نماییم مرحله فعالیت تماما صاف بوده پلیسه در ادامه اطراف فعالیت ایجاد نمی شود و از اکسید در ادامه مرحله برش خبری نیست.

برشهای لیزری از همین حیث تماماً مشابه میباشند که مسیر برنامهریزی شدهای را دنبال می‌کنند که از قبل انتخاب شده است، البته هنگامی که دوران برش فرا میرسد، تماماً مختلف است.

به جهت حکاکی همین فلزات اقتدار 10تا 30وات را در ادامه حیث میگیرند تا با پاک شدن تام روکش ها حکاکی های فوق العاده ای انجام شود.

حکاکی های لیزری به شکل حروف برنجی و یا این که فولادی با روکش نقره در ادامه پس حوزه مشکی یا این که لعابی تیره فروخته میشوند.

تفاوت در ادامه طرز برش است. تلاش همین دستگاه کامپیوتری ظریف به همین شکل هست که هر طراحی می تواند با طراحی طرح گزینه حیث خویش بر روی یک قابل انعطاف افزار گرافیکی و ارسال آن به همین دستگاه طرح گزینه حیث خویش را بر روی هر جسمی برش دهد یا این که حکاکی کند.

کمپانی نوین تاک لیزر از سال 1384 در ادامه حوزه فروش، نصب، خط مش اندازی و آنگاه پشتیبانی اشکال دستگاه برش فلزات اشکال سرویس ها را به مشتریان خویش در ادامه سرتاسر جمهوری اسلامی ایران با بالاترین میزان مرغوب بودن و مطلوب ترین ارزش ارائه می دهد.

ژنراتور های لیزری، مبداء انرژی تجهیزات لیزری میباشند و از گران ارزش ترین قطعه محسوب می شوند به طوریکه قیمت نیمی از دستگاه های لیزر به همین سیستم متعلق است.

هزینه ذیل حکاکی لیزری و وجود مواد اول مناسب ارزش یک خط مش حل به جهت فردی سازی جوایز و لیوان ها به وجود آورده البته حکاکی های دستی یک خط مش حل مطلوب به جهت لیوان ها و کاپ های گران ارزش قهرمانی هستند.

اجسامی که مهم ضخامت اندک می باشند شتاب برش لیزری در ادامه آن ها بالا و اجسامی که ضخامت بالاتری دارا هستند شتاب برشکاری در ادامه آن ها ذیل می باشد.

به عبارتی نوع که ابلاغ شد ضخامت برش لیزر در ادامه فلزات از ۳ میلیمتر تا ۲۵ میلیمتر میباشد. مطلوب ترین اقتدار دستگاه برش لیزر به جهت همین جور از ورق ها دستگاه های ۱ تا ۲ کیلو وات می باشند.

به این برهان هست که امروزه همین دستگاه برش لیزری فلزات به نوعی زیاد پرکاربرد هست و از آن در ادامه موردها متفاوتی زیرا حکاکی و برش چوب و پارچه و برگه و اشکال فلزات به کارگیری می شود.

آنگاه همین پرتوی لیزری با اعتنا به مقدار قدرتی که به جهت آن تمجید شده هست قطعه را برش میدهد. که در ادامه اینجا به ضخامت چند از همین فلزات که با لیزر قابل برش میباشند اشاره می کنیم.

ضخامت برش لیزر بر بر روی اشکال ورق های فلزی از گزاره آهن، گالوانیزه، استیل، مس، برنج، آلومینیوم و اکثری از آلیاژ های دیگر مختلف می باشد.

همین پرتوهای لیزر از چندین گاز که در ادامه تیوب دستگاه قرار دارا هستند با تحریک و تخلیه الکتریکی تولید می شوند.

بهره برداری اقتصادی از مواد و حاشیه های برش زیاد تمیز بر روی مواد خاصی که نیازی به فعالیت دوباره ندارند، دو جنبه مثبت دیگر همین فرایند برش است.

به عبارتی طور که پیش از این هم به همین دستور اشاره کردیم با گذشت دوران نیاز به دستگاه های ظریف خیس که فعالیت را به جهت بشر آسان خیس نمایند بیش خیس از پیش احساس می شده است.

به طور کلی دستگاه های برش لیزری با لیزر سی او دو فعالیت می نمایند و از آن ها به جهت مواد های غیر فلزی به جز مواد کانی نظیر کاشی، سرامیک، شیشه و آیینه به کارگیری می شود.

رزوناتورها مهم یک عرصه گازی استاتیک میباشند نیازی به فشار و ظروف شیشه ای نمیباشد ، باعث به پس انداز در ادامه جایگزینی توربین و ظروف شیشه ای میشود.

برش لیزری به برهان کمتر آلودگی و ماندگاری کار، به شتاب به رویه جدیدی به جهت نمونهبرداری از فلز، چوب و پارچه، در ادامه فی مابین بقیه مواد تبدیل میشود.

در ادامه غیر فلزات نیز همچون پلکسی گلاس، تفلون، چوب، ام دی اف، فوم، مقوا و… برش لیزری سی ان سی فلزات مطلوب آلومینیوم، استیل، آهن و گالوانیزه با قطر اندک و دوچندان بوده، سرویس ها برش لیزر cnc در ادامه تهران با طراحی و نقشه زیبا.

تیم صنعتی دیبا لیزر کار خویش را از سال ۱۳۸۹ با بهره گیری از تجهیزات و اتومبیل آلات روز جهان ، بر شالوده استانداردهای فی مابین المللی و همینطور با بکارگیری نیروی انسانی ماهر و کارشناس شروع نمود .

چنانچه تجربهای در ادامه همین حوزه دارید، در ادامه بخش ارسال نظرات، تجربیات خویش را با ما‌درها درمیان بگذارید. همین دستگاه ها مزایای متعددی دارند، مثلاً شتاب زیاد بالایی دارا هستند و با اعتنا به ساماندهی شدن به وسیله کامپیوتر، خروجی های تماماً یکسانی دارند.

ورق های فلزی با ضخامت عمده از ۴ میلیمتر و کاهش از ۲۰ میلی متر را ورق های با ضخامت میانگین می گویند.

ورق های خیلی سنگین که ضخامت آن ها فراتر از ۶۰ میلیمتر و کاهش از ۶۰۰ میلیمتر می باشد ورق های سنگین هستند.

مقدار تحلیل ی ضخامت مواد به جهت برش به دشواری و گونه ورق بستگی دارد. آن ها مربوط به تقویت کننده های فیبر تخدیر شده میباشند .سیستم برش همین گونه لیزر شبیه سیستم CO2 بوده البته با اختلاف عمده از حیث شدت نور ایجاد شده و طرز انتقال نور و اقتدار از مبداء تغذیه به سروصدا دستگاه زیاد قویتر هست .این دستگاه ها هرچند قدمت محدود از حیث مبداء انرژی را دارا هستند البته به علت هزینه های کاهش از حیث لنز ها ، موتورها ، سروصدا دستگاه و علی الخصوص در ادامه مصرف الکتریسیته را دارا هستند .

و سروصدا انجام مرحله بریده شده با میزان مرغوب بودن زیاد خوب بریده میشود. برش لیزر گالوانیزه برش لیزر گالوانیزه برشی هست که با به کارگیری از لیزر صفحه های گالوانیزه برش دیتا میشود.

کاربرد دستگاه بر روی چرم، پارچه، پلاستیک و پلکسی است. عمده قطعات برش دیتا شده در ادامه صنعت هواپیما، در ادامه صنعت ماشین سازی هم کاربرد دارند.

به کارگیری از دستگاه های برش لیزری فلزات ، در ادامه صنعت های گوناگون کاربرد های فراوانی دارد. دستگاههای cnc زیاد متنوع میباشند البته معروفترین آن ها دستگاه برش لیزر cnc و فرز cnc هست که در ادامه ادامه به هردوی آن ها میپردازیم.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.