در دیدار مجیدی با اینفانتینو چه گذشت؟

[ad_1]

رئیس فدراسیون فوتبال در حاشیه کنگره فیفا و مراسم قرعه کشی جام جهانی با رئیس و دبیرکل فدراسیون جهانی دیدارهای مشترکی داشت.

به گزارش ایسنا، میرشاد ماجدی رئیس فدراسیون فوتبال در حاشیه مراسم قرعه کشی جام جهانی با رئیس فدراسیون جهانی دیدار و گفتگو کرد.

اینفانتینو در این جلسه برای اولین بار درباره نحوه تعامل و همکاری فیفا با فدراسیون فوتبال ایران گفت: ما تمام مسائل و موضوعات مطرح شده در مورد فدراسیون ها را فقط از طریق همین فدراسیون پیگیری می کنیم و به سایر گزارش ها یا شایعات و مسائلی که می پردازیم توجه می کنیم. مطرح می شوند.” ما نداریم. از این حیث تعامل نزدیکی با کنفدراسیون فوتبال آسیا داریم و تلاش می کنیم مشکلات فدراسیون فوتبال ایران را در زمینه های مختلف حل کنیم.

رئیس فیفا در خصوص حضور بانوان در ورزشگاه ها گفت: این موضوع یکی از موضوعاتی است که ما را مورد توجه قرار می دهد که از روند قبلی آن آگاه هستیم و امیدواریم در مسابقات بعدی فوتبال ایران فیفا در این زمینه مورد توجه قرار گیرد و این راه را دنبال کنید.” ما مشتاق همکاری نزدیک فدراسیون فوتبال ایران هستیم و در مقابل، مایل به همکاری برای تکمیل زیرساخت های ورزشگاه های ایران برای حضور بانوان هستیم.

اینفانتینو همچنین در پاسخ به مجیدی درباره مشکلات مالی فدراسیون فوتبال ایران و مطالبات بلوکه شده فدراسیون از فیفا گفت: در مذاکره با شیخ سلمان و کنفدراسیون فوتبال آسیا به دنبال حل این مشکل خواهیم بود و سعی می کنیم به فدراسیون ایران کمک کنیم. یک روش مناسب.” به خواسته های خودت برسی ما قدردانی و حمایت کامل خود را از اقدامات و تلاش های فدراسیون ایران اعلام می کنیم. امیدواریم با رفع مشکلات موجود زمینه توسعه و گسترش تعاملات و همکاری ها فراهم شود. همچنین فدراسیون فوتبال ایران که در جام جهانی در گروه مناسب قرار دارد می تواند برنامه خوبی برای آماده سازی تیم ملی ارائه دهد و ایران در جام جهانی قدرتمند شود.

میرشاد ماجدی رئیس فدراسیون فوتبال نیز از تلاش های اینفانتینو برای توسعه کامل فعالیت های بین المللی به ویژه دیپلماسی ورزشی و ارتباط سازنده فدراسیون با فیفا و AFC در راستای تقویت زیرساخت ها و حل مشکلات ایران تشکر کرد. . مشکلات فوتبال، موثر و مهم ارزیابی شد.

مجیدی همچنین در حاشیه این مراسم با فاطمه سامورا، دبیرکل فیفا دیدار و گفتگو کرد. خانم سامورا همچنین بر لزوم همکاری مستمر مستقیم و مستمر دو طرف تاکید کرد و گفت: فیفا از فدراسیون های عضو برای حل مشکلات ساختاری حمایت می کند. و مجریان فوتبال کشورها تلاش می کنند و در این مسیر هیچ توجهی به حاشیه ها و ارتباطات غیررسمی نداریم. به نظر ما، فدراسیون فوتبال ایران مسئولیت تمام امور مربوطه را بر عهده دارد و فقط در هر موضوعی با فدراسیون در ارتباط هستیم.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.