دبیر فدراسیون معلولان: اظهارات مربی نشسته والیبال مورد تایید ما نیست.

[ad_1]

دبیر فدراسیون جانبازان و معلولین از عدم تایید اظهارات مربی والیبال بر سر کاپیتان تیم ملی خبر داد.

مسعود حمیدی در گفت وگو با ایسنا، درباره وضعیت ورزشکاران اعزامی به بازی های پاراآسیایی چین، اظهار کرد: اردوی تمامی رشته ها با حمایت کمیته از ابتدای سال در شرایط ایده آل و منظم برگزار شده است. و این یک مشکل برای مزارع است.” وجود ندارد.

وی از اعزام تیم ملی بسکتبال با ویلچر بانوان و آقایان به مسابقات قهرمانی آسیا و اقیانوسیه در تایلند در اردیبهشت ماه خبر داد و گفت: این مسابقات از 26 اردیبهشت لغایت 8 خرداد ماه در تایلند برگزار می شود و برای کسب سهمیه بانوان برای ورود به چین آماده می شود. بازی های پاراآسیایی در این مسابقات حضور خواهند داشت.

وی با بیان اینکه مصاحبه اخیر مربی والیبال نشسته تیم ملی مردان در مورد داوود علیپوریان (کاپیتان تیم ملی والیبال نشسته) مورد تایید فدراسیون جانبازان و معلولان نبوده است، گفت: فرید صائبی در اظهارنظر اخیر خود درباره علیپوریان تاکید کرد که وی می تواند ارسال شود، بستگی به مسابقات ندارد، این مورد تایید فدراسیون نیست و باید بررسی های لازم برای اعلام نظر انجام شود.

دبیر فدراسیون جانبازان و معلولان همچنین به اعزام تیم وزنه برداری به مسابقات جهانی کره جنوبی در خرداد ماه اشاره کرد و افزود: این مسابقات دومین دروازه ورود به بازی های پارالمپیک پاریس است که 9 وزنه بردار در این مسابقات به رقابت می پردازند. ژوئن.”

حمیدی تیراندازی، دوومیدانی، بسکتبال با ویلچر و والیبال نشسته (آقایان و بانوان) و وزنه برداری، شنا و بوتیک را از رشته های بازی های پاراآسیایی چین عنوان کرد و گفت: در صورت کسب سهمیه، بسکتبال با ویلچر بانوان به چین اعزام می شود. در بوچیا تایلند و با توجه به سیاست کمیته ملی پارالمپیک برای ارسال مدال به بازی های پاراآسیایی، وضعیت اعزام آن هنوز مشخص نیست و بستگی به تصمیم کمیته ملی پارالمپیک دارد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا لیست ورزشکاران اعزامی به بازی های پاراآسیایی چین مشخص شده است یا خیر؟ وی خاطرنشان کرد: وضعیت هیچ ورزشکاری تا زمان اعزام مشخص نیست و اگر ورزشکاری مشمول سیاست مدال آوری نباشد به چین اعزام نمی شود.

دبیر فدراسیون درباره وضعیت علیرضا مختاری (دارنده مدال نقره پارالمپیک توکیو) در هنگام دعوت به تیم ملی پس از پایان محرومیتش نیز گفت: او باید پس از پایان محرومیتش در یک مسابقه رسمی شرکت کند تا بتواند رکورد ویل را بشکند. به تیم ملی دعوت شود.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.