خرید مبدل حرارتی صفحه ای پلیت آلفالاوال

سرویس پکیج دیواری را جدی بگیرید، بازبینی هر سال آن توسط سرویسکار و اسید شویی رسوبات بسیار حائز اهمیت است و باعث جلوگیری از خوردگی سطح داخلی مبدل حرارتی دستگاه می­شود.

مبدل حرارتی صفحه ای طراحی و تولید شده در مجموعه مشهد بخار با بیش از 50 سال سابقه درخشان و همچنین 30% تخفیف هم اکنون به صورت عمومی و اختصاصی بر اساس نیاز مشتری در بازارهای داخلی و خارجی موجود می باشد جهت هرگونه مشاوره قبل خرید مبدل حرارتی صفحه ای لطفا با یکی از شماره های مجموعه مشهد بخار در تماس باشید.

شرکت تراز انرژی به عنوان عاملیت فروش انواع مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاوال سوئد می باشد، برند آلفالاوال به عنوان برترین تولید کننده مبدل از سال 1883 فعالیت خودر را در صنعت تاسیسات در طراحی و تولید انواع مبدل حرارتی صفحه ای جهت کاربرد های صنعتی ، فرایند های تولید وصنایع غذایی آغاز کرد.

یکی از عللی که باعث تفاوت ونداد تجهیز با سایر فروشگاه های اینترنتی قطعات صنعتی می باشد، کیفیت مطلوب کالاها، گارانتی و خدمات پس از فروش و در نهایت مشاوره قبل از خرید است.

ونداد تجهیز با داشتن کارشناسان با تجربه جهت فروش انواع مبدل های حرارتی مشاوره قبل از خرید ارائه می دهد.

معرفی مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاوال مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاوال انواع مختلفی دارد برای طیف گسترده ای از کاربرد های سرمایشی و گرمایشی مناسب است.

طی سال­های 1938 تا 1965، این شرکت، اولین مبدل حرارتی، اولین سیستم CIP اتوماتیک در صنعت لبنیات، اولین سیستم استریلیزاسیون و اولین سیستم بزرگ کنترل فرآیند در صنعت لبنیات خود را به جهان معرفی کرد که نشان دهندهی یک موفقیت بزرگ در فرآیند تولید لبنیات و سیالات بود.

قابلیت این مبدلها در تحمل دماهای بالا، امکان کنترل تولید و پیشروی عملیات را فراهم میکند. در نظر داشته باشید در صورت استفاده از مبدل حرارتی برای تولید آبگرم بهداشتی واحد های مسکونی، به ازاء هر واحد معادل 300 تا 400 لیتر ظرفیت مبدل مورد نیاز می باشد.

ظرفیت این سپراتور به 130 لیتر در هر ساعت میرسید. این گروه از مبدل های صفحه ای ترکیبی از دو نمونه قبل می باشند، به طوریکه صفحات به صورت جفت شده با واشر به هم متصل شده و دو جفت از آنها با جوشکاری به هم متصل و این روند ادامه پیدا می کند. This h​as be en gener᠎ated by G᠎SA Content Ge ne᠎rator ​DEMO​.

به شهرت جهانی دست پیدا کرد. در واقع این نوع دستگاه بیشتر به عنوان مبدل حرارتی استخر مورد استفاده قرار میگیرد.

توجه داشته باشید که اگر این دو مایعات از هم جدا نشوند ، از این پلیت بریز آلفالاوال دستگاه به عنوان بخاری یا کولر یاد می شود.

آب، به عنوان متداولترین سیال خنککننده شناخته میشود. مبدل های حرارتی پوسته و لوله، با وجود طول کمتر به دلیل حضور چندین لوله، سطح بزرگتری را برای انتقال حرارت پوشش میدهند.

از نقطه نظر طراحی، مبدل های حرارتی پوسته و لوله، بیشترین انعطافپذیری را نسبت به دیگر انواع مبدلهای حرارتی دارند.

اتصالات سمت پوسته مبدل های حرارتی پوسته و لوله، معمولا از نوع پیچی یا فلنجدار است. در هنگام خرید مبدل حرارتی پوسته و لوله یا نوع هوا خنک و یا هر نوع مبدل دیگر، چندین فاکتور مانند این موارد که برای چه نوع کاربردی آن را می خواهید، چه مقدار می توانید هزینه کنید و …

این شامل تخصص از چندین زمینه مختلف ، از جمله مدیریت حرارتی ، مهندسی برق ، طراحی و ساخت و موارد دیگر است.

توجه به این موارد می تواند پارامتر های تاثیر گذاری در امر مبدل حرارتی باشد. با توجه به اینکه تهیه و خرید مبدل حرارتی نیازمند آشنایی با فاز دو سیال و فشار کاری پروژه و نحوه انتقال دمای دو سیال دارد اطلاع دقیق از روش کار و ویژگی های هر مبدل کمک بسیاری در انتخاب و خرید خواهد نمود.

با توجه به گستردگی محصولات صنعتی بهترین خرید زمانی اتفاق می افتد که آشنایی کامل با سایر محصولات داشته باشید و از راهنمایی کارشناسان و افراد با تجربه استفاده نمایید.

برای طراحی و سفارش انواع مبدل های حرارتی صفحه ای قاب و واشر دار آلفالاوال، بریز پلیت های آلفالاوال یا مبدل های جوشی آلفالاوال، انواع پلیت و واشر (گسکت های) های آلفالاوال اورجینال یا با برند غیر اورجینال اسپانیایی لیگو (Laygo Gaskets) با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت با ما در تماس باشید.

نیاز به مبرد کمتر: یکی از مزایای مبدل حرارتی صفحه ای دانفوس در چیلرها نیاز به شارژ مبرد کمتر در حدود ۰/۱۷ نسبت به انواع دیگر مبدل حرارتی می باشد.

3-امکان تنظیم مصرف آب گرم بر حسب نیاز فصلی : می توان با موازی کردن دو مبدل ، در فصل های گرم سال یکی از آنها را از مدار خارج کرده و به کاهش مصرف کمک شایانی نمود.

نوع پباده سازی صفحه های مبدل حرارتی برگه ای آلفالاوال سبک CBH16-25H به طوری میباشد که با ساخت و ساز جنجال در سیال ها، انتقال حرارت را با صرفه کرده و سبب خویش منزه کنندگی مبدل میگردد.

مبدلهای حرارتی صفحه ای جوش داده شده یکی از کارآمدترین پلیت آلفالاوال روشهای انتقال گرما هستند. تعداد پلیت ها در هر مبدل نیز می تواند متغیر از 10 عدد تا چند صد عدد باشد.

مبدل های صفحه ای از چند صفحه چین دار تشکیل شده اند که با واشر پلیمری از هم فاصله داشته و در نهایت با کمک پیچ و مهره های مخصوص صفحات درون قاب فولادی بسیار مقاوم قرار میگیرند.

بسته به کاربرد ، هر محدوده محصول ویژگی های صفحه مخصوص به خود را دارد. قیمت مبدل حرارتی بستگی به نوع و ساختار مبدل دارد.

ساختار مقاوم نیاز به واشر ندارد و خطر نشت آنها را از بین می برد. مشاورین بامین تهویه آماده ی پاسخ گویی به سوالات شما می باشند.

مبدل حرارتی پوسته و لوله یکی از کاربردی ترین انواع مبدل حرارتی در صنایع می باشد. برای دریافت راهنمایی در خصوص انواع مبدل های حرارتی می توانید با کارشناسان ما در ونداد تجهیز در تماس باشید.

چنانچه مدل خاصی مدنظرتان است و برای پروژه خاص می خواهید می توانید از طریق راه های ارتباطی مندرج در وبسایت با ما تماس بگیرید و سوالات خود را با کارشناسان ونداد تجهیز در میان بگذارید.

این به معنای عملکرد پایدار حرارتی و هیدرولیکی ، با حداقل تعمیر و نگهداری و توقف عملیاتی است. انتخاب فن آوری لحیم کاری برای پروژه بعدی گرمایش یا سرمایش ، فواید زیادی از جمله صرفه جویی در فضا ، انرژی و نگهداری را به همراه خواهد داشت.

حال آنکه اگر در ساعات پیک مصرف منابع دوجداره و مسی از آب گرم خالی شوند مدت زمان زیادی برای تامین مجدد آب گرم با دمای مطلوب نیاز خواهد بود.

مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاوال مدل CBH16-25H با فشار کاری حداقل 15 بار و حداکثر 40 بار (در مدل های مختلف فشار کاری متفاوت می باشد) و با راندمان بسیار بالا، آبگرم مصرفی فوری و بهداشتی را با کمترین هزینه و بدون اتلاف انرژی تامین می نماید.

مبدل حرارتی جوشی در پنج گونه مهم عملکرد مختلف ساخته میگردد که در ادامه چهار مدل پلیت آلفالاوال را بهاختصار توضیح میدهیم.

شرکت آلفالاوال دارای 42 واحد تولیدی اصلی است (22 واحد در اروپا،10 واحد در آسیا، 8 واحد در آمریکا و 2 واحد در آمریکای لاتین) و بیش از 17000 کارمند دارد که اکثر آنها در سوئد، دانمارک، هند، چین، آمریکا و فرانسه مشغول به کارند.

عرقیات پلیت : آلفالاوال دارای : شیر بخار بالانس تانک منبع کندانس دو عدد پمپ تابلو برق شاسی استیل وضعیت : آماده به کار .

مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاوال واشردار به گونه ای طراحی شده که هر صفحه دارای واشر الاستیکی است که توسط آن به صفحه گیر متصل می شود و نسبت به محیط خارج و صفحات دیگر آب بند می کند.

مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاوال لحیم شده از صفحات نازک برای جدا کردن مایعات تشکیل شده است که این صفحات به هم چسبیده اند.

هر دو مایعات توسط مبدل حرارتی کاملاً از هم جدا می شوند و هرگز با هم مخلوط نمی شوند. مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاوال وسیله ای است که برای انتقال انرژی حرارتی از یک سیال به مایعات دیگر استفاده می شود.

مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاوال به صورت یکپارچه (جوشکاری در شرایط خلا- Brazed ) از جنس استنلس استیل با تعداد صفحات نازک شیار دار به صورت موازی به یکدیگر جوش خورده و کانال هایی با ضخامت بسیار کم ایجاد نموده است.

با استفاده از پرس هیدرولیکی 40000 تن تمامی صفحات مبدل های حرارتی فقط و فقط با پرس کردن ساخته می شوند.

مبدل حرارتی آلفالال در 15 مدل از ظرفیت 40000 تا 750000 کیلوکالری آماده تحویل می باشد. مبدل حرارتی صفحهای آلفالاوال مدل گسکتی CLIP-LINE در صنایع پاستوریزاسیون، گرمایش، سرمایش، لبنیات، ماءالشعیر، آبمیوه، کنسانتره با سطح بهداشتی فراتر کاربرد دارد.

پلیت حرارتی صفحهای m10 آلفالاوال در صنایع گوناگونی جهت تبادل حرارتی به کار میرود. روش کار به این صورت است که وقتی مصرف کننده به آب گرم نیاز دارد، پمپ پکیج فعال می شود تا آب سرد ورودی را به مبدل صفحه ای ثانویه وارد کند.

از آنجایی که این مبدل ها برای انتقال گرما به کار میروند، به دریچههای ورودی و خروجی نیاز دارند تا مواد سیال بتوانند وارد و خارج از مبدل حرارتی شوند.

به گونه ای که سایر تیپ ها نظیر مبدلهای لوله ای، برای گرم کردن آب به مخزن احتیاج دارند. مبدل های صفحه ای حلزونی با پیچاندن دو صفحه موازی به شکل یک حلزونی با یک میله اصلی و جوش دادن لبه های صفحات مجاور به صورتی که یک کانال را تشکیل دهند شکل می گیرد.

مبدل حرارتی نه تنها باید از پارامترهای عملیاتی منحصر به فرد برنامه برخوردار باشد ، بلکه باید به راحتی در فضای فیزیکی اختصاص یافته برای آن قرار گیرد و بازده خنک کننده مطلوب را در آن فضا ارائه دهد.

مبدل های صفحه ای آلفا لاوال بسیار کم حجم هستند و به راحتی نصب می شوند. جریان بسیار آشفته همچنین شما را قادر می سازد تا از اختلافات کم دما به طور موثر استفاده کنید.

در ویدئوی زیر میتوانید روش کارکرد مبدل صفحهای آلفلاوال را مشاهده کنید. در تصویر یک نمونه مبدل حرارتی صفحه ای را مشاهده می کنید.

نتایج این تجزیه و تحلیل به شما کمک خواهد کرد تا مشخص کنید چه نوع مبدل های حرارتی و روشهای خنک سازی متناسب با نیازهای برنامه است.

فعالیتهای علمی او در زمینه تحلیل عددی سازههای مهندسی بوده و در حال حاضر آموزشهای مهندسی عمران، معدن و ژئوتکنیک مجله فرادرس را مینویسد.

پاستوریزه کردن نرمال یا در دمای پایین، شیر را تا 2 یا سه هفته سالم نگه می دارد و پاستوریزه کردن بسیار زیاد یا در دمای بالا می تواند شیر را حتی تا یکسال حفظ می کند.

دمای از قبل تعیین شده بستگی به مقاومت گرمایی عوامل بیماری زای درون شیر دارد. پورتهای روی هر صفحه جهت انتقال گرمایی تعبیه شدهاند.

این کانال ها روی صفحات تمام استیل حرارت بالایی را ایجاد می کنند تا دو سیال بدون تماس مستقیم در کنار هم قرار داشته باشند و انتقال حرارت صورت پذیرد.

مبدلهای حرارتی صفحه ای و باله ای معمولاً از آلیاژهای آلومینیوم ساخته می شوند که بازده انتقال حرارت بالایی را ایجاد می کنند.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.