خدمات برش لیزر آلومینیوم تا ضخامت 16 میلیمتر

سرویس ها برش لیزر آلومینیوم تا ضخامت 16 میلیمتر
برش لیزر آلومینیوم

اما می بایست بگوییم که برش لیز فقط به جهت فلزات به فعالیت نرفته و به جهت غیر فلزات هم از برش لیزر به کارگیری می شود.

سپس از تعیین دستگاه و خرید کردن آن ملازمت متخصصان نوین تاک در ادامه همه روند کارگزاشتن و پشتیبانی دستگاه ها با گارانتی دارای و سرویس ها پس از فروش کمپانی در ادامه کنار شماست.

چون کمپانی ها رغبت دارا هستند حجم بیشتری از امور را در ادامه کوتاهترین دوران ممکن و با کمترین هزینه به انجام برسانند.

کمپانی برش لیزر نیک از محبوبترین تیم های ارائه دهنده سرویس ها حکاکی، مارکینگ و برش لیزری فلزات آهن، آلومینیوم و استیل است، که همه سرویس ها خویش را در ادامه بالاترین مرحله کیفی و با مطلوب ترین ارزش در ادامه اختیار مشتریان همین سرویس ها می گذارد، بطوریکه سالهاست مخاطبین عادی همین کمپانی به مشتریان متعهد و کهن آن تبدیل شده اند، و به نوعی مبلغ میزان مرغوب بودن فعالیت همین تیم هستند.

همین رویه برشکاری آلومینیوم در ادامه سوله دوره صنعت اشراق با بالاترین اعتنا ابعادی، انجام میگردد. با این­حال، به برهان اندازهی وسیع تیغه، در ادامه همین روش، معمولاً کنده­شدگی­هایی در ادامه مرحله برش آلومینیوم تولید می­شود.

به دلیل­ این­که تیغهی گزینه به کارگیری در ادامه همین رویه نازکتر از رویه اره­کاری دیسکی است، میزان بریدگی­های تولید شده در ادامه همین روش، برابر یک سوم رویه اره­کاری دیسکی خواهد بود.

تیغهی اره­کاری نواری ارزش کمتری نسبت به تیغهی کاربیدی اره­کاری دیسکی دارااست اما با همین ­حال از حیث محدودهی ظرفیت، تنوع زیاد بیشتری دارد.

در ادامه همین رویه قطر تیغهی اره دیسکی می بایست از دوبرابر قطر قطعه آلومینیومی بزرگتر باشد. پس به جهت وصال به بعدها نهایی، پس از برشکاری واترجت، نیاز به ماشینکاری و یکسان نمودن بعدها در ادامه تام قسمتهای مثال است.

اما در ادامه برشکاری به رویه پلاسما، به برهان ذوب سطحی در ادامه مرحله برش، در ادامه غایت مرحله برش تمیز و لطف نمیدهد و نیاز به یک ماشینکاری آخری دارد.

آلومینیوم فلزی هست که مهم مرحله درخشان بوده و در ادامه برابر خوردگی و زنگ زدگی زیاد مقاوم می باشد به این برهان در ادامه صنعت های متفاوتی از همین فلز به کارگیری می کنند.

به برهان این­که آلومینیوم سبک­وزن است، می­توان آن را با شتاب و تغذیه بالاتری به وسیله اره­های دیسکی برش داد. به جهت خرید کردن یک دستگاه لیزر شما می بایست با اعتنا به نیازتان دستگاه خویش را تعیین نمایید.

آلومینیوم فلزی سبک و مهم مرحله درخشان هست که و در ادامه برابر زنگ زدگی از مقاومت بالایی برخوردار هست و به جهت به کارگیری از آلومینیوم، احتیاج به برش آلومینیوم هست .

اشکال برش مدرن با دستگاههای پیشرفته و همگام با صنعت های نوین و روز جهان از گزاره برش لیزر آلومینیوم هم در ادامه زمره همین سرویس ها و تولیدات قرار دارند.

مشخصات آلومینیوم یک ماده زیاد بازتابنده هست ، براین اساس نیکی دستگاه برش لیزری فایبر و نیکی دستگاه برش لیزر YAG نمی توانند آلومینیوم ضخیم را برش دهند.

کمپانی برش لیزر نیک از باسابقه ترین تیم های صنعتی هست که با به کارگیری از نیروی متبحر و فن ای اشکال سرویس ها برش لیزر استیل، برش لیزر آهن و برش لیزر آلومینیوم را با پیشرفته ترین دستگاه های روز جهان با مطلوب ترین ارزش انجام می دهد.

به تیتر مقایسه فی مابین دستگاه برش لیزرفایبر و دستگاه برش YAG، هزینه برش لیزر با فایبر کاهش از دستگاه برش لیزر YAG هست که نیاز به ردوبدل مکرر اسباب جانبی از گزاره لامپ لیزری دارد.

برش لیزر آلومینیوم یکی از از روشهایی هست که نیاز به اعتنا بالایی در ادامه دوران اجرا دارد، همینطور تهیدست وجود ذیل ساختهایی نظیر بهره مندی از گاز نیتروژن در ادامه دوران برش است.

چندین مثال از ایزو های آخر همین تیم می اقتدار به ISO/IEC 25001 که در ادامه سال 2014 اخذ کرده است، ISO 14001 که در ادامه سال 2015 دریافت کرده و 2 ایزوی ISO 100004 و ISO 45001 که در ادامه سال 2018 میلادی اخذ کرده است، اشاره داشت.

همچنین، آلومینیوم می­تواند انرژی را در ادامه زمان تصادفات عمده از فولاد جذب کرده و ایمنی را ارتقاء دهد. با اعتنا به تام مزایایی که در ادامه ارتباط با برش لیزر آلومینیوم گفته شد، برش لیزر می تواند کارامد در ادامه تولیدات باشد و با به کارگیری از آن فرایند تولیدات را شتاب اعطا کرد و در ادامه دوران کوتاه قطعات متعددی را به ایجاد رساند و در ادامه گزینه کمتر هزینه ها می بایست بگوییم که هزینه های ناشی از خرید کردن دستگاه های برش مکانیکی و بهره گیری از نیرو های زیاد و مصرف انرژی کمتر پیدا کرده و در ادامه عاقبت شاهد کمتر هزینه ها خوا‌هیم بود.

موردها بالا جزء کلیدی ترین موضوعاتی میباشند اکثری از کارفرمایان قبل از خرید کردن دستگاه های گزینه نیاز خویش به آن اعتنا می نمایند که همین تیم همت داشته با آماده ساختن یک موقعیت ایده آل به جهت مشتریان خویش خرید کردن را به جهت آن ها آسان خیس کند.

در ادامه همین رویه معمولاً از ولتاژ یا این که فرکانس بالا به کارگیری می­گردد. در ادامه دستگاه های لیزر غیر فلزات با اعتنا به متریال هدف برش معولاً از تیوب لیزر با اقتدار ذیل که دستکم آن 100 وات به کارگیری می شود. ᠎Th is da ta w as ​done ᠎with the  he lp of GSA Co᠎ntent ᠎Generato​r DEMO!

در ادامه واقع، پلاسما گاز یونیزهی شتاب بالایی هست که برق را از مشعل پلاسما به قطعه فعالیت منتقل می­کند و متعاقب آن جرقه، هنگامی تولید می­شود که مشعل پلاسما در ادامه تماس با قطعهی فعالیت قرار گیرد.

همینطور مشعل­های پلاسمای در دست گرفتن شونده به وسیله کامپیوتر می­توانند ورق­های آلومینیومی تا ضخامت ۱۵۰ میلیمتر را برشکاری کند. برشکاری واترجت می­تواند به جهت برش ورق­های آلومینیوم تا ضخامت ۴۰۰ میلی­متر گزینه به کارگیری قرار گیرد.

یکی از از نکاتی که می بایست به آن اعتنا کرد؛ برش­کاری پلاسمای آلیاژهای آلومینیوم – لیتیوم در ادامه حضور آب است. در ادامه همین رویه برشکاری، می بایست اعتنا متعددی در ادامه حین ورود آلومینیوم به ذیل اره و خروج آلومینیوم از اره انجام شود.

تعیین یک مرکز دارای به جهت اخذ سرویس ها برش لیزر آلومینیوم زیاد حیاتی بوده و هر تیم قابل اعتماد نمی باشد.

در ادامه همین رویه اعتنا بالاست و معمولاً به جهت موادی که نسبت به دمای بالا، حس هستند؛ گزینه به کارگیری قرار می­گیرد.

همین رویه می­تواند به جهت برش فلزاتی نظیر ورق­های آلومینیومی ، مسی و فولادی به وسیله یک مشعل پلاسما و میز آب گزینه به کارگیری قرار گیرد.

همین رویه می­تواند به جهت برش آلومینیوم­های نخ نما و ضخیم گزینه به کارگیری قرار گیرد. در ادامه همین فرآیند اشعه و پرتو لیزر داخل گلس فیبر یا این که glass fiber گزینه تقویت قرار می گیرد.

به جهت اخذ داده ها اضطراری درباره ی فرایند برش لیزر آلومینیوم و هزینه ی آن به وب سایت مرکز برش لیزر نیک مراجعه فرمایید و با کارشناسان ما‌درها در ادامه رابطه باشید.

در ادامه برش لیزر آلومینیوم کرف کمترین میزان شعاع می باشد و به جهت نصیب هایی که مهم گوشه های تیز میباشند به کارگیری شده و منجر می شود که برش های پیچیده و دشوار صفحه ها به راحتی انجام شود.

رویه برشکاری با مواد ساینده به جهت مواد سخت­تر گزینه به کارگیری قرار می­گیرد. می بایست اعتنا کرد که انواع گوناگون بهطور متمایز پایین اثر گذاری برش لیزر قرار میگیرند.

با اعتنا به برش لیزر آلومینیوم به وسیله هوای فشرده و یا این که گاز نیتروژن دمای حاشیه های برش زیاد ذیل خیس از وضعیت برش با دستگاه برش پلاسما می باشد، لذا همین گزینه موجب خودداری از وارد شدن تنش حرارتی به حاشیه های مرحله برش قطعه آلومینیومی می گردد.

امروزه اکثری از محصولات زیاد دقیق و مهم پیچیدگی می باشند و هیچ دستگاهی به جز دستگاه برش لیزر نمی تواند همین فعالیت را به لطف اجرا کند.

خوشبختانه دستگاه های برش لیزری نوینی که در ادامه هم اکنون ایجاد میباشند سنسورهای پیشرفته ای دارا هستند که به زمان انعکاس،دستگاه لیزر را خاموش می کند.

کمپانی پژواک رادین صنعت علم ایجاد کننده اشکال دستگاههای لیزر سی ان سی است. با به کارگیری از دستگاههای لیزری منحصر فلزات می توان بر روی طیف وسیعی از مواد، فعالیت حکاکی لیزری فلزات یا این که برند زنی را انجام داد.

دستگاه های برش لیزر آلومینیوم هایی که در ادامه قبلی گزینه به کارگیری قرار میگرفتند به نسبت دستگاه هایی که امروزه در ادامه صنعت های به کارگیری و بکار گرفته می‌شوند از اعتنا و تلاش بهتری برخوردار هستند و میتوانند برش زیاد ظریف تری را انجام دهند.

البته در ادامه فی مابین همین تمامی مزیت، می بایست اذعان نمود که برش ظریف و مطلوب آلومینیوم فقط در ادامه موقعیت یگانه و با به کارگیری از دستگاه ویژه برش لیزری امکانپذیر است.

از معایب همین گونه رویه به صدای ناشی از فشار جت آب در ادامه حین برشکاری می­توان اشاره کرد که تا ۱۲۰ دسی­بل می­تواند برسد.

فشار آب به کارگیری شده در ادامه صنعت های معمولاً فی مابین ۱۰۰۰ تا ۴۰۰۰ توشه هست که متعلق به خاصیت ماده می­تواند تا ۶۲۰۰ توشه ارتقاء یابد.

همین فشار بالا باعث به ارتقاء شتاب آب در ادامه لحظه خروج از نازل تا ۱۰۰۰ متر بر ثانیه می­شود. همین رویه امکان برشکاری آلومینیوم تا ضخامت ۱۰۰۰ میلیمتر را داشته و معمولاً به جهت برش بلوک­های بزرگی از صفحه ها آلومینیومی، گزینه به کارگیری قرار می­گیرد.

جهت مطالعه عمده در ادامه خصوص همین رویه برشکاری اینجا را کلیک کنید. لیزر Nd، عمده در ادامه مواقعی که انرژی بالا و تکرارپذیری کم، موردنظر باشد به کارگیری میگردد و لیزر Nd:YAG هنگامی که انرژی ذیل مدنظر هست کاربرد دارد.

تکنولوژی برش لیزر یکی از از روش­هایی هست که جهت ایجاد قطعاتی با هندسه­های پیچیده و بعدها گوناگون گزینه به کارگیری قرار می­گیرد.

صنعت حمل و نقل: از دوچرخه تا ماشین و از کامیون و کشتی تا هواپیما در ادامه اکثر اوقات وسایل نقلیه زمینی، هوایی و دریایی از آلیاژ سبک وزن آلومینیوم به کارگیری میشود.

درصنعت، آلومینیوم باشد.از صنعت حمل و نقل و بسته بندی و ظروف آشپزخانه گرفته تا صنعت الکتریسیته و ساختمان و دیگر صنایع.

همین رویه کنترل، احتمال تخریب تیغه را تا حد متعددی کمتر می­دهد. همین فنآوری پیشرفته و در ادامه دسترس بودن آن نیز، دنیای صنعت های و تولیدات پیشرفته را بشدت پایین الشعاع خویش قرار دیتا است.

ورق­های زیاد نخ نما آلیاژ آلومینیوم ۶۰۶۱ می­توانند به­صورت توده­ای بر روی نیز به وسیله همین رویه برش دیتا شوند. همینطور واترجت منجر ذوب آلومینیوم در ادامه حین برش نشده و پرداخت سطحی آخری تماما صاف است.

یکی از دیگر از مزایای آلومینیوم انعطافپذیری زیاد بالای همین متریال در ادامه ایجاد قطعات فوق پیچیده هست و همین به این معنی که الزام به داشتن برشکاریهای پیچیده امری تماما طبیعی هست و برش لیزری آلومینیوم صد رد صد یکی از از بهترین تکنیکهای برش همین متریال میباشد.

به کارگیری از گازها به ملازم عملیات برش تماما متداول است. قطر نازل جت آب می بایست تا جای ممکن ریز باشد تا از تشکیل قطره خودداری نماید.

همینطور نازل گزینه به کارگیری در ادامه همین رویه متناسب با عمق برش است. معمولاً قطر نازل کوچکتر از ۰٫۱ میلیمتر تعیین می­گردد.

تیغه­های آلیاژی که پیش از این در ادامه اره­کاری نواری به کارگیری می­شدند، مهم یک دستهی پنجه­مانند بودند که سپس از برشکاری خطوط سایه­ای از خویش به جا میگذاشتند.

در ادامه برشکاری آلومینیوم به رویه پلاسما، از میز آب و گاز خنثی با شتاب بالا که معمولاً از یک دریچه بیرون می­شوند، به کارگیری می­گردد.

از مزیت­های همین رویه حرارت زیاد اندک ایجاد شده در ادامه حین برش است. در ادامه رویه اره­کاری دیسکی، پرداخت سطحی آخری زیاد مناسب بوده و معمولاً نیاز به عملیات پرداخت­کاری ثانویه وجود ندارد.

حضور آب در ادامه برشکاری همین گونه از آلیاژ زیاد خطر آفرین هست و قابلیت انفجار وجود دارد؛ لذا می بایست از میز خشک به کارگیری گردد و نسبت به عدم حضور آب اطمینان حاصل شود.

وجود طرحهای پیچیده و رخنه کاریهای حس و دقیق در ادامه همین گزینه سختی بشمار نمیآید. در ادامه نتیجه، شتاب برش یکنواخت در گیر نقص‌ میشود.

همین مسئله به اپراتور اذن می دهد تنظیمات را قبل از پیدایش نقص‌ تغییر و تحول دهد. را با به کارگیری از همین دستگاه به شتاب و با کمترین ضایعات برش دهید.

بنابراین، اره دیسکی رویه پرهزینهای بوده و همینطور تیغه­های آن هم گرانتر از تیغه­های اره نواری هستند. به جهت ایجاد در ادامه مقیاس ذیل و برش آلومینیوم با قطرهای عمده از ۱۵۰ میلیمتر، رویه اره­کاری نواری مطلوب است.

لذا آلومینیوم با داشتن خاصیت مکانیکی خوب روز به روز در ادامه صنعت خودروسازی رده بیشتری پیدا میکند. در ادامه سال­های آخر برشکاری پلاسما به طور موفقیت­آمیزی به جهت برش ورق­های آلومینیوم با سرعت­های بالا و مقدار حرارت حداقل، گزینه به کارگیری قرار گرفته است.

امکان چرخاندن تیغه در ادامه سرعت­های بالا تهیدست اره مستحکمی است. رخنه آن نخ نما و در ادامه محدوده ای فی مابین ۳ الی ۱ میلیمتر است.

همینطور در ادامه همین رویه اتلاف ماده زیاد اندک است. به طور نمونه چنانچه قطر نصیب بالایی مثال ۳۰۰ میلیمتر هست در ادامه انتهای قطعه قطر به حدود ۲۹۰ میلیمتر میرسد.

امروزه با ترقی تکنولوژی شتاب برشکاری در ادامه رویه اره­کاری نواری به ۳۰ متر مربع بر دقیقه می­رسد. عمق برش به ­صورت خطی با ارتقاء فشار، عمده می­شود.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.