حزب الله: سازشکاران در مواجهه با رنج فلسطینیان هیچ عواطف انسانی ندارند

[ad_1]

معاون دبیرکل حزب الله لبنان گفت که مصالحه کنندگان در مواجهه با رنج فلسطینی ها فاقد کوچکترین احساسات انسانی هستند. [رژیم] آیا ظالمان فریاد می زنند؟

به گزارش ایسنا، شیخ نعیم قاسم، معاون دبیرکل حزب الله لبنان، سید حسن نصرالله، روز دوشنبه در سالگرد روز اسارت فلسطینیان در بیروت گفت: وجدان بشری و سازمان های حقوق بشری کجاست که هزاران فلسطینی در آن گیر کرده اند. رژیم اشغالگر بیش از چهار دهه؟

معاون دبیرکل حزب الله لبنان گفت: ابرقدرت ها و اطرافیانشان به مشکلات و اتفاقاتی که اسرای فلسطینی در زندان های اسرائیل با آن دست و پنجه نرم می کنند اهمیتی نمی دهند.

شیخ نعیم قاسم اعلام کرد: هرکس شعار حمایت از فلسطین را سر دهد، باید در مقاومت شریک باشد.

به گزارش العالم، قائم مقام دبیرکل حزب الله لبنان مشاهده کرد: کشورهای سازشکار در مقابل رنج فلسطینیان از کوچکترین عواطف انسانی بی بهره اند.

او گفت: «این کشورها به اسیران فلسطینی اهمیتی نمی دهند، آنها را سرپوش می گذارند. [جنایات] رژیم صهیونیستی همچنان همدست این رژیم است.

معاون دبیرکل حزب الله لبنان گفت: مردم فلسطین روی زمین هستند. [نبرد] او گفت: «آنها تنها نیستند» و افزود که امیدی به سازش با رژیم ها نیست.

شیخ نعیم قاسم گفت: آیا عاقلانه است که امارات عید فصح را به رهبران اسرائیل تبریک بگوید، اما به مخالفان توجه نکند؟ [رژیم] آیا ظالمان فریاد می زنند؟

آیا معاون دبیرکل حزب الله تاکید کرد که آیا این عادی سازی روابط عربستان و اسرائیل و هماهنگی امنیتی بین بحرین و تل آویو عقلانی است؟

شیخ نعیم قاسم با بیان اینکه اسرای فلسطینی با جهاد و صبر به عزم و اراده ملت فلسطین کمک می کنند، تصریح کرد: مردم فلسطین باید باور کنند که تنها نیستند بلکه همه نیروهای مقاومت در منطقه در کنار آنها هستند.

وی با تاکید بر اینکه کشورهای عربی سازش شده نه مسلمان هستند و نه عربی، خاطرنشان کرد: این کشورها باید حداقل از منظر عربی، اسلامی و حتی انسانی از فلسطین حمایت می کردند. خوب است که صهیونیست ها در منطقه آبروریزی می کنند.

وی با بیان اینکه این کشورها قبل از عادی سازی روابط فلسطین را خفه کردند، گفت: بدون سلاح نمی توانیم به فلسطین کمک کنیم. بنابراین مقاومت به ویژه مقاومت نظامی باید مورد توجه قرار گیرد.

شیخ نعیم قاسم امام خمینی را الگوی عملی برای کمک به فلسطین دانست و گفت: ایشان ابتدا سفارت رژیم صهیونیستی در ایران را بستند و سفارت فلسطین را باز کردند. حزب الله همراه با مردم فلسطین و مقاومت به طور کامل آزاد خواهد شد.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.