تیم کامپوزیت به جام جهانی کره اعزام شد/ وضعیت نامشخص ریکرو برای اعزام به بازی های آسیایی

[ad_1]

رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان از اعزام تیم کامپوزیت به جام جهانی در پایان اردیبهشت ماه خبر داد.

غلامرضا شعبانی بهار در گفت وگو با ایسنا، با ارزیابی عملکرد فدراسیون در یک سال گذشته، اظهار کرد: سال گذشته با وجود همه مشکلات و بدهی هایی که فدراسیون با آن مواجه بود، 10 اعزام برون مرزی داشتیم که موفقیت آمیز بود. افتتاح خوابگاه کمانداران که یک پروژه 18 ماهه بود و استقرار ساختمان اداری فدراسیون در محل تیراندازی با کمان.

وی در خصوص وضعیت تیم کمپوزیت و کامپوزیت بازی های آسیایی هانگژو چین گفت: در حال حاضر تمامی تیم ها اعم از کمانه، کامپوزیت، چترباز و دانش آموزان در اردوی آماده سازی در محل تیراندازی با کمان و این میادین حضور دارند. تا زمانی که تیم ها به مسابقات خارج از کشور اعزام شوند، صبر می کنیم.” ادامه دارد. به هر حال شرایط راضی کننده است و سعی می کنیم بهترین نفرات را برای رویدادهای آینده انتخاب کنیم.

رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان در پاسخ به این سوال که آیا تیم تفریحی هم به بازی های آسیایی اعزام می شود یا خیر؟ وی افزود: اعزام تیم کامپوزیت به بازی های آسیایی قطعی است، اما وضعیت تیم تفریحی به بازی های آسیایی هنوز مشخص نیست و پس از ارزیابی و بررسی رکوردها، کمیته ملی المپیک نظر نهایی را اعلام خواهد کرد. امکان دارد تیم تفریحی را به این بازی ها بفرستید.” یا نه؟

شعبانی بهار همچنین از اعزام تیم کامپوزیت به جام جهانی و تیم ریکرو به جام ملت های آسیا خبر داد و گفت: جام جهانی صرفاً یک جنبه تدارکاتی برای آماده سازی تیم کامپوزیت برای حضور در بازی های آسیایی چین است که این امر باعث خواهد شد در پایان ماه می در کره جنوبی برگزار می شود. تیم ریکرو نیز اواسط اردیبهشت ماه برای حضور در جام ملت های آسیا به سلیمانیه عراق سفر خواهد کرد.

وی با اشاره به جوانان و تحول در تیم ریکرو افزود: در راستای برنامه ریزی انجام شده در تیم ریکرو برای موفقیت این رشته در المپیک 2028، سیاست کلی این است که فقط کسانی به تیم ملی دعوت شوند که دارای بالاترین.” برای ثبت نام در تمرینات و مسابقات منتخب. بنابراین هر فردی که مدعی حضور در تیم ملی است باید رکورد 660 نفر در بخش آقایان و 650 نفر در بخش بانوان را برای حضور در تیم ملی بشکند.

رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان در پایان درباره وضعیت زهرا نعمتی نیز گفت: از برنامه های زهرا نعمتی اطلاعی ندارم و با خود شماست که در تیراندازی با کمان کار کنید یا تیراندازی با کمان.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.