تظاهرات اقتدار ارتش و نیروی زمینی 29 فروردین در میدان باباطاهر

[ad_1]

ایسنا/ همدان به مناسبت 29 فروردین روز ارتش و نیروی زمینی همزمان با سراسر کشور با خودروی سواری در میدان باباطاهر همدان رژه می رود.

به گزارش ایسنا، محمدعلی محمدی در جلسه هماهنگی مراسم روز ارتش گفت: برنامه های بزرگداشت ارتش و حماسه آفرینی های نیروی زمینی از 21 فروردین ماه سالروز شهادت سرلشکر پاسدار علی صیاد شیرازی آغاز شد و تا 3 اردیبهشت ادامه دارد. سالگرد شهادت قرنی».

وی افزود: اولین برنامه پیش بینی شده بیست و سومین سالگرد شهادت الگوی اخلاق و شجاعت سرلشکر علی صیاد شیرازی 21 فروردین ماه در حسینیه امام خمینی (ره) همدان برگزار می شود.

استاندار همدان افزود: امسال رژه خودرویی با هدف رعایت دستورالعمل های بهداشتی انجام می شود و در این راستا بخشی از توانمندی های نظامی ما در روز 20 فروردین در میدان باباطاهر همدان به نمایش گذاشته می شود. “

وی تصریح کرد: برنامه های فرهنگی نیز به همین مناسبت از سوی یگان های مختلف ارتش در همدان در نظر گرفته شده است و توان رزمی، آمادگی و اقتدار ارتش برای حفظ منافع و هویت ملی و اقتدار ایران اسلامی در قالب برنامه هایی ابلاغ می شود. تولید از طریق صداو سیما. .

در این جلسه هماهنگی لازم بین یگان های نظامی و انتظامی و دستگاه های اجرایی ذی صلاح برای برگزاری باشکوه ترین مراسم روز ارتش در مرکز استان صورت گرفت.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.