تراکتور زنوزی را معروف کرد/ انتقال تیاگو یک مانور است

[ad_1]

یک پیشکسوت فوتبال تبریزی از زنوزی به خاطر بها دادن به دلالان تراکتورسازی انتقاد کرد.

اصغر اعتباری، پیشکسوت فوتبال تبریز در گفت وگو با ایسنا، درباره وضعیت فعلی تراکتورسازی اظهار کرد: در بازی مقابل مس رفسنجان که با برتری تراکتورسازی به پایان رسید، بازیکنان مس قدر موقعیت های خود را ندانستند و توپ های خود را به داخل زمین پرتاب کردند. اخباری. اگر دقت می کردند بازی 3 بر صفر به سود مس رفسنجان می شد. تراکتور نشان داد که بهتر می شود اما مشکلاتش از اساس درست نبود. تراکتورسازی یکی از سخت ترین بازی های خود را مقابل نفت مسجد سلیمان انجام خواهد داد. حضور یک مهاجر در این تیم شوک مثبتی به بازیکنان وارد کرده و این کار تراکتورسازی را سخت می کند.

وی افزود: تراکتور مشکلات زیادی دارد. این تیم در لیگ برتر باقی می ماند اما به سختی. 6 تیم آخر جدول در خطر سقوط هستند، بنابراین هر بازی یک فینال است و هیچ بازی آسان نیست. در سال های اخیر تیم ها از نظر فوتبالی پیشرفت کرده اند و در نتیجه کار تراکتورسازی سخت شده است. به عنوان مثال، هیچ کس فکر نمی کرد که یک هوادار از پشت میز شل شود، اما خوب کار کرد.

پیشکسوت فوتبال تبریز در تشریح مشکلات تراکتورسازی گفت: بزرگترین مشکل تراکتورسازی سازماندهی باشگاه است. آقای. علیپور به تراکتورسازی یکی از قوی ترین مدیران کشور آمد اما یک ماه بیشتر در آن تیم دوام نیاورد. او مربیان منسوخ شده ای مثل گل محمدی را احیا کرد، بنابراین مدیر بسیار خوبی بود. آقای. نظمی هم از مدیران خوب تبریز بود که اجازه کار نداشت. تطبیق پذیری باشگاه دلال و تصمیم گیرنده برای بازیکنان و مربیان تراکتور است.

اعتباری ادامه داد: آقای زنوزی می گوید پول می دهد و به همین دلیل تصمیمی را که می خواهد می گیرد. او هفته گذشته در جمع چند نفر از ارشدان حضور داشت و به آنها اظهارنظرهای غیر منطقی کرد. آقای. زنوزی فرض کن مس سنگون هم گرفتی ولی این معادن رو بدونی برای ملت. شما فقط می توانید از آنها به عنوان اسپانسر استفاده کنید.

وی با اشاره به وضعیت نامشخص مالکیت ساخت این دستگاه گفت: زنوزی تیم را به استاد دانشگاه داد که قرار بود در دانشگاه تدریس کند اما او تیم را بدبخت کرد. البته ماشین ساز به خاطر زنوزی که قبل از انتقال بدهی هایش را پرداخت نکرده بود، ناراضی بود. من نمی خواهم زنوزی را در معرض آزمایش قرار دهم. وقتی پیمان بابایی را از ماشین به تراکتور می آوری، به جای اینکه به ماشین کمک کنی نقاط ضعفش را بپوشاند، تیم را در دسته دوم قرار می دهی. تیم های دیگر می توانستند 10 میلیارد، 15 میلیارد به بابا بدهند.

بازیکن سابق تراکتورسازی از به خدمت گرفتن تیاگو فریرا، بازیکن جدید این تیم انتقاد کرد و توضیح داد: حالا تیاگو فریرا را به تراکتورسازی آورده اند. این انتقال حدس و گمان است. حتی خود زنوزی می گوید دلال ها از تراکتور سود می برند اما خود زنوزی واسطه ای را می شناسد که از تراکتور سود می برد. این اصلاح کننده همه کاره باشگاه تراکتورسازی است.

اعتباری افزود: آقای زنوزی می گوید تراکتور او را بلند نکرده و او قبلا او را بلند کرده است. جناب تراکتور شما ذکر شده است. الان برای تراکتور چه کار کردی؟ فقط برای تراکتور بدهی ایجاد کردی. بازیکنی را آوردی که دیگر فوتبالیست نیست. این بازیکن 33 ساله است و 8 سال برای اینترمیلان بازی کرده است. او قبلا تیاگو را آورده بود. بیوگرافی تیاگو را ببینید، آنها می گویند او در پورتو بود اما فقط عضو باشگاه پورتو بود. بدبختی ما با فوتبال تبریز این است که کار مردمش نیست. شما می توانید با پول کار کنید، اما مدیریت قوی موفق است.

وی با انتقاد از شیوه مدیریت زنوزی گفت: آقای زنوزی وقتی می خواهد خودش تصمیم بگیرد باید کارهای دیگری انجام دهد. اگر باشگاه بخواهد روی پای خود بایستد نیاز به تشکیلات قوی دارد که با حضور زنوزی هم میسر می شود. باید برای فوتبال پایه خرج شود. ما بهترین بازیکنان فوتبال پایه را داریم. ما در رده های جوانان 10 بازیکن بهتر از تیاگو داشتیم اما تیاگو را آوردند. آقای. زنوزی می گوید تراکتور بهترین خروس ها را دارد، درست است که این تیم بسته است اما در اصل تعطیل نیست. فقط به بازیکنان برای هر پست نگاه کنید.

این پیشکسوت فوتبال تبریزی در پایان تصریح کرد: این تیم به دلیل تعطیلی آن توسط دلالان در این روز سقوط کرد. اگر آقای زنوزی می خواهد در تراکتورسازی موفق شود، باید هیئت مدیره و کمیته فنی فوتبال را انتخاب کند و مربی کارآمدی برای تراکتورسازی انتخاب کند. سلام در شرایطی به تراکتور رسید که تا به حال خوب کار نکرده بود، اما بازگردانده شد. آنها می توانند از مربی ایرانی مثل فرکی استفاده کنند که برای تیم های جوانان هم ارزش قائل است.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.