ترازو دیجیتال شیشه ای یونیک UN 6506 (4)

ترازو شیشه ای دیجی کالا, ترازو شیشه ای دیجی کالا, ترازو شیشه ای دیجیتال, ترازو شیشه ای کمری, ترازو شیشه ای قیمت, ترازو شیشه ای یونیک, ترازو شیشه ای بیورر, ترازو شیشه ای طرح دار, ترازوی شیشه ای همیلتون, ترازوی شیشه ای, باتری ترازو شیشه ای, ترازو دیجیتال شیشه ای پرسونال, تعمیر ترازو شیشه ای, قیمت ترازوی شیشه ای خانگی, قیمت ترازوی شیشه ای دیجیتال, ترازو وزن کشی دیجیتالی شیشه ای, ترازوی شیشه ای دیجیتال, از شیشه شکسته نخیزد صدا درست, شیشه ترازو شکسته, ترازو صفحه شیشه ای, عکس ترازو شیشه ای, ترازو دیجیتال شیشه ای قیمت, قیمت ترازو خانگی شیشه ای, ترازو وزن کشی شیشه ای

قسمت بالایی این ترازو از شیشه سکوریت نشکن ۶ میلیمتری ساخته شده است و یک نمایشگر ۲۲ میلیمتری برای نمایش اعداد بر روی آن قرار دارد.

باتری ترازو شیشه ای

ترازوهای عقربهای با فنر کار میکنند و وزن مواد را با عقربه و اعداد نشان میدهند. میتوان گفت که امروزه دیگر به طور کامل ترازوهای دیجیتال جایگزین ترازوهای قدیمی آنالوگ عقربهای شده و تقریبا همه افراد برای اندازه گیری وزن خود از ترازوهای دقیقتر دیجیتال استفاده میکنند.

برای مثال ترازویی که دقت آن 50 گرم است، نسبت به ترازوی دقت 100 گرم بسیار دقیقتر عمل میکند. خرید بهترین مدل های ترازوهای وزن کشی دیجیتالی و عقربه ای با قیمت مناسب از کرومارکت | قیمت ترازوی وزن کشی عقربه ای ارزان | از کجا ترازو وزن کشی بخرم؟

نکته قابل توجه که شاید مهمترین دلیل برای خرید ترازو دیجیتال کیو وای اچ مدل smart scaleبه حساب بیاید قیمت این دستگاه است.

ترازو شیشه ای دیجی کالا

برخی از ترازوها این توانایی را دارند که وزن شما را اعلام کنند. از دلایل دیگری که میتوانند شما را برای خرید ترازو دیجیتال کمری فیت مدل B Wave قانع کنند میتوان به اندازه گیری وزن تا ۱۸۰ کیلوگرم و همچنین امکان اندازه گیری دمای محیط نیز اشاره کرد.

ترازوهای عقربه ای یا ترازو مکانیکی، دستگاهی هستند که برای سنجش وزن از سنسورها و برای نشان دادن آن از صفحه نمایش دیجیتال استفاده نمیکنند ، این دستگاه معمولا در محیط های با رطوبت بالا بهتر از ترازو دیجیتال مانند محیط استخرها و داخل حمام ها کاربرد دارند و البته ترازو دیجیتال هم دقت بالاتری دارند و هم زیبایی آنها بیشتر است، بنابراین انتخاب نوع ترازو بستگی به نظر و سلیقه شما دارد .

قیمت ترازوی شیشه ای دیجیتال

از جمله دیگر ویژگیهای این ترازو میتوان به شیشه نشکن ضخیم ۸ میلیمتری، امکان خاموشی خودکار و نمایش دمای محیط اشاره کرد.

ترازو دیجیتال سان سان مدل ۲۰۰۳ نیز یکی از پرفروشترین محصولات این برند است که با ظاهر زیبا و ساده، کیفیت ساخت و دقت مناسب، یکی از بهترین گزینههای مناسب برای خرید ترازو دیجیتال خانگی به حساب میآید.

ترازوی دیجیتال کمری با صفحه شیشهای و طراحی بسیار زیبا ، قابلیت اندازه گیری وزن تا 180 کیلوگرم را دارد.

ترازو دیجیتال پرسنال شیشهای مجهز به یک شیشه 8 میلیمتری آنتی شوک بوده و در مقابل ضربه و فشار بسیار مقاوم است.

ترازوی شیشه ای

فروش تمامی دستگاه های توزین دیجیتال در این مرکز دارای گارانتی بوده و خدمات پس از فروش ترازو به بهترین شکل ممکن ارائه می شود.

ترازو صفحه شیشه ای

خدمات پس از فروش: این مورد در انتخاب بهترین scale بسیار مورد اهمیت است. جهت کنترل سلامت خود اندازه گیری وزن از اهمیت زیادی برخوردار است.

ترازو شیشه ای یونیک

اگر شما هم جزو افرادی هستید که روزانه وزن خود را پیگیری می کنید و به زیبایی اندام خود بسیار اهمیت می دهید بهتر است تا بهترین مدل تراوزهای وزن کشی دیجتالی موجود در بازار را بشناسید ، البته امروزه انواع ترازوی های دیجیتال مختلفی برای وزن کشی وجود دارند و قابلیت هایی چون شاخص توده بدنی ، مقدار آب بدن ، چربی بدن و …

بهطور کلی در هنگام خرید ترازوی دیجیتال، نکاتی نظیر برند سازنده، بیشترین وزن قابل تحمل، دقت، نوع و اندازه نمایشگر، منبع تغذیه، سیستم خاموشی خودکار، تکنولوژی روشن شدن ضربهای، اندازه گیری شاخصهای سلامتی و ویژگیهای اضافی دستگاه را مد نظر قرار دهید.

اندازه گیری روزانه وزن یکی از سادهترین راهها برای نظارت بر میزان سلامتی است که با خرید یک ترازو خانگی امکان پذیر خواهد بود.

قیمت ترازو خانگی شیشه ای

در صفحه نمایش این ابزار تشخیصی، یک عقربه وجود دارد که هنگامی که فرد بر روی ترازو میرود، میزان وزن او توسط عقربه بر روی صفحه نمایش داده میشود.

برخی از ترازوهای دیجیتال توانایی این را دارند که به کامپیوتر متصل شوند در این صورت شما می ­توانید اطلاعات ذخیره شده را به نرم افزارهای مربوطه منتقل کنید تا اطلاعات مورد آنالیز قرار بگیرند.

ترازو شیشه ای کمری

نمایش اندازه گیری در این محصول به دو صورت کیلوگرم و پوند امکان پذیر است. بله، این نوع از ترازوهای وزن کشی جدید بوده و از دقت بالایی نیز برخوردار میباشند.

ترازوهای وزن کشی معمولا بین ۱۵۰ تا ۱۸۰ کیلوگرم را می ­توانند اندازه گیری کنند. این ترازو توانایی تحمل وزنی تا حداکثر معادل ۵ کیلو گرم را دارا می باشد.

ترازو وزن کشی دیجیتالی شیشه ای

دقت این ترازو کمتر از صد گرم بوده و نمایشگر LCD آن وظیفه نمایش وزن را بر عهده دارد. معمولا ترازوهای هوشمند که قابلیت اتصال به اپلیکیشن اختصاصی خود را دارند بیش از یک میلیون تومان قیمت دارند اما قیمت ترازو دیجیتال کیو وای اچ مدل smart scaleدر زمان نگارش این مطلب کمتر از ۵۰۰ هزار تومان است.

ترازو شیشه ای طرح دار

برخی از ترازو ها قادر به نمایش این شاخص هستند. یکی از مهم ترین نکات در خرید بهترین ترازو وزن کشی در بازار استفاده از نوعی ترازو است که به لطف تکنولوژی امکان استفاده از اپلیکیشن تناسب اندام را داشته باشد.

برای مشاهده وزن خود کافی است روی این ترازو بایستید تا روشن شود؛ و پس از پایین آمدن شما ترازو به طور خودکار خاموش میشود.

این ترازو علاوه بر اندازه گیری وزن تا ۱۸۰ کیلوگرم، سیستم خاموشی خودکار و کیفیت ساخت بالا، به بلوتوٍث نیز مجهز بوده و این قابلیت را دارد تا با استفاده از اپلیکیشن اختصاصی به گوشی هوشمند اندروید یا iOS شما متصل شده و اطلاعات مفیدی از شاخص توده بدنی، وزن چربی، توده عضلانی، درصد پروتئین، رطوبت بدن، توده استخوانی، میزان عضله اسکلتی، کنترل وزن، چربی احشایی، شاخص چاقی، نوع شکل بدن، سن بدن، شاخص داده، تغییر در چربی بدن، درصد عضله ایده آل، درصد از دست دادن چربی و وزن ایدهآل را در اختیار شما قرار دهد.

شیشه ترازو شکسته

با داشتن این پارامتر ترازو می ­تواند میزان چربی بدن، توده عضلانی، توده استخوانی، درصد آب بدن، کالری مورد نیاز بدن، دمای بدن و فشار خون شما را اندازه گیری کند.

ترازو دیجیتال شیشه ای قیمت

به همین بهانه، در ادامه این مطلب از پونگ قصد داریم تا چند نمونه از بهترین انتخابها برای خرید ترازو دیجیتال را خدمت شما معرفی کنیم؛ با ما همراه باشید.

ترازو دیجیتال شیشه ای پرسونال

این میزان خطا به نسبت وزن 150 کیلوگرمی که اندازه می گیرد بسیار ناچیز بوده و قابل چشم پوشی است و وزن شما را با خطا مواجه نمی کند.

این ترازوها دارای یک صفحه دیجیتال هستند که با قرار گرفتن بر روی آن وزن شما به صورت دیجیتالی نمایش داده می ­شود.

ترازو شیشه ای بیورر

میتوانید خرید خود را به صورت آنلاین انجام دهید. این ترازو با دقت انداه گیری ۱ گرم کمترین خطای ممکن را در اندازه گیری مواد غذای دارد.البته با قابلیت صفرکردن ترازو، میتوانید مواد غذایی دلخواهتان را با ظرف نیز اندازهگیری کنید؛ فقط کافیاست ظرف را روی ترازو قرار داده و علامت Z/T را فشار دهید تا عدد صفر نمایش داده شود، بعد مواد را داخل ظرف بریزید و وزن آن را مشاهده کنید.

میتوانید این ترازو را از طریق بلوتوث به تلفن همراهتان متصل کنید و با پیگیری تمام معیارهای ضروری ترکیبات بدن به اهداف تناسب اندام خود دست یابید.

در نظر داشته باشید می توانید برخی مدل های این ترازوهای شیشه ای دیجیتال هوشمند را طوری برنامه ریزی کنید که نه تنها بر وزن شما، بلکه بر وزن سایر اعضای خانواده نیز نظارت داشته باشند.

یک لایه با سنسورهای خازنی ما بین شیشه و نور پس زمینه در پشت پرده صفحه نمایش های Force Touch قرار گرفته که این لایه فشار وارد شده بین دو قسمت را اندازه می کند و تحویل سیستم عامل می دهد تا برنامه ها به کمک آن بتوانند از این قابلیت استفاده کنند.

برخی از ترازوها توانایی این را دارند که این شاخص را نمایش دهند. دو باتری قلمی وظیفه تامین انرژی ترازو دیجیتال کمری فیت مدل B Wave را بر عهده دارند و به دلیل اینکه این ترازو به سیستم خاموش شدن خودکار نیز مجهز است از مصرف غیر ضروری آنها نیز جلوگیری میشود.

که البته من موفق به این کار نشدم. اکثر ترازوها معمولا از جنس شیشه نشکن و یا پلاستیک و آلومنیوم هستند که در طرح ها و رنگ های مختلف به بازار عرضه شده اند.

جنس صفحه ترازو شیشه ی ( Tempered ) می باشد. بدیهی است که هر چه صفحه نمایشگر یک ترازو بزرگتر باشد خواندن اطلاعات نمایش داده شده بر روی آن آسان تر خواهد بود.

دقیق بودن، استحکام و دوام ترازو از مهمترین ویژگیهای یک ترازو به حساب میآیند و ترازو دیجیتال کمری فیت مدل B Wave به همه آنها مجهز است.

نمایشگر روی ترازو دیجیتال افق مدل ۲۰۰۳D با وضوح کامل وزن اندازه گیری شده را به نمایش در آورده و امکان اندازه وزن در دو واحد کیلوگرم و پوند نیز در آن وجود دارد.

همچنین ترازوهایی در بازار یافت می­ شوند که توانایی اتصال به گوشی های همراه از طریق بلوتوث را داشته و شما می­ توانید با اتصال گوشی همراه خود به ترازو اطلاعات ذخیره شده در آن را به گوشی همراه خود منتقل کنید.

اکثر ترازوها به شکل مربعی طراحی میشوند اما اگر قصد خرید ترازو دیجیتال با طرح دایرهای را دارید بهترین انتخاب برای شما ترازو دیجیتال پرسونال اسکیل مدل ۱۸۰ KG خواهد بود.

درنتیجه بدون نگرانی از آسیبدیدگی صفحه ی آن ، ظروف را همراه با مواد غذایی روی این صفحه قرار دهید.وزن کردن مواد داخل ظروف جداگانه مانع از کثیف شدن یا لک شدن صفحهی رویی ترازو میشود.

این ترازو با ابعاد 31 × 31 سانتیمتر، مخصوص کاربری خانگی طراحی شده است. ۴۶ میلی متر دارا می باشد.واحد اندازه گیری این ترازو بر حسب گرم و کیلو گرم می باشد.این ترازو با ابعاد کوچک خود کمترین فضای ممکن را در آشپز خانه ی شما اشغال می کند .

همانطور که از نام ترازو دیجیتال پرسونال اسکیل مدل ۱۸۰ KG پیداست، این دستگاه قابلیت این را دارد تا ۱۸۰ کیلوگرم را اندازهگیری کرده و به لطف دقت ۱۰۰ گرمی، وزن نمایش داده شده از دقت بالایی برخوردار خواهد بود.

اگر هدف شما خرید ترازو دیجیتالی است که در ازای پرداخت هزینه نه چندان زیاد قابلیتهایی فراتر از فقط اندازهگیری وزن را ارائه کند، بهترین انتخاب ترازو دیجیتال کیو وای اچ مدل smart scaleخواهد بود.

حداکثر وزن قابلتحمل این ترازو 150 کیلوگرم است و وزن را با دقت 100 گرم اندازهگیری میکند. منبع تغذیه این محصول از ۲ باتری نیم قلم تشکیل شده است .

ترازوهای دیجیتال معمولا با داشتن یک منبع تغذیه مثل باطری و یا با اتصال به برق راه اندازی می­ شوند.  This a​rtic᠎le w as g᠎ener at​ed by GS​A Co᠎ntent Generato r ​DEMO!

ترازو دیجیتال وزن کشی personal scale یک ترازوی بسیار دقیق دارای سیستم عملکرد دیجیتالی می باشد و توسط یک باطری CR2032 تغذیه می شود.

اعلام وزن در این ترازوی دیجیتالی به نسبت نوع عقربه ای دقیق تر می باشد. دقت ترازوها معمولا با واحد گرم بیان می­ شود که این مقدار میزان انحراف از عدد واقعی وزن شما است.

ترازو دارای قطعاتی است که شما را با آن ها آشنا می کنیم . به عنوان معیار دوم، بیشترین وزن قابل تحمل توسط دستگاه را در خرید ترازو وزن کشی درنظر داشته باشید . ᠎Content w᠎as gener᠎ated with the ᠎he lp ᠎of G SA C on tent Gene​rato​r  DEMO!

با داشتن این قابلیت اگر وزن شما بیش از تحمل وزن ترازو باشد، ترازو با نشان دادن یک پیام شما را آگاه می­ کند.

این ترازو از نظر قیمت در دسته ارزان قیمتترین ترازوهای دیجیتال بازار ایران قرار میگیرد که ترکیب این مسئله با کیفیت آن، ترازو دیجتال کمری فیت مدل B Wave را به یکی از پر فروشترین و محبوبترین ترازوهای بازار تبدیل کرده است.

ترازو حمام اولیز شیشه ای PP5000 – تفال. ترازو دیجیتالی وزن کشی شیشه ای personal scale با دقت … ترازوی دیجیتال شیشه ای بیورر (beurer) مدل GS40صفحه نمایش بسیار بزرگ با نور قرمز صفحه نقره ای بسیارشکیل ظریف نمایشگر نامرئی.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ترازوی وزن کشی و … با کلیک روی هر تصویر یا زدن دکمه ی زیر هر آیتم، اطلاعات بیشتری از هر محصول را دریافت نمایید.

هر دو کیفیت محصول را تهیه کرده و به فروش میرساند. دقت سنج این محصول قادر است وزن ۱ گرم را نیز اندازه گیری کند.

این ترازوها معمولا دقت کمتری دارند. چنین مدل هایی در مشاغلی که با اجسام کم وزن سر و کار دارند و دقت اندازه گیری برایشان مهم است مورد استفاده قرار می گیرند.

ترازو باید روی سطح مسطح و محکم قرار گیرد تا وزن به طور دقیق نمایش داده شود. این دسته از ترازوها عقربه هایی مانند عقربه ساعت دارند و با قرار گرفتن فرد بر روی آن عقربه ها حرکت کرده و وزن را نشان می ­دهد.

ترازو یونیک قابلیت نمایش وزن با 4 یکای متفاوت دارد و این یکاها عبارنتد از پوند، گرم، کیلوگرم و اونس.

خرید ترازو دیجیتال بیشتر پیشنهاد می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره فنی رایگان با ما در تماس باشید.

ترازوهای هوشمند علاوه بر طراحی شیک و زیبا، قابلیتهایی مانند اندازه گیری شاخصهای سلامتی، کم مصرف بودن، قابلیت اتصال به گوشی هوشمند، امکان ذخیرهی اطلاعات روی نرمافزار گوشی و قابلیت انتقال اطلاعات به گوشی هوشمند را دارند.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد ترازو شیشه ای آشپزخانه بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.