تامین پزشکان متخصص؛ مهمترین نیاز خراسان جنوبی

[ad_1]

ایسنا/ خراسان جنوبی نماینده مردم طبس، فردوس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی بر لزوم تامین تجهیزات و ارتقاء بیشتر و همچنین پزشکان متخصص در شهرستان های حوزه انتخابیه تاکید کرد.

حجت الاسلام مجید نصیرایی روز گذشته 27 فروردین ماه در دیدار با ابوالفضل سبحانی مدیر درمان مستمری بازنشستگی استان خراسان جنوبی به بررسی مطالبات و مشکلات حوزه درمان کارگران و بیمه شدگان پرداخت.

به گزارش ایسنا، رئیس مجمع نمایندگان خراسان جنوبی با تاکید بر موقعیت استراتژیک این شهرستان و وجود معادن فراوان، افزود: نیاز به تجهیزات به روزتر و در دسترس بودن پزشکان متخصص از جمله مواردی است که مهم ترین تامین اجتماعی برای سلب.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تبدیل پلی کلینیک تامین اجتماعی به بیمارستان را نیز بسیار مهم دانستم، گفت: حدود 75 درصد از جمعیت طبس در ردیف مشمولان تامین اجتماعی و مستقر هستند. مسیر تردد میلیون‌ها مسافر از استان‌های مهم و پرجمعیت کشور شرایط ایده‌آلی را برای حوزه درمانی طبس فراهم می‌کند و اینجانب آماده هرگونه نظارت در مرکز هستم و کار و همراهی مدیران را خواهم داشت.

در این جلسه سبحانی مدیر درمان تامین اجتماعی استان خراسان جنوبی گزارشی از اقدامات انجام شده در حوزه درمان در آن شهرستان ها ارائه کرد.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.