بهترین ترازوی دیجیتال وزن کشی ایرانی و خارجی + قیمت ماگرتا

بهترین ترازوی دیجیتال وزن کشی ایرانی و خارجی + قیمت – ماگرتا
ترازو خانگی, ترازو خانگی آشپزخانه, ترازو خانگی شیشه‌ای, ترازو دیجیتال خانگی خوب, قیمت ترازوی خانگی, ترازو خانگی ارزان

دماسنج در نظر گرفته شده برای این محصول نیز از مزایای آن به شمار میرود و شما میتوانید به کمک این ترازوی هوشمند خانگی دمای هوای محیط مورد استفاده را اندازهگیری نمایید.

ترازوی دیجیتال خانگی میتواند به شما کمک کند که وزن خود را با دقت بسیار بالایی اندازه گیری کنید و خطای موجود را تا حدود ۵۰ گرم کاهش دهید.

و همچنین وزنی در حدود ۲ کیلو گرم دارد. مثلا تصور کنید که یک رژیم غذایی گرفتهاید و میخواهید از تغییرات وزنی خود آگاه باشید و پس از یک ماه این اطلاعات را در کنار هم مشاهده کنید.

قیمت ترازو به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد، یکی از آنها حداکثر وزنی است که ترازو قادر به اندازه گیری آن میباشد.

ممکن است که حمل دستگاه برای بسیاری از افراد کار دشواری باشد و یا بسیاری از صاحبان مشاغل تمایل داشته باشند تا در محل تعمیرات ترازو دیجیتال آن ها انجام شود.

ترازو بیورر شیشه ای مدل beurer gs51 xxl در گروه ترازوی زیر پایی خانگی قرار گرفته است که امروزه در اکثر منازل جهت تامین سلامت افراد خانواده جهت کنترل مدام وزن بکار می رود ، ترازو بیورر ساخت آلمان با طراحی شکیل و کاربردی می باشد .

ترازو زیر پایی دستگاه شیشه ای است که دارای لودسل کوچک چهار گوش زیر کفه ی توزین بوده و کفه ی شیشه ای ترازو خانگی بر روی لودسل گونه ای طراحی شده است که در زمان وزن کشی ترازو دیجیتال لغزش نداشته و فشار بر روی یک قسمت از لودسل ترازو وارد نگردد .ترازوی خانگی کمری مدل 9015 به صورت شیشه ای جهت توزین نفر قابل استفاده است که با قرار گرفتن نفر بر روی کفه ی توزین ، نمایشگر وزن را به صورت اتوماتیک نمایش می دهد ، جنس نمایشگر ترازو lcd می باشد که موجب عمر بیشتر باتری ترازو می گردد .

ترازوي ديجيتالي شیشه ای با طراحی بسیار باریک و سبک به راحتی قابل حمل بوده و جهت ثبات بیشتر دارای پایه های پلاستیکی می باشد که مانع از سر خوردن ترازو بر سطوح سنگی و سرامیکی و غیره می شود.ترازوي ديجيتالي شیشه ای با صفحه مستطیلی نسبتا بزرگ دیجیتالی که دارد امکان مشاهده وزن را به راحتی برای شما امکان پذیر می ترازو دیجیتال شیشه ای قیمت کند.

ترازو دیجیتال مدل NOTEBOOK امروزه در بسیاری از مراکز سلامت و منازل استفاده شده و جزو اجناس محبوب در این زمینه است.

ترازو های خانگی از زمان اختراعشان تا به امروز دستخوش تغییرات بسیاری شده اند. طول و عرض دستگاه 30 سانتیمتر و قطر آن 0.6 سانتیمتر است، همچنین وزن ترازو 2000 گرم می باشد که برای یک ترازو خانگی این ابعاد و وزن بسیار مناسب و استاندارد است.

به همین جهت برای تهیه ترازوی خانگی نیازمند شناخت از انواع متفاوت و عملکرد های این نوع از ترازوها می باشند.

ولی مساله این است که ترازوها دقت های مختلفی دارند و ما با توجه به نوع نیازمان می توانیم ترازوی مورد نظر خود را تهیه کنیم.

شیشهی ضخیم ۸ میل استفاده شده در تولید این نوع ترازوی وزن کشی از مقاومت بالایی برخوردار بوده و شما میتوانید بدون نگرانی، از این محصول جهت وزن کشی تا حداکثر ۱۸۰ کیلوگرم استفاده کنید.

دقت این دستگاه در اندازه گیری حداقل ۱۰۰ گرم و حداکثر وزن ۱۶۰ کیلوگرم می باشد. زیرا که در طول روز با مصرف آب و مواد غذایی احتمال سنگین تر نشان دادن وزن فرد وجود دارد.

تفاوت این ورژن از ترازو شیائومی با سری گذشتهی آن، داشتن تکنولوژی آنالیز BIA بوده که اندازههای تودههای بدن را برآورد کرده و با اندازه گیری میزان عضلات ، آب ، وزن استخوان ،چربی ، چربی احشا داخلی بدن و شاخص تودهی بدنی (BMI) میتواند یک انتخاب عالی برای اشخاصی که دنبال رژیم غذایی و کسانی که پیگیر تناسب اندام هستند باشد. Data was c reated by G SA Con te᠎nt ᠎Ge nerator  DEMO.

همچنین بعد از وارد کردن فشار بر روی صفحهی آن نیز نمایشگر به صورت خودکار صفر شده و ترازو آمادهی کشیدن وزن خواهد شد.

همچنین از تغییرهای دیگری که در ساخت ترازو فروشگاهی دیده میشود، تنوع در شکل ظاهری و جنس و رنگ بدنه و سینی انواع ترازو فروشگاهی است که در ساخت ترازوهای جدید با آن روبه رو هستیم.

آیا در صورت شکستن صفحه ی ترازوی شیشه ای دیجیتال، ترازو بلا استفاده میشود؟ این ترازوهای شیشه ای دیجیتال، صرفا وزن شما را ردیابی نمی کنند، بلکه پارامترهای متعددی از جمله شاخص توده بدنی یا همان BMI را نیز کنترل کرده و برخی از مدل های این ترازوها، حتی اطلاعات را برایتان ذخیره می کنند.

بعضی از دستگاه های پزشکی که برای وزن استفاده می شوند علاوه بر وزن، توده چربی ها را هم اندازه گیری می کنند که خیلی مفید می باشد.

این مقیاس­ ها به اندازه­ای کوچک هستند که در کیف یا جعبه وسایل قرار­می­گیرند، و در عین حال بسیار قدرتمند و دقیق عمل می­کنند.

این ترازو های حرفه ای تاثیر خوبی در آب کردن چربی بدن دارد و همچون یک ورزش حرفه ای عمل خواهد کرد .

همچنین این قابلیت را دارد به راحتی آن را از روی ترازو برداشته و بشویید. دقت اندازه گیری این ترازوی شیشه ای دیجیتال 0.1 کیلوگرم است و قابلیت نشان دادن وزن با واحد های پوند و کیلوگرم را داراست .

ترازوی شیشه ای امسیگ با دقت بالای خود در استفاده از آخرین نسل تکنولوژی پیشرو می باشد. صفحه نمایش ال سی دی این محصول رو همونطور که مشاهده میکنید در وسط بالای ترازو قرار دارد که بتوانید راحت صفحه نمایش را به هنگام سنجش وزن مشاهده فرمایید.

همچنین نگران مصرف باطری آن نباشید چرا که در صورت عدم استفاده صفحه نمایش این ترازو دیجیتال پس از 10 ثانیه خاموش میشود.

همچنین برای کاهش مصرف و سهولت کار کاربران این ترازو مجهز به تکنولوژی خاموشی خودکار است. این ترازو دارای آلارم اتمام باتری هست.

پشت ترازو هم محل قرار گیری 2 عدد باتری نیم قلمی می باشد. در پشت ترازو در کنار محفظه باتری یک دکمه قرار دارد که بوسیله آن میتونید پارامتر سنجش ترازو را تغییر دهید.

اشیا و وسایل سنگین را روی کفهی ترازو قرار ندهید. وزنه ­های دستی بدنسازی برای این کار ایده­ آل هستند اما می­توانید از وسایل دیگر خانه نیز استفاده ­کنید.

به جای این که سعی ­کنید آن را با ترازوهای حمام و در حالیکه آنها را به دست­گرفته­ اید، وزن کنید، از ترازوی مخصوص چمدان استفاده ­کنید به این صورت که دسته چمدان را از گیره ­ی آن آویزان­ کنید و به­ راحتی وزن روی آن را بخوانید.

5 مناسب برای سنجش وزن تا 180 کیلوگرم می باشد. اگر میخواهید تعادل لازم هنگام وزن کردن خودتان روی وزنه را داشته باشید، باید اقدام به خرید ترازویی کنید که اندازهی کفهی آن تقریبا بزرگ و مناسب باشد.

تفاوتی ندارد که از ترازو دیجیتال استفاده میکنید یا مکانیکی؛ در هر حال باید پیش از وزن کردن ماده مورد نظر، از صفر بودن ترازو اطمینان حاصل کنید.

ترازو صنعتی گروه ترازو با ظاهر صنعتی و به نسبت بزرگ تر و مقاوم تر می باشد که مصرف سنگین تری داشته و باید ساختار نیرومند تری را نیز حفظ نماید ، ترازوی صنعتی نیز خود دسته بندی های گوناگونی نظیر ترازو قطعه شمار ، ترازو ضد آب ، ترازو با رله قطع کن می باشد .

ترازو دیجیتال شیائومی مدل Smart Scale 2 یکی از بهترین ترازوهای دیجیتال در بازار ایران است. ترازوی وزن کشیpersonal scale دارای سیستم خاموش کننده خودکار می باشد و در صورتی که ترازو به مدت تقریبی ۸ ثانیه ثابت بماند و یا استفاده نشود به طور اتوماتیک خاموش می گردد.

علاوه بر این ترازو دیجیتال جیبی200 گرمی مدل Scale MH دارای یک درب محافظ طلقی برای جلوگیری از آسیب رسیدن به صفحه آن دارد.

بالش نشیمنگاه از بی حس شدن باسن و ایجاد درد در ناحیه گردن و کمر جلوگیری میکند. انواع کاسه دار این ترازو ها با قابلیت جدا شدن کاسه ساخته شده اند.

بعضی ترازو ها بیشتر از یک پارامتر را نمایش می دهند و پارامتر هایی از قبیل توده چربی، ماهیچه، استخوان و آب و حتی BMI که شاخص توده بدن می باشد را هم نشان می دهد.

محل قرار دادن ترازو کجاست؟ ترازو را روی سطح تراز و محکمی قرار دهید و از قرار دادن آن روی فرش و موکت و یا پارکت های چوبی خودداری کنید.

دیگر خصوصیت این ترازوی دیجیتالی شیشه ای، تایمر آن است که بعد از بی حرکت ماندن سنسور های حساس به وزن، نمایشگر ترازو را خاموش میکند.

ترازوی دیجیتال که در تصویر مشاهده میکنید از سری ترازوهای وزن کشی پرفروش در بازار میباشد که با بدنهای از جنس شیشه در طرح گلدار تولید و به بازار عرضه گردیده است.

سنسورهای بسیار دقیق این ترازو وزن کشی باشگاهی دیگر ویژگی متمایز کنندهی آن میباشد که امکان وزن کشی با دقت ۱۰۰ گرم را فراهم نموده و این ترازو را به گزینهای مناسب برای استفاده در منزل، باشگاههای ورزشی و …

تا اینجا با چند نکته درباره انتخاب و خرید ترازوی آشپزخانه مناسب آشنا شدیم. اما توجه داشته باشید که این تفاوت در حد چند گرم است و اگر بیشتر باشد به دلیل خرابی ترازو رخ داده است.

بنابراین مراقب باشید تا بهترین محصول را با بهترین قیمت خریداری کنید. جهت صرفهجویی در زمان و پاسخگویی بهتر نیز میتوانید از دکمهی استعلام قیمت به صورت مستقیم با پاسخگوی فروشگاه در ارتباط باشید.

به منظور کسب اطلاع از قیمت و چگونگی شرایط خرید عمده ترازو وزن کشی شیشهای با شماره تلفنهای موجود در این صفحه (که متعلق به فروشندهی محصول میباشد) تماس حاصل فرمایید.

این ترازو وزن کشی شیشهای گلدار توسط این فروشگاه مستقیم و بدون واسطه عرضه گردیده است؛ از این رو شما میتوانید محصول را به صورت عمده با قیمت تمام شده مناسبی خریداری کرده و در محیط های مختلف جهت وزن کشی از آن استفاده کنید.

تبدیل نموده است. نمایشگر دیجیتالی این ترازو ۱۸۰ کیلویی نیز با تغذیه از باتریهای ساعتی اعدادی دقیق از وزن اجسام موجود بر روی ترازو را برای شما به نمایش میگذارد.

استفاده از یک ترازوی دقیق می تواند از لحاظ روحی و روانی در کاهش وزن بسیار موثر باشد، تحقیقات نشان داده است که در بانوان و آقایان بالای ۴۰ سال، کنترل وزن هر زوزه در کاهش وزن بسیار موثر است.

اگر محصولی را که انتخاب می کنید از برند خارجی باشد از قیمت بالای آن شوکه نشوید چون محصولات خارجی به دلیل اینکه جزوه محصولات وارداتی هستند و به آنها مالیات تعلق میگیرند کمی گران تر هستند.

البته ترازوهای دیجیتال، برندهای مختلفی دارد که هرکدام مزیت¬ها و معایبی دارند و البته با قیمت های متنوع. به دلیل تفاوت دقت در ترازوها، ممکن است وزن های متفاوتی را با ترازوهای مختلف به دست آورید.

ترازو آشپزخانه که با دقت زیادی وزن مواد غذایی را اندازهگیری میکند معمولا ابعاد کوچکی دارد و به صورت رومیزی استفاده میشود.

ترازو کمری دارای صفحه شیشه ای نشکن با طرح فانتزی بسیار زیبا است. این محصول دارای صفحه شیشه ای نشکن با طرح فانتزی بسیار زیبا است.

این محصول با طراحی فوق العاده شیک ، سطح شیشه ای و رنگ سفید به یکی از محبوب ترین ترازوهای موجود در بازار تبدیل شده است.

این ترازوهای معمولا میتوانند وزن بین ۵ تا ۱۵۰ کیلوگرم را اندازه گیری کرده و به شما نمایش دهند. به علاوه اگر به هر دلیلی صفحه شیشه ای ترازوی دیجیتال دچار ترک یا شکستگی شد، این شیشه را می توانید با یک نمونه سالم با همان مشخصات و وزن جایگزین نمایید.

این محصول از جنس شیشه به قطر 8 میلی متر ساخته شده است. محصول کمپانی ژوپیتر برندی که سالهاست آشنای ایرانیان است.

سنسور لرزشی این محصول ایستادن شما روی ترازو را احساس کرده و دستگاه را روشن میکند؛ و به محض پایین آمدن به شکل خودکار خاموش میشود.

همیشه خود را روی یک ترازو و در زمان مشخصی از روز ترجیحا صبح قبل از صرف صبحانه و پوشیدن لباس وزن کنید .

تا بتوانید به درستی وزن خود را اندازه بگیرید. یکی از عادت های روزانه ی ما، اندازه گیری وزنمان است که می توانیم در جاهای مختلفی مانند خیابان، منزل یا باشگاه آن را انجام دهیم.

ترازوهای هوشمند در تعداد معیارهایی که اندازه گیری میکنند، ایمن بودن برای بانوان باردار و افرادی که ایمپلنت پزشکی دارند، توانایی اتصال به وای فای و موارد دیگری تفاوت دارند.

خوبی ترازوی هوشمند و دیجیتال این است که هر تعداد افرادی که در یک خانه زندگی کنید میتوانید در برنامه برای خود پروفایل جداگانه داشته باشد و به صورت مجزا تغییرات وزن خود را دنبال کنید.

بهترین زمان، ابتدای صبح با معده ی خالی است تا وزن درست را به ما نشان دهد. ما همواره آماده ­ی پاسخ­گویی به پرسش های مشتریان هستیم.

در مطلب راهنمای خرید سرویس غذاخوری هم اطلاعات کاملی درباره خرید سرویس غذاخوری برای شما آماده کرده ایم. دقت آنها به گونه ای شده که در بعضی مدل ها از ۰.۱ کیلوگرم تا ۱۸۰ کیلو گرم را هم تشخیص می دهند.

این ترازو ها با وجود تکنولوژی پیشرفته بسیار ظریف و باریک می باشند. ترازو از گذشته تا به امروز در اشکال مختلفی موجود بوده که قدمت آن را می توان به 5000 سال قبل از میلاد در نظر گرفت.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.