بهبود تولید در بخش کشاورزی از طریق تولید دانش بنیان محقق خواهد شد

[ad_1]

ایسنا/ سیستان و بلوچستان رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سیستان و بلوچستان در جلسه شورای معاونین و مدیران ستادی و مدیران جهادکشاورزی شهرستان های استان که در زاهدان برگزار شد، با اشاره به شعار 1407 ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری گفت: : تکیه بر تولید و اشتغال دانش بنیان.

به گزارش ایسنا – محمدعلی نیکبخت با اشاره به تفاوت معنادار میانگین و حداکثر رکورد تولید در بخش کشاورزی، گفت: ارتقای کمی و کیفی تولید می تواند باعث تولید ثروت و اشتغال زایی شود که راه را برای حل بسیاری از مسائل اقتصادی و اقتصادی باز می کند. مشکلات اجتماعی جامعه

وی با اشاره به تصویب افزایش قیمت خرید گندم، تصریح کرد; سیاست های تشویقی و پولی در تغییر الگوی کشت در بخش کشاورزی بسیار موثر خواهد بود و انشالله در سال زراعی آینده سطح زیرکشت و میزان تولید گندم در کشور بهبود خواهد یافت.

نیکبخت از دست اندرکاران حوزه کشاورزی استان خواست در تولید گوشت مرغ به خودکفایی استان، جهت دهی سرمایه گذاری ها در این زمینه و تسهیل روند اداری صدور مجوزها و ادامه همکاری با کشاورزان تا نیمه دوم سال جاری دست یابند. باشیم.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تاکید کرد: برنامه اصلی سازمان در سال جاری توسعه واحدهای طیور، توسعه کشت های گلخانه ای، نخل های تجاری و تجاری، باغات موز، پرورش ماهی در منابع آبی و استقرار ماهی است. مزارع، تبدیل و تکمیل و راهنمایی و حمایت از بنگاه های اقتصادی در سرمایه گذاری در بخش کشاورزی استان.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.