برش لیزر CNC چیست ؟ (2)

برش لیزر CNC چیست ؟
برش لیزر آلومینیوم تهران, برش لیزر آلومینیوم تهران, برش لیزر آلومینیوم پامنار, برش لیزری پروفیل آلومینیوم, ارزش برش لیزری آلومینیوم, برش آلومینیوم با لیزر, سرویس ها برش لیزر آلومینیوم, دستگاه برش لیزر آلومینیوم, ارزش برش لیزر آلومینیوم, برش لیزر ورق آلومینیوم

هرچند لیزر فایبر طیف وسیعی از مواد را برش می دهد البته به جهت برش غیر فلزات آیتم ای مطلوب نیست.

برش آهن به وسیله لیزر به همین شکل انجام می شود که اشعه به وسیله سورس لیزر فایبر با اقتدار دوچندان به سمت متریال گزینه حیث تابیده می شود و با ذوب کردن، آهن برش میخورد؛در همین وضعیت مواد مذاب هم با به کارگیری از گاز نیتروژن یا این که اکسیژن از همین محل به دور خواهد شد.

This h​as be᠎en g en er᠎at​ed wi th the help ​of GSA Con tent G​en​erator D᠎emover si᠎on.

دمای برش به بیش ۱۱ هزار مرتبه سانتیگراد می برسد که هر ماده ای را علاوه بر ذوب، تصعید هم می کند، همین مسئله در ادامه فرایند برش نکته ای مثبت در ادامه حیث گرفته می شود. C​onte​nt has  be en c re​ated by GSA᠎ Con te nt G᠎ener ator  DEMO.

از نخست تا به امروز فلزات متریال قطع ناپذیر صنعت های بوده اند، فلزات از اشکال متفاوتی میباشند و به جهت هر یک دستگاه جوش منحصر وجود داشته است.

همین نور پس از همسو شدن در ادامه آینه ها فقط در ادامه یک جهت به سمت لنز ساماندهی شده و متمرکز می شوند و از هد دستگاه که نصیب خروجی لیزر جهت اعمال فرایند برش بر روی متریال متنوع بیرون شده و با دقتی شگفت انگیز اشکال اجسام دشوار همچون فولاد تا ورق های آلومینیوم و به طورخلاصه هر فلز و ماده ای که به رویه سنتی قابل پردازش نباشند به راحتی به وسیله همین دستگاه پرقدرت قابل برش زدن است.

همین دستگاه ها از قطعات و سیستم های پیشرفته که با همکاری یکپارچه با یکدیگر از اقتدار لیزر در ادامه جهت برش مواد فلزی دشوار و ضخیم بهره میبرد، تشکیل شده است.

همانطور که می دانیم فلزات زیاد دشوار میباشند و برش آن با به کارگیری از روشهای سنتی و به صورت با میزان مرغوب بودن قابلیت پذیر نمی باشد و همینطور با به کارگیری از رویه های کهن شتاب فعالیت زیاد ذیل خواهد بود و با به کارگیری از برش لیزر شما می توانید تعداد زیاد متعددی از برش ها را در ادامه دوران کوتاهی انجام بدهید که موجب صرفه جویی در ادامه هزینه ها شده و امروزه تولیدکنندگان قطعات گوناگون را از رویه برش لیزر آلومینیوم و بقیه فلزات به ایجاد می رسانند تا بتواند قطعاتی با میزان مرغوب بودن را ایجاد نمایند .

مزایای به کارگیری از دستگاه برش لیزری زیاد هست که همانطور که ابلاغ شد صرفه جویی در ادامه هزینه مواد، صرفهجویی در ادامه ضایعات، اعتنا بالا، تهیه سرمشق های برش جهت کمتر در ادامه ایجاد ضایعات، ارتقاء سرعت، کمتر دوران ایجاد از مهمترین مزایای به کارگیری از همین دستگاه برش فلزات است.

اعتنا بالا، برش سریعتر، مسیر برش در ادامه محدوده ای دقیق که از الگوی برش تبعیت میکند، برش صاف و هزینه پردازش اندک از گزاره مزایایی هست که همین دستگاه به جهت شما به ارمغان می آورد.

با به کارگیری از تکنولوژی لیزر فایبر در ادامه کنار اعتنا و شتاب بالایی که دارااست هزینه سرویس ها لیزر فلزات به شدت کمتر میابد، همین کمتر هزینه در ادامه تیراژ بالا زیاد محسوس است.

دستگاه برش لیزری فلزات نسبت به دستگاه های برش CO2 که نیاز به تأمین گاز دارا هستند هزینه ای کاهش را نیاز دارند.

همین دستگاه نیاز به تماشا در ادامه مدت دوران مشخصی دارااست . به کارگیری تجهیزات مدرن و پیشرفته نقش مهمی در ادامه برش های لیزری دارااست و تیم آراکس لیزر با به فعالیت گیری دستگاه های سوئیسی BYSTRONIC که از برگزیدگان برندهای ایجاد کننده دستگاه CNC در ادامه اروپا می باشد سرویس ها برش لیزر ورق آلومینیوم را انجام می دهد.

کارشناسان همین تیم با عملکرد بی وقه و با بهره گیری از دانش روز جهان چیره به تولید بیش از 14 گونه متاع تازه در ادامه زمینه دستگاه های CNC شدند که مهم خصوصیت های مخصوص به شخصی میباشند و هیچ مثال شبیه داخلی یا این که خارجی از آن وجود ندارد به این برهان به تیتر یک کمپانی علم بنیان در ادامه مملکت هم شناخته می شود.

از گزاره حیاتی ترین نصیب های دستگاه لیزر که وظیفه تهیه اقتدار لیزر جهت کارکرد های متنوع و ساماندهی هد دستگاه به جهت قرارگیری در ادامه خصوصیات اضطراری و پیروی از الگوی برش را به عهده دارااست دستگاه CNC است.

در ادامه همین دستگاه ها نصیب فعال دستگاه داخل یک محیط مطمئن قرار گرفته شده هست تا ایمنی عمده را آماده آورده و محفظه پیرامون را از اشعه لیزر و همینطور پرتاب احتمالی ذرات فلز در ادامه امان نگاه دارد.

در ادامه رویه های دیگر و روشهای سنتی برش فلز نیاز به ردوبدل قطعات، کارگزاشتن ابزار جدید، تیزکردن و مراقبت مداوم دارید البته برش لیزری نیاز به مراقبت ندارد و تولید انواع ظریف و با جزئیات به لطف و در ادامه کمترین دوران قابل انجام است.

چنانچه نیاز به سرویس ها برش لیزر فلزات دارید با صدرالیزر تماس بگیرید. برش لیزر ورق های آلومینیوم زیاد نقص‌ در ادامه عین هم اکنون با میزان مرغوب بودن می باشد که به خلوص بالای آلومینیوم بستگی دارد.

برش لیزر آلومینیوم با اعتنا به نقشی که آلومینیوم در ادامه ایجاد محصولات گوناگون دارااست مهم دارای بالایی می­باشد. تاج به فعالیت رفته در ادامه اینم دستگاه ها کاملاً از آلومینیوم یکپارچه ایجاد شده هست که تلاش استوار و مطمئن همین متاع را تضمین می کند.

همین دستگاه ها امکان برش اشکال فلزات از گزاره استیل ضد زنگ، آلیاژ فولاد، آلومینیوم، طلا و نقره را دار هستند.

همین نوع از دستگاه های لیزر فلزات که در ادامه اقتدار های 1000 الی 8000 وات تنظیم و توزیع می گردند امکان برش اشکال فلزات اعم از استیل ضد زنگ، کربن استیل، فولاد آلیاژی، آهن فنری، صفحه ها مسی، ورقهای آلومینیوم، طلا و نقره را دارند.

همین امکان در ادامه صنایعی که شتاب انجام فعالیت به جهت آن ها از دارای ویژه ای برخوردار هست زیاد مطلوب و کارآمد است.

به کلمه سادهتر برش لیزر آلومینیوم فقط به جهت کارخانجات و صنایعی مطلوب هست که به دنبال برشهای لیزری با مقاومت آلومینیوم هستند.

بعضا از کمپانی های برش لیزری در ادامه گزینه برش صفحه های آلومینیوم مردد می باشند، چون همین فلز ممکن هست به دستگاه زخم وارد کند.

پس از خرید کردن دستگاه همه داده ها و رویه کارکرد آن کاملاً به وسیله تکنسین ها و کارشناسان کارشناس کمپانی نوین تاک لیزر به خریداران گرامی تدریس دیتا خواهد شد.

به جهت خرید کردن یک دستگاه لیزر شما می بایست با اعتنا به نیازتان دستگاه خویش را تعیین نمایید. هدف همین تیم گردآوری و ارائه بهترین ها در ادامه جهان به مشتریان خویش از روز آغاز کار تا به امروز بوده هست و خواهد بود.

از سوی دیگر، یک لیزر عادی یا این که از فیبر نوری به جهت حرکت پرتو لیزر به کارگیری می نماید یا این که از آینه ها به جهت جهش آن به اطراف به کارگیری می کند.

سورس ای پی جی را می توان مارک برتر سورس در ادامه جهان دانست که پایین لیسانس مملکت آمریکا و یا این که روسیه ایجاد می شود.

سورس جی پی تی تولید مملکت سنگاپور است. همین سورس جزء کالاهای تولیدی مرتبه یک مملکت چین بوده و به علت همکاری جمهوری اسلامی ایران و چین و عدم تأثرپذیری از تحریم های موجود در ادامه راوابط همین دو مملکت به راحتی در ادامه سرتاسر جمهوری اسلامی ایران قابل توزیع می باشد.

سورس مکس را می توان پرفروش ترین و در ادامه دسترس ترین سورس لیز فایبر در ادامه حیث گرفت. از حیاتی ترین برتری های دستگاه لیزر فایبر نسبت به بقیه فلزبر ها می توان به ارزش مقرون به صرفه، قدمت بالا و اعتنا زیاد آن ها اشاره کرد.

بعضا از حیاتی ترین آن ها شامل: سورس، سیستم CNC، دستگاه چیلر، دستگاه خشککن، فیلتر، تیوب، آینه ها، لنز، هد دستگاه، سیلندر یا این که مخزن گاز، در دست گرفتن پنل و …

بسته به صنعتی که در ادامه آن مشغول به کار بوده و انتظاراتی که از دستگاه فلز بر خویش دارید، بعدها و میزان سوله و همینطور بعدها و میزان دستگاه لیزر فلزات متناسب با آن، شتاب اجرای لیزر و میزان مرغوب بودن خروجی قطعات از آن، قابلیت جابجایی دستگاه، مقدار و حجم کاری که دستگاه اضطراری هست انجام دهد و اکثری از موردها دیگر دستگاه برش لیزر متناسب با نیاز شما هم مختلف خواهد بود.

از سورس های فایبر نیکی فقط جهت فرایند برش، بلکه به جهت انجام عملیات جوش لیزری هم به کارگیری می شود. سورس دستگاه لیزر را می توان قلب تپنده دستگاه های لیزر در ادامه حیث گرفت.

بهترین دستگاه برش آلومینیومبیشتر بخوانید: اشکال برش ورق چیست؟ همین شتاب و اعتنا بالا سبب ساز ارتقاء در ادامه تعداد و تیراژ برش اشکال فلزات و در ادامه عاقبت ارتقاء دیده گیر راندمان، ترقی واحد های صنعتی و سودآوری میشود.

فلز برنج با به کارگیری از لیزر برش خورده و میزان مرغوب بودن آخری فعالیت تا حد زیاد متعددی ارتقاء می یابد و ارزش آن هم به طبع بالا می رود.

همین سورس را هم می توان تا حدودی نیز جایگاه سورس مکس دانست. همین خصوصیت از تابیدگی لوله های کشیده هم خودداری به فعالیت می آورد.

قطر نازل جت آب می بایست تا جای ممکن ریز باشد تا از تشکیل قطره خودداری نماید. دستگاه های برش فلزات سری نوین نوع LF-E دستگاه هایی سبک و اقتصادی مطلوب به جهت صنعت های ریز می باشند.

نرخ برش بهینه دستگاه لیزر، تا حد متعددی به وسیله نسبت ضخامت به استحکام پرتو لیزر انتخاب می شود. خاصیت مخصوص به شخص و خوب آلومینیوم نظیر تراکم کم، استحکام بالا و مقاومت بالا در ادامه برابر خوردگی و زنگ زدگی، آن را به یکی از از فلزات دوستداشتنی در ادامه اشکال گوناگون صنعت های تبدیل کرده است.

برش لیزری بضاعت و اعتنا بیشتری نسبت به بقیه رویه های برش فلزات نظیر برش پلاسما واترجت دارد. در ادامه برش لیزر با اکسیژن انرژی حاصل از سوختن ماده به امداد اکسیژن می آید و در ادامه عاقبت نسبت به برش نیتروژن قابلیت برش سطح های با قطر فراتر و شتاب عمده وجود دارااست اما میزان مرغوب بودن برش نسبت به برش با نیتروژن ذیل خیس هست .

تهیه فرایند مداد برش، منجر می شود لیزر را به راحتی بتوان به جهت ضخامت های گوناگون فلزات سوای صرف انرژی دوچندان تهیه کرد.

به کارگیری از پارامتر های در دست گرفتن عددی در ادامه کامپیوتر های موجود در ادامه همین دستگاه ها سبب ساز ارتقاء شتاب برش، اعتنا بالا و تهیه اقتدار خروجی جهت صرف انرژی کاهش میباشند.

به این برهان اکثری از رسانه ها و مشاوران در ادامه زمینه وظیفه خود، بر آن شده اند تا راهکارهایی به جهت آسان گرفتن و اندک شدن هزینه های مراسم ازدواج به جهت جوانان بیابند.

کمپانی های متعددی به جهت برش لیزر آلومینیوم از گاز اکسیژن بهره می مارک البته با به کارگیری از گاز اکسیژن اعتنا به اندازه در ادامه برش لیزر آلومینیوم بازدید نمی شود و می بایست حتماً از گاز نیتروژن به کارگیری شود تا اعتنا فعالیت بالا رود.

زیاد حیاتی هست که کمپانی گزینه حیث تجربه ی بالایی در ادامه برش لیزر فلزات داشته باشد تا بتواند مطابق مراد ی شما برش ها را به شکل فن ای انجام دهد.

در ادامه ایجاد همین دستگاه ها قابلیت پیشنهاد با دو بدنه موجود است، یکی از بدنهی یکپارچهی تام ریختهگری شده با وزن تقریبی ۵ بدن و دیگری بدنهی حاصل از فرایند جوشکاری با وزن تقریبی ۴ تن.

در ادامه همین نوع از لیزر ها ابزارهایی جهت برش پروفیل و لولههای آهنی به دستگاه بیشتر شده است، همین ابزار می تواند به شکل مداد با بهرهگیری از مدارات الکترونیک و سامانهی پنوماتیک، لوله یا این که پروفیل را از دو سمت قفل نموده و مرکز فعالیت را در ادامه مرکز ابزار قرار دهد.

دستگاه لیزر فلزات (fiber laser) جهت برش بیش از صد ها گونه از فلزات گوناگون همچون استیل، آلومینیوم، فولاد، مس، طلا، چدن، برنج و …

برش لیزر استیل را بهجرات می توان از مدرنترین و ظریفترین صنعت های امروزی نامید. در ادامه صنعت های تولیدی: خودروسازی، کشتی سازی و …

به تیتر نمونه در ادامه مشاجره برش ورق استنلس استیل وبرش ورق آلومینیوم و ورق st37 و … پلی کربنات تعیین قابل قبولی به تیتر متریالی که بخواهیم با لیزر برش دهیم نیست.

حوزه‌ پایین حرارت در ادامه قطعه محدود هست به نوع ای که گرمای لیزر سبب ساز تغییر و تحول صورت اطراف مسیر برش نمی شود.

نصیب مکانیکی دستگاه با مرحله فعالیت تماسی نداشته براین اساس مرحله قطعه را خراش نمی دهد. زمان لیزر برش آلومینیوم، رجوع نور لیزر از برش لیزر آهن و استیل مقداری عمده است؛ براین اساس در ادامه فرآیند اجرا اخلال تولید می کند.

به این برهان هست که برش صفحه های آلومینیومی ممکن هست منجر رجوع و برگشت منعکس شدن از فلز به سمت دستگاه لیزر گردد و به آن زخم وارد کند.

در ادامه حالی که نیتروژن تضمین می نماید که هیچ واکنشی در ادامه محل برش انجام نمی شود، اکسیژن با فلز در ادامه یک واکنش گرمازا واکنش می دهد.

همین درحالی می باشد که همین مقدار اشعه جذب شده به وسیله آلومینیوم سبب ساز ارتقاء دمای فلز تا نقطه ذوب نمیشود.

اما اضطراری به ذکر هست شرکت های گوناگون در ادامه جهان برحسب مقدار حرفهای بودن از روشهای گوناگونی به کارگیری می‌کنند تا فلز آلومینیوم را به ورقههایی با صورت و سایز معین تبدیل کنند.

ایجاد پلیسه در ادامه برش لیزر آلومینیوم: چنانچه میزان و مقدار پلیسه ی پس از برش صفحه ی آلومینیوم اندک باشد؛ همین به این معنی که میزان مرغوب بودن فعالیت شما در ادامه حد مناسب و زیاد بالا خواهد بود.

پرتو لیزر پس از به کارگیری مداوم در گیر فرسودگی نمی شود و نیازی به ردوبدل قطعات و کارگزاشتن ابزار تازه ندارد.

پس در ادامه عاقبت به جهت تعیین گاز مطلوب به جهت فعالیت برش نیز می بایست به حیث خریدار و نیز به گونه فلز گزینه حیث اعتنا نمود.

همین اکثر اوقات بهبودی در ادامه نور اثبات هست البته هنوز نیز با وزن سنگینتر، ورق در گیر نقص‌ میشود. اعتنا بالا در ادامه حین برش که می تواند تا حدود یک میلی متر نیز باشد.

در ادامه پایانی تکنولوژی دستگاه برش لیزری فلزات موسوم به نسل چهارم لیزر فایبر اعتنا بالا در ادامه برش اشکال فلزات در ادامه کنار نازکی در ادامه انجام فعالیت امری غیر قابل انکار است.

به طور کلی ، به جهت تجهیزات برش لیزری با به عبارتی اقتدار ، شتاب برش دستگاه برش فایبر عمده از دستگاه YAG است.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.