بازی موتور سواری اندروید و آیفون معرفی و دانلود 12 بازی برتر (2)

بازی موتور سواری اندروید و آیفون – معرفی و دانلود 12 بازی برتر
دانلود بازی , دانلود بازی, دانلود بازی کامپیوتر, دانلود بازی ها, دانلود بازی کم حجم برای کامپیوتر, دانلود بازی برای کامپیوتر, دانلود بازی کامپیوتری

یکی از ویژگی های جذاب و جالب بازی این است که، جهانی که در اطرافتان قرار دارد بسیار ناشناخته و غریب می باشد و در واقع همه چیز به نظر شما عجیب و غریب می آید. Data was g᠎en᠎erated by G​SA Conte᠎nt Generator DEMO.

دانلود بازی کامپیوتری

بسته به انتخاب های بازیکن در اولین Mass Effect ، انسانیت ممکن است تنها چیزی باشد که از شورای سیتادل باقی مانده است. ᠎Th​is content was gener​ated  with t​he  help  of GSA Content Gen​er at᠎or᠎ D᠎em oversion​.

همچنین یکی دیگر از ویژگی های جذاب این باز یاین است که فرشتگانی هم در آن حضور دارند که عواطف مردگانی و زندگانی که در بازی حضور دارند را کنترل می کنند.

همچنین ریسکپذیر بودن یا محافظهکار بودن نیز در روند بازی تاثیرگذار است. همچنین ما به نظرات کاربران عزیزمون اهمیت خاصی میدیم پس اگه بازی در مگ بازی نیست نگران نباشید، تنها از طریق بخش تماس با ما اطلاعات بازی بفرستید تا در کوتاه ترین زمان ممکن در سایت قرار بگیرد.

هم اکنون شما می توانید نسخه نهایی و کرک شده ی این بازی فکری را با لینک مستقیم از سایت دوستی ها به رایگان دانلود کنید…

دانلود بازی کامپیوتر

برای دانلود نرم افزار XNA جدیدترین نسخه و اخرین آپدیت Microsoft XNA Framework Redistributable با لینک مستقیم و رایگان به ادامه همین مطلب مراجعه فرمایید , باتشکر.

دانلود بازی برای کامپیوتر

Th is data h as be᠎en generated ᠎by GSA C ontent Gen erat or​ Demov​ersi᠎on!

دانلود بازی ها

بازی هایی که جنگی هستند می توانید این بازی را انتخاب کنید و از اینکه با شخصیت های آن همراه شوید لذت ببرید در واقع باید بدانید این بازی در چندین سال گذشته هم وجود داشته و افراد زیادی آن را دنبال می کرده اند، ولی این نسخه یکی از نسخه های جدید آن می باشد که در سال 2019 ساخته شده است.

ساده نصب میشه دقت کنید دارای دو نسخه 32 بیتی و 64 بیتی هست مطابق با سیستم خودتون نصب کنید.

دانلود بازی کم حجم برای کامپیوتر

این موجودات با استفاده از جی پی اس موبایل، در نقاط مختلف شهر قرار میگیرند و کاربر باید آنها را بهدست بیارد.

این بازی ها، بازی های آموزشی هستند که اغلب توضیحاتی را برای جواب های اشتباهی شما در نظر می گیرند، آنچنان که شما با استفاده از اشتباهات خود یاد خواهید گرفت.

در این بازی شما باید به طور مدام به دنبال راهی برای فرار کردن از تاریکی باشید تا پاداش های زیادی را جمع آوری کنید.

مسیر دارای رنگها و موانع متفاوتی می باشد به همین دلیل باید سعی کنید توپ را درست حرکت کنید تا بتوانید توپ های همرنگ بیشتری را جمع کنید و امتیاز بیشتری کسب کنید.

این بازی دارای امتیاز 4.5 از 5.0 در مارکت گوگل پلی می باشد و بیش از 200 میلیون بار دانلود و نصب شده است.

Fruit Ninja یک بازی آرکید محبوب و دوست داشتنی با گیم پلی بسیار ساده است. شخصیت هایی که در این بازی حضور دارند می توانند از دنیای واقعی به دنیای پس از مرگ بورند و حتی بالاتر از آن هم بروند که آن دنیا بسیار خطرناک می باشد.  This a rtic᠎le h as been generated with G​SA C​on tent ​Genera tor DE​MO᠎.

یکی از ویژگی های جالبی که در این بازی وجود دارد این است که دنیای پس از مرگ، زندگی، روح و تناسخ در این بازی نقش دارند.

شما در حین بازی روح و جن های سرگردانی را می توانید مشاهده کنید که در زندگی قبلی که داشته اند هنوز نتوانسته اند این دنیا را ترک کنند و گرفتار می باشند.

هر یک از این روح ها توانایی و استعدادهای بسیار زیادی دارند که شما هرچه در بازی پیشروی داشته باشید می توانید آنها را تا حد بسیار زیادی ارتقاء دهید.

هدف اصلی در این بازی این است که توانایی های جادویی را کسب کنید، در حین بازی متوجه خواهید شد که زندگی تان با جادوگرها پیوند خورده است و به همین دلیل باید تلاش کنید که با کمک آنها امپراطوری را از بین ببرید.

شما در این بازی به همراه افراد دیگری که بازمانده فاجعه محیط زیست هستند به شهر زیر زمینی که بسیار بزرگ است می روید و تلاش می کنید در آن شهر راه هایی را برای زنده ماند و زندگی پیدا کنید، به همین دلیل مجبور می شود به شرایطی که در آن شهر وجود دارد غلبه کنید.

این قلعه یکی از قلعه هایی می باشد که سال های سال امن بوده و افراد در آن با امنیت زیادی زندگی می کرده اند، اما اکنون به فضای تاریک و ترسناک تبدیل شده است.

از نکات قابل توجه درباره Hearthstone این است که شخصیتهای این بازی قدرت و قابلیتهای مخصوص به خود را دارند؛ که بر اساس قهرمانهای بازی وارکرفت ساخته شدهاند و امتیازهای موجود در هر مرحله، انجام بازی را به شکل معناداری جذاب کرده است.

کال اف دیوتی یک بازی کامپیوتر تفنگی پرطرفدار در سبک شوتر و اول شخص است که در مودهای مختلف تکنفره و گروهی قابل اجرا است.

قابل ذکر است که وقتی پرنده کلون شما در این بازی به گوشه سمت چپ برسد، باید مجددا بازی را از آخرین نقطه آغاز کنید.

بطوری که حتی کارتهایی مثل RTX 2060 هم نمیتوانند این بازی را با رزولوشن بالاتر از 1440p اجرا کنند، بخصوص اگر فریم ریت بالای 60 بخواهید.

به جرات می توانیم بگوییم که این باز ییک یاز بهترین بازی های کامپیوتری اکش می باشد که شما در آن صحنه های متفاوت جنگی را با دوستانی که همراه هستید تجربه خواهید کرد.

شما در این باز یمی توانید وسایل جنگی خود را انتخاب کنید و با دوستان خود به صحنه های نبرد بروید.

این دسته از افراد شما هستید و باید دوستان و همراهان خود را هدایت کنید تا هرج و مرج را از بین برده و به عنوان قهرمان بازی شناخته شوید.

PUBG یک بازی فوقالعادهی آنلاین است که بازی کردن آن به همراه دوستان لذتش را چند برابر میکند، اگر از علاقهمندان بازیهای شوتر هستید بههیچوجه این بازی را از دست ندهید.

به عنوان دانلود بازی کامپیوتر این بازی را بدون شک به شما پیشنهاد می دهیم تا از بازی کردن با آن لذت ببرید.

شما به عنوان یکی از افراد شجاع باید به این قلعه بروید و قلعه را از تاریکی و ترسناکی که بر روی آن حکمفرما شده است نجات دهید.

شما که در نقش شوالیه این بازی می باشید و فعالیت می کنید در جنگی کشته می شوید و دو جادوگر خون اژدها را به شما تزریق می کنن تا شما را نجات دهند.

زمانی که شما اتمسفر جدید را در این بازی تنفس کنید قدرت بیشتری به دست خواهید آورد و قدرتمندتر می شوید.

بازماندگانی که در این سیاره حضور دارند باید برای اینکه زنده بمانند به دنبال راهکارهای جدید باشند. در این بازی کاراکتر شما باید از میان دشمنان مختلف در مراحل جداگانه عبور کند و خود را به لوازم پیشرفتهتری تجهیز کند.

یکی از این تیم ها قدرت بسیاری دارد و اگر شما در این تیم باشید می توانید بر سراسر سواحلی که در این بازی وجود دارد حکومت کنید.

اگر به دنبال دانلود بازی کامپیوتر هیجان انگیز هستید می توانید این باز یرا رد کامپیوتر خود دانلود کنید و از بازی کردن با آن لذت ببرید.

این بازی هم یکی از بازی های اکشن و جنگی می باشد که شما به عنوان دانلود بازی کامپیوتر و دانلود بازی کامپیوتر اکشن می توانید این بازی را بر روی کامپیوتر خود نصب کنید.

برای دانلود بازی کامپیوتر و دانلود بازی کامپیوتر جنگی یکی دیگر از گزینه هایی که می توانید داشته باشید این باز یاست، که آن را به عنوان یکی از بهترین بازی های سه بعدی هم می شناسند.

این بازی یکی از بازی های 2019 می باشد و از آنجایی که امروزه بسیاری از افراد به دنبال بازی های جدید اکشن و جنگی هستند برای دانلود بازی کامپیوتر و دانلود بازی کامپیوتر جنگی می توانند این بازی را بر روی کامپیوتر خود نصب کنند.

با دانلود بازی کامپیوتر و این بازی شما یک جوب عجیب و غریب در دست خود دارید و با آن چوب می توانید موجودات را از بین ببرید و به سرزمین های جدید بروید.

وظیفه اصلی که شما در این بازی بر عهده دارید این است که به هیچ عنوان اجازه ندهید بازی دست اهریمن و کسانی که دشمن شما هستند بیفتد.

شما در این بازی در دنیایی قرار دارید که استخوان های هیولاها و موجودات عجیب و غریب وجود دارد، و به عنوان فردی که می خواهد به جنگ جادوگران بوردی باید بازی خود را شروع کنید.

در این بازی شما قلمرویی را در دست خود دارید که این قلمرو سراسر صلح و آرامش می باشد، ولی به دست آشوبگران افتاده است و شما باید صلح آن را برگردانید.

بازی پازلی مدرن با کنترل های بصری و مجموعه عظیمی از سطوح برای به چالش کشیدن شما به همراه تصاویری فوق العاده زیباست که توسط استودیوی بازی سازی Obumo Games به تازگی در مارکت اندروید منتشر شده است.

توجه داشته باشید که 16 سال از انتشار بازی می گذرد! برای دانلود بازی کامپیوتر سال 2019 این بهترین بازی کامپیوتری است که شما می توانید آن را انتخاب کنید و از بازی کردن با آن لذت ببرید.

یکی دیگر از بازی های کمحجم کامپیوتری بازی The Outsiders می باشد که در سبک اکشن است و در سال 2018 توسط شرکت Daisu Games ساخته شده است.

مورد دیگری از بازی ها است که بسیار خطرناک هستند و افراد را ابتدا به خود وابسته میکنند و در نهایت آنها را به خودکشی تشویق می کنند .

داستانی که در این بازی وجود دارد بسیار جذاب می باشد، به همین دلیل هر فردی را به سمت خود جذب می کند.

این بازی داستان بسیار جالبی دارد و داستان آن از این قرار است که یک روستا به دست شوالیه ها تخریب می گردد، جوانی که اهل این روستا می باشد برای انتقام از شوالیه هایی کریمسون می شابد و انتقام خود را شروع می کند.

استقبال از این اثر به اندازهای بود که شرکت الکترونیکآرتز تصمیم گرفت برای خرید استودیوی Pop Cap Games اقدام کند و سرانجام آن را با مبلغی هنگفت به داراییهای خود بیافزاید.

این بازی یکی از بازی های جنگی به شمار می رود که در شهری پر از هرج و مرج افرادی که نام آنها را اراذل و اوباش گذاشته اند برای زنده ماندن تلاش می کنند.

این بازی از تمامی جهات به عنوان یکی از بهترین بازی های جنگی به شمار می رود که برای دانلود بازی کامپیوتر و دانلود بازی کامپیوتر اکشن باید این بازی را هم امتحان کنید.

شما برای دانلود بازی کامپیوتر به عنوان یکی از بازی های اکشن و جنگی می توانید این بازی را انتخاب کنید.

شما در این باز یبه دنیا مردگان می رود و از همین طریق اسرار بسیار زیادی را کشف خواهید کرد.

وظیفه اصلی شما در این بازی این است که پرده اسرار بسیاری از تاریکی ها را به چالش بکشید و با بدی ها مبارزه کنید.

در این بازی اسطوره های بسیاری وجود دارد که هر یک از این اسطوره ها تیم های بسیار قدرتمندی را در دنیا تشکیل داده اند.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.