بازدید دستیار هنرمند از کارگاه های نمایشگاه «هنر انقلاب»

[ad_1]

معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیرکل مرکز آموزش و توسعه فعالیت های فرهنگی هنری از کارگاه های هنرهای تجسمی به مناسبت روز هنر انقلاب اسلامی در فرهنگسرای نیاوران بازدید کردند. .

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی معاونت امور هنری، محمود سالاری – معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی – به همراه علی اکبر صفی پور، مدیرکل مرکز آموزش و توسعه فعالیت های حوزه هنرهای تجسمی. انقلاب اسلامی طی دو روز از 19 تا 20 اردیبهشت در فرهنگسرای نیاوران به وقوع پیوست و با هنرمندان دیدار و گفتگو کرد.

بازدید دستیار هنرمند از کارگاه های نمایشگاه

در حاشیه این بازدید در جمع هنرمندان ضمن گرامیداشت آغاز هفته انقلاب هنری انقلاب اسلامی گفت: ایشان سال ها دفاع مقدس را به تصویر کشیدند و خالق بسیاری از روایات زمان بودند و از این رو او به فیض شهادت نائل شد.»

وی خاطرنشان کرد: روزگاری جوانان ما در برابر آرمان‌ها و ارزش‌های جامعه مقاومت می‌کردند و امروز در دوران جنگ نرم فرصت‌هایی برای نشان دادن ارزش‌های والای جامعه به جهانیان با استفاده از ابزار هنری فراهم شده است. اضافه.

وی در پایان با تشکر از دست اندرکاران و هنرمندان حاضر در این کارگاه ها، هفته هنر انقلاب اسلامی را فرصتی مناسب دانست و تداوم این گونه فعالیت ها با مضامین هنری در عرصه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و معلمان و جوانان علاقه مند را برشمرد. هنر میتپاد ارزش های کشور را راویان گفتار انقلاب اسلامی در عرصه هنر دانست که خالق نمادهای اثرگذار و ماندگار هنری هستند و شهید آوینی را پیشگام این فرهنگ و هنر جاری دانست.

بازدید دستیار هنرمند از کارگاه های نمایشگاه

کارگاه هنرهای تجسمی به مناسبت روز هنر انقلاب اسلامی توسط فرهنگسرای نیاوران با همکاری مرکز آموزش و توسعه فعالیت های فرهنگی هنری و با حضور 12 هنرستان معتبر تهران، 14 مدرس و… 50 هنرجو در رشته های نقاشی، خوشنویسی، مجسمه سازی و قلم زنی طی دو روز برگزار شد.

علاقه مندان برای بازدید از نمایشگاه «هنر انقلاب» به دبیری مسعود شجاعی طباطبایی تا 30 فروردین می توانند در روزهای هفته از ساعت 10 الی 18 و روزهای تعطیل از ساعت 14 الی 18 به فرهنگسرای نیاوران مراجعه کنند.

بازدید دستیار هنرمند از کارگاه های نمایشگاه

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.