اقدام باشگاه استقلال برای اخذ مجوز حرفه ای

[ad_1]

جلسه کمیته صدور مجوزهای حرفه ای باشگاه استقلال با حضور مصطفی آجورلو مدیرعامل و معاونان، مدیران و آرش برهانی رئیس آکادمی باشگاه استقلال برگزار شد.

به گزارش ایسنا، در این جلسه مدیرعامل استقلال تاکید کرد که تمامی اعضای باشگاه برای اخذ مجوز حرفه ای شدن باید برای جمع آوری مدارک تلاش کنند و جلسات مربوط به مجوز حرفه ای باشگاه استقلال باید به صورت هفتگی برگزار شود و اعضا موظف به ارائه گزارش عملکرد هستند.

در این جلسه مقرر شد سعید فتاحی معاون اجرایی زیرساخت باشگاه، فرشید سمیعی معاون حقوقی در امور حقوقی، محمد شکراللهی در امور شخصی، محمد نوری فر معاونت روابط رسانه ای، مصطفی احمدی مدیر مالی معاونت مالی، محمد ملا اسماعیلی و اجلال نصیری مدیر اجرایی امور ورزشی تیم و بهنام نصیری مسئول سیستم CLAS باید اقدامات لازم را انجام دهند.

همچنین در ابتدای این جلسه مصطفی آجورلو به نکاتی اشاره کرد و گفت: از امروز و چند ماه قبل برای گرفتن مجوز حرفه ای برای سال جدید رسیدگی به این موضوعات را آغاز می کنیم. فراموش نکنیم که اگر در گذشته موقعیت ها را از دست نمی دادند، امروز استقلال در لیگ قهرمانان آسیا حضور داشت. قرار است این جلسات به صورت هفتگی برگزار شود و طبق مسئولیتی که در این جلسه مشخص شده است پیش می رویم و انشالله زودتر از موعد مقرر کارهای لازم برای رفع نگرانی استقلالی های محترم انجام شود.

در همین رابطه فرزاد نادری مسئول و عضو کمیته صدور مجوز حرفه ای باشگاه استقلال در گفت و گو با رسانه رسمی باشگاه گفت: سازمان لیگ هر ساله در اواخر اردیبهشت ماه نامه ای به باشگاه ها ارسال می کند تا تشکیل شود. به افراد حرفه ای سفارش می دهد.” امسال زودتر شروع کردیم تا بر خلاف سال های قبل اگر مشکلی بود بتوانیم حل کنیم.

وی افزود: در این جلسه که به ریاست مدیرعامل باشگاه استقلال برگزار شد، دکتر آجورلو تکلیف معاونان و مدیران باشگاه استقلال مشخص شد و مقرر شد این جلسات ادامه داشته باشد و مدارک تکمیل شده در اختیار کمیته صدور مجوزهای حرفه ای قرار گیرد.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.