اصناف سیستان و بلوچستان با 3 شرکت در پارک علم و فناوری قرارداد امضا کردند

[ad_1]

ایسنا/ سیستان و بلوچستان مدیرکل امور اقتصادی سیستان و بلوچستان از امضای 3 قرارداد همکاری بین اصناف استان و شرکت های دانش بنیان پارک علم و فناوری خبر داد.

به گزارش ایسنا، مجتبی شجاعی در بازدید از پارک علم و فناوری استان افزود: قابلیت های بسیار خوب و قابل قبولی در این پارک وجود دارد و اگر مدیران به توانمندی های جوانان فعال و خلاق خود اطمینان لازم را پیدا کنند، بسیاری از مشکلات موجود قابل حل است.” در استان حذف شد.

وی افزود: علاوه بر سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی، انجمن های متعددی نیز در حمایت و ارتقای کار شرکت های خلاق در این پارک و تحقق شعار سال نقش مهمی ایفا می کنند که در این راستا با برخی انجمن ها و انجمن ها جلساتی برگزار شد. نتیجه 3 قرارداد همکاری مشترک بود.” از جمله پارک علم و فناوری با شرکت های دانش بنیان بود.

وی تاکید کرد: اگر بخواهیم شعار سال را که مدنظر مقام معظم رهبری است محقق کنیم در گام اول باید به سمت این شرکت ها برویم زیرا این جوانان با تکیه بر خلاقیت بومی و ذاتی خود توانسته اند. برای انجام کار شایسته برای این امر رشد و توسعه آن نیازمند حمایت همه جانبه دستگاه های اجرایی و فعالان اصلی اقتصادی و اصناف و اتحادیه های استان است.

مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری خاطرنشان کرد: برای سرعت بخشیدن به این امر لازم است بانک اطلاعاتی جامعی از شرکت های خلاق و فعالی که آمادگی کامل برای عرضه کار خود را دارند تهیه و در اختیار استاندار قرار دهند. که در صورت لزوم مورد استفاده قرار گیرد و ما آن را به طور کامل دریافت خواهیم کرد.

ساماندهی توزیع با توان شرکت های دانش بنیان

رئیس پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان نیز تصریح کرد: یکی از کمبودها و مشکلاتی که مردم و مدیران استان با آن مواجه هستند، شیوه سنتی توزیع اقلام ضروری و راهبردی است.

محمدنبی شاهیکی افزود: در طول سال برای تنظیم بازار و حمایت از مصرف کننده کالاهایی مانند برنج، مرغ، گوشت و سایر اقلام استراتژیک به صورت مشارکتی و قدیمی توزیع می شود که صف های طولانی ایجاد می کند اما در صورت توزیع اصلاح شده و بخشی از آن به شرکت های خلاق و دانش بنیان پارک علم و فناوری که دارای سوابق درخشانی هستند واگذار می شود، دیگر شاهد نارضایتی مردم و شکایات متعدد از توزیع مناسب نخواهیم بود.

وی ادامه داد: در گام اول می توان مدیریت راهبردی و توزیع 30 درصد این اقلام را از طریق نرم افزار تولید شده توسط جوانان بومی پارک آغاز کرد که قطعا پس از موفقیت و اعتماد روزافزون مردمی و دولتی این ظرفیت وجود دارد. در این پارک ارتقا دهید.” .

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.