اجرای طرح نان، پنیر و همدلی توسط سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی خراسان شمالی

[ad_1]

ایسنا/ خراسان شمالی دبیر ستاد مهرباران سازمان دانشجویی جهاد دانشگاهی خراسان شمالی از اجرای طرح نان، پنیر و همدلی توسط این مرکز خبر داد و گفت: در قالب این طرح بسته های افطاری بین نیازمندان توزیع شده است.

فاطمه فاضلی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به توزیع بسته های افطاری بین نیازمندان در قالب نان، پنیر و طرح همدلی، اظهار کرد: این طرح به همت سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی و با همکاری بنیاد احسان برگزار شد. استان و خیرین.

وی با بیان اینکه برای هر بسته افطاری بیش از 80 هزار تومان هزینه شده است، افزود: این بسته ها بین کودکان بی سرپرست، بدسرپرست و دیگر نیازمندان بجنوردی توزیع شد.

فاضلی ادامه داد: حدود 5 ماه از فعالیت کانون مهر جهاد دانشگاهی واحد خراسان شمالی می گذرد و تاکنون 3 برنامه توسط این مرکز و خیرین و دانشجویان جهادگر استان اجرا شده است.

دبیر کانون مهربانی سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی واحد خراسان شمالی با اشاره به توزیع بسته های معیشتی تا قبل از آغاز سال جدید، اظهار داشت: این بسته های معیشتی تا قبل از شروع سال جدید توزیع می شود.

وی ادامه داد: در اسفند ماه سال 1400 با همکاری موسسه خیریه معراج و همچنین پزشکان جهادگر استان ویزیت رایگان بیماران صعب العلاج نیز انجام شد.

فاضلی در پایان تاکید کرد: علاقه مندان برای پیگیری برنامه های کانون مهربان و همکاری با این مرکز می توانند به کانال و صفحه فضای مجازی سازمان دانشجویی جهاد دانشگاهی خراسان شمالی در اینستاگرام و تلگرام به آدرس isojd.kh.shomali مراجعه کنند.
انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.