اجرای سیستم کنترل کیفی کودهای شیمیایی در استان قم

[ad_1]

ایسنا/ قم مدیرعامل شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان قم از اجرای دقیق و کامل سامانه کنترل کیفی کودهای شیمیایی یارانه ای در آن شرکت خبر داد.

حسین زند درباره اجرای سامانه کنترل و تضمین کیفیت کودهای شیمیایی و تأثیر کیفی آن بر کودهای عرضه شده و توزیع شده توسط شرکت خدمات حمایتی کشاورزی اظهار داشت: فرآیند تامین، توزیع و مصرف کودهای شیمیایی یارانه ای که توسط دولت “کیفیت” و با نظارت و کنترل دقیق و کامل و با بالاترین کیفیت ممکن عرضه و توزیع می شود. و اگر کود بی کیفیت باشد به صورت سیستمی شناسایی و از چرخه توزیع حذف می شود.

زند افزود: نتایج مثبت آزمایشات مداوم موسسه تحقیقات و نظارت از انبارهای تحت پوشش شرکت خدمات حمایتی کشاورزی موید کیفیت بالای کودهای دولتی است و ضمن اطمینان خاطر کشاورزان عزیز و زحمتکش از آنها خواست تا کودهای مورد نیاز را تامین کنند. فقط از شبکه فروش رسمی عمدتا از شبکه دلالان شرکت خدمات حمایتی کشاورزی و به دستورالعمل های فنی توجه فرمایید.

سهمیه سالانه کودهای شیمیایی یارانه ای در استان ها که از سوی وزارت جهاد کشاورزی به شرکت خدمات حمایتی کشاورزی ابلاغ می شود در سال 1400 برای استان قم 17 هزار و 535 تن بوده است. شرکت خدمات حمایتی کشاورزی ارائه شد.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.