آمادگی مدارس خوزستان برای بازگشایی/ الزام دانش آموزان به مدارس

[ad_1]

ایسنا/ خوزستان مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با اشاره به فعالیت حضوری مراکز آموزشی از 14 فروردین ماه گفت: برای جبران آموزش و پرورش در صورت نیاز علاوه بر پایه دوازدهم، سایر پایه ها نیز می توانند تقویم آموزشی را از یک افزایش دهند. هفته تا یک ماه

کوروش مودت در خصوص تمهیدات پیش بینی شده برای بازگشایی مدارس اظهار داشت: در این خصوص جلساتی با روسای آموزش و پرورش و مدیران مدارس برگزار شد و آمادگی مدارس برای بازگشایی مورد بحث و بررسی قرار گرفت و اقدامات لازم برای تامین تجهیزات لازم انجام شد. . مورد نیاز است.”

به گزارش ایسنا، افزود: خدمات مدارس با شهرداری ها و استان ها مورد بحث و بررسی قرار گرفت و معاون عمرانی استاندار نیز به شهرداری ها برای کمک به خدمات عمومی و ناوگان حمل و نقل عمومی اعلام کرد. همچنین کلیه پیمانکاران جهت استفاده از خدمات معرفی شده اند.

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با بیان اینکه تاکنون مشکل خاصی برای بازگشایی مدارس نداریم، گفت: رعایت پروتکل های بهداشتی مانند استفاده از ماسک نیز مد نظر است و به اولیاء مدارس و شوراها ابلاغ شده است. از والدین

مودت در یک برنامه تلویزیونی افزود: فقط دانش‌آموزان مبتلا به بیماری زمینه‌ای یا بیماری عروق کرونر قلب می‌توانند با اجازه پزشک و با هماهنگی مدیر مدرسه از محیط شاد شبکه استفاده کنند و سایر دانش‌آموزان باید حضوری در مدارس حضور یابند. برای جبران آموزش در صورت نیاز علاوه بر درجه دوازدهم، درجات دیگری نیز می توانند تقویم آموزشی را از یک هفته به یک ماه افزایش دهند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.