آغاز طرح پیشگیری از تنبلی چشم در اردکان

[ad_1]

ایسنا/ یزد رئیس بهزیستی اردکان از آغاز طرح پیشگیری از تنبلی چشم در این شهرستان خبر داد و گفت: سال گذشته 324 کودک مشکوک به تنبلی چشم و سایر بیماری های چشمی از طریق این طرح شناسایی شدند.

دکتر. «امیرولی عضدزاده» در نشست توجیهی طرح ملی پیشگیری از تنبلی چشم در شهرستان اردکان که همزمان با اولین روز اجرای این طرح و با حضور کارکنان مراکز مثبت زیستی و بهزیستی برگزار شد. نهادهای اداره بهزیستی اعلام کردند: امسال طرح تریاژ تنبل چشم هم توسط دستگاه و هم نمودار E توسط پایگاه دائمی باران کویر، مراکز مثبت زندگی و مرکز نگهداری از معلولان ذهنی حضرت ابوالفضل (ع) انجام می شود. مانند).

وی افزود: سال گذشته با اجرای این طرح 3 هزار و 163 کودک سه تا شش ساله در شهرستان اردکان معاینه شدند که از این تعداد 324 کودک مشکوک به تنبلی چشم و سایر بیماری های چشمی شناسایی و برای معاینه و درمان تخصصی اعزام شدند. . “. متخصصان معرفی و معرفی شدند.

من باید بگویم؛ در این جلسه پیشنهادات لازم برای اجرای صحیح برنامه غربالگری تنبلی چشم کودکان 3 تا 6 سال ارائه و مقرر شد آموزش و اطلاع رسانی لازم توسط مراکز از طریق نصب بنر، چاپ پوستر و فضای مجازی . .

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.